Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś coś więcej o tych pokazach(?) BF3 w różnych miastach opowiedzieć? Wybrałbym sie w Wawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś coś więcej o tych pokazach(?) BF3 w różnych miastach opowiedzieć? Wybrałbym sie w Wawie.

Kalendarz przedpremierowych pokazów Battlefield 3 przedstawia się następująco:

  1. 7.10 g. 18.00 - Empik Junior Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

  1. 9.10. g. 16.00 - Saturn Kraków, ul. Pawia 5
  2. 14.10 g. 18.00 - Media Markt Poznań, CH M1 ul. Szwajcarska 14
  3. 16.10. g. 16.00 - Saturn Wrocław, CH Magnolia ul. Legnicka 58
  4. 21.10 g. 18.00 - Media Markt Gdańsk, Al. Grunwaldzka 270
  5. 23.10 g. 16.00 - Media Markt Olsztyn, ul. Gen. Sikorskiego 2b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem goscia co przy orle mial numerek "2" choc nie wiem do konca ktory lvl to oznacza :P

Orzełek jest od 47 lub 46, wiem, bo wtedy mi mniej więcej się zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już ktoś może na tym pokazie battlefield 3, Kraków, Warszawa. Fajnie tam jest ? coś się dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak C4 fajna sprawa:) ale po ogolnym graniu sapportem i odblokowaniu Claymore to jest ciut lepsze, gdyz nie trzeba czekac na detonacje wlasnoreczna tylko samo sie detonuje jak ktos sie zblizy, niewiem tylko ile mozna za jedna detonacja z minki ubic, ale obstawiam ze jedna osobe:)

Musisz grać supportem,aż będzie c4 do odblokowania thumbsup.gif

a tok ogolnie to cieszylem sie jak wbilem 7ma gwiazde z UMP, lecz po czasie przyszedl zimny deszcz jak ktos mial bodajrze 19sta gwiazdke na MK11, wiec jestem ciekaw czy bedzie mozliwosc osiagniecia platyny z broni czy beda sie gwiazdki zbierac:)

tak jak medale, gdzie bylem przekonany ze bedzie sie zdobywac po jednym i starczy(tak jak w BBC2 z insygniami) a tu sie okazalo ze moga sie nakladac na siebie, warunkiem jest tylko zbieranie "wstazek" :) ciekawy patent na szybkie zbieranie pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orzełek jest od 47 lub 46, wiem, bo wtedy mi mniej więcej się zmienił.

Koles na PC ma 145lvl, tak wiec bedzie mozna level'owac w nieskonczonosc. Podejrzewa, ze nawet 3 tys. godzin nie pozwoli na osiagniecie max levelu, jesli takowy istnieje. Samo Dice kiedys oswiadczylo, ze czas na zdobycie wszystkiego w BF3 bedzie o wiele dluzszy, niz w BFBC2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze jakby bylo nieskonczenie wiele. Ale by juz szly tak wolno ze pewnie grajac z 4h dziennie wbijalibysmy 1 lvl w tydzien :)

A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze jakby bylo nieskonczenie wiele. Ale by juz szly tak wolno ze pewnie grajac z 4h dziennie wbijalibysmy 1 lvl w tydzien :)

A

niech wpadają tak szybko jak chcą, większość i tak gra dla przyjemności, a nie statystyk, chociaż fajnie gdy przyjemność idzie w parze ze statystykami, dlatego też gram więcej conquestów kosztem rushy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu tyle osób nabijają sobie 50 lvl-e na becie. Mają dużo mniej zabawy na tylko jednej mapie. Ja tam sobie gram żeby troszkę poodblokowywać przed ostateczną rozpierduchą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez i tak w finalnej wersji staty zostana zresetowane ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale chcieli zobaczyc wszystko zeby wiedziec czym grac jak juz beda staty, ja tez chcialem zrobic calego assaulta, ale ...mialem cos do roboty w zyciu :teehee:

szyma45 ten celownik to IRNV (IR 1x )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie wiecie kiedy bedzie demo ?

Pytam poważnie

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie sprawdzić demo to EA zaprasza na pokazy, pytałem już raz był ktoś, fajnie jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo prawdopodobnie się pojawi i obstawiam,że będzie to misja Operacja Gilotyna.Battlefield 3 pokażę pazur w Singlu i będzie na pewno większa destrukcja ni jeżeli w multiplayer.

Czy beta dziś konczy się o 12.00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety-o 12tej koniec przyjemności grania w betkę-szkoda...

Ale czas oczekiwania spędzę na dokształcaniu się w BC2-fajnie się znowu znaleźć na polu walki wśród znajomków :thumbsup: .

Jeszcze dwa tygodnie i zacznie się"nołlajw" o niektórych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że potrwa do wieczora,ale to nic...Ostatni mecz rozegrałem bardzo dobry.K/D 11:2 i na pierwszej bazie dokopaliśmy Ruskim i pozytywne zakonczenie bety.Teraz tylko czekać na Pre-ordera.Od samego początku byłem zadowolony z tego jak gra wygląda.Dla mnie jest bardzo dobrze.No i ostatnio pokaz na nowej mapce do multi pokazał,że wersja na Ps 3 wygląda bardzo dobrze.

Było odliczanie do Bety i każdy nie mógł się doczekać,a teraz wszyscy czekamy na pełną wersję i aż strach pomyśleć co się będzie działo dzień przed premierą :D

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty fajne-mnie nie udawało się dojść do takich przez to,że chciałem więcej pomagać niż "kilować"(bez urazy)poprostu taką sobie obrałem taktykę:tongue: .

Dobrze zakończyłeś "betkę" to idąc za ciosem otawrcie pełnej wersji też powinno być całkiem,całkiem :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty fajne-mnie nie udawało się dojść do takich przez to,że chciałem więcej pomagać niż "kilować"(bez urazy)poprostu taką sobie obrałem taktykę:tongue: .

Jedno nie wyklucza drugiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty fajne-mnie nie udawało się dojść do takich przez to,że chciałem więcej pomagać niż "kilować"(bez urazy)poprostu taką sobie obrałem taktykę:tongue: .

Dobrze zakończyłeś "betkę" to idąc za ciosem otawrcie pełnej wersji też powinno być całkiem,całkiem :tongue: .

Akurat to był rekord jeśli chodzi o zabójstwa względem śmierci :D No,ale zaznaczam,że to była pierwsza baza,a Ruskim się już Tickety skonczyły :D Też obieram taką taktykę aby więcej pomagać niż nabijać Kille bo o to w tym chodzi.Najlepiej mi się grało UMP 45 z celownikiem holograficznym i dodatkiem do broni żeby nie było widać płomienia(Zapomniałem jak się nazywał)

Ps.Można w ogóle porównać bronie,która jest lepsza,celniejsza i zadaje większe obrażenia? Bo nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.Można w ogóle porównać bronie,która jest lepsza,celniejsza i zadaje większe obrażenia? Bo nie zauważyłem.

Mozna a nawet trzeba. Kazda sie czyms rozni. Predkosc strzelania,sila ognia,pojemnosc magazynka,odrzut,ilosc odbieranego hp na okreslonym dystansie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.Można w ogóle porównać bronie,która jest lepsza,celniejsza i zadaje większe obrażenia? Bo nie zauważyłem.

na battlelogu były opisy broni z bf3, porównywarka pewnie będzie dostępna in-game jak w ostatnich BC,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na battlelogu były opisy broni z bf3, porównywarka pewnie będzie dostępna in-game jak w ostatnich BC,

Aha,ale w samej grze nie ma takiej opcji? W sumie nie problem bo i tak każdy chyba będzie grał bronią,która mu najbardziej pasuje.Dla mnie będzie to UMP 45 i M16.

Ps.Co to jest za ranga z odznaczeniem orzełka? Paru już takich widziałem i jeden np miał wczoraj staty 54/14 szooook! Jestem ciekaw jak on grał.

W ogóle co ci ludzie nie ogarnięci są....Broniliśmy M-coma na trzecim punkcie na górze w metrze i ja obstawiłęm jedne drzwi i zostały jeszcze jedne i z tyłu dłuuugi korytarz,którym zazwyczaj wpada wróg.Ja leżę i patrzę a tu 7 naszych chłopa leci tym korytarzem gęsiego i buuuum z 3 pociski rpg.Ściany nie ma i 7 trupów.Ja sam zostałem biedny i jak wleciało stado Amerykanów to nie wiedziałem kiedy i jak zginąłem...:laugh:

I nie wiem czy to bug czy co,ale jakiś medyk reanimował mnie cztery razy pod rząd w takim miejscu,że od razu ginąłem.Działa ta opcja,która umożliwia akceptację bądź odrzucenia reanimacji?

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,ale w samej grze nie ma takiej opcji? W sumie nie problem bo i tak każdy chyba będzie grał bronią,która mu najbardziej pasuje.Dla mnie będzie to UMP 45 i M16.

Ps.Co to jest za ranga z odznaczeniem orzełka? Paru już takich widziałem i jeden np miał wczoraj staty 54/14 szooook! Jestem ciekaw jak on grał.

Radyjko bekon to narzedzie pomagjace ci fragowac bezlitosnie. Ustawiasz takie za tylami wroga, i po zabawie (na kazdej sekcji). Ja tak dzisiaj zrobilem, konzczac z wynikiem 50:21. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×