Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Radyjko bekon to narzedzie pomagjace ci fragowac bezlitosnie. Ustawiasz takie za tylami wroga, i po zabawie (na kazdej sekcji). Ja tak dzisiaj zrobilem, konzczac z wynikiem 50:21. :)

Co to za przyjemność grania w ten sposób? Mam nadzieję,że w pełnej wersji będzie na to jakiś złoty środek albo wywalą te radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to radio jest bez sensu chciałbym żeby nie było tego gównianego gadżetu jednak nie łudze sie że tak bedzie. Powinno to chociaż być coś na zasadzie flary którą by można łatwiej znaleźć a nie jakiegoś bezsensownego radyjka którego w ogóle nie widać i tylko ledwo słychać.

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjko bekon to narzedzie pomagjace ci fragowac bezlitosnie. Ustawiasz takie za tylami wroga, i po zabawie (na kazdej sekcji). Ja tak dzisiaj zrobilem, konzczac z wynikiem 50:21. :)

Przy sprawnej komunikacji i kumatym składzie radyjko możne stać się masowa mogiłą. Zresztą wystarczy jeden osobnik który znajdzie sobie radyjko i przy nim pokampi - polecam M870 albo 1014 :D Wrażenia z odstrzeliwania ledwie co pojawiających sie "gości" niezapomniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to radio jest bez sensu chciałbym żeby nie było tego gównianego gadżetu jednak nie łudze sie że tak bedzie. Powinno to chociaż być coś na zasadzie flary którą by można łatwiej znaleźć a nie jakiegoś bezsensownego radyjka którego w ogóle nie widać i tylko ledwo słychać.

a ja uwazam ze to bardzo dobra zabawka w BC3, broniacy-atakujacy nie maja juz pewnosci skad bedzie nadchodzil wrog tak jak to mialo miejsce w BC2, przypomnijcie sobie ile razy byliscie zamknieci na respie w dwojce, dzieki temu mobilnemu respawnowi bedzie to praktycznie niemozliwe :D, a co do tego ze kolesie stawiaja na respie i zabijaja niemilosiernie to juz wina atakujacych ze zostawili zolnierza na swoich tylach. Ja nigdy nie mam problemu z odnajdywaniem radyjka, po prostu jak sie slyszy dzwiek ktory nadaje (a na mini mapce go nie ma to od razu zabieram sie za szukanie) nawet gdy jest ukryte w krzaczorach nie mam problemu z jego znalezieniem :P, zawsze mozna poczekac jak jakis delikwent sie na nim zrespi :) :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzali snajperzyny ktore se ustawiali radyjko na tej wysepce.. Poplynalem zdejmowalem ich dopoki im sie nie znudzilo.. I wtedy radyjko eksplodowalo, pytanie dlaczego ? Ustawil lamusek nowe czy dezaktywowane bo sie na nim nie zrespil? Powinna byc opcja usuwania tych radyjek a jak padlem przy nim to nic takiego nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzali snajperzyny ktore se ustawiali radyjko na tej wysepce.. Poplynalem zdejmowalem ich dopoki im sie nie znudzilo.. I wtedy radyjko eksplodowalo, pytanie dlaczego ? Ustawil lamusek nowe czy dezaktywowane bo sie na nim nie zrespil? Powinna byc opcja usuwania tych radyjek a jak padlem przy nim to nic takiego nie bylo

nie mozna ustwic nowego, gdy juz jedno postawiles. Eksplodowalo gdy mcomy zostaly rozwalone i rozgrywka przeniosla sie dalej. Usuwasz te radyjka poprostu je rozwalajac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy sprawnej komunikacji i kumatym składzie radyjko możne stać się masowa mogiłą. Zresztą wystarczy jeden osobnik który znajdzie sobie radyjko i przy nim pokampi - polecam M870 albo 1014 :D Wrażenia z odstrzeliwania ledwie co pojawiających sie "gości" niezapomniane.

Byla dzisiaj taki jeden madry. Sciagnal mnie jak sie zrespilem sie przy radyjku, a potem skampiony czekal przy radyjku lezac w krzakach. Odrodzilem sie przy kolesiu z druzyny, pobieglem do tego bystrzaka, i wbilem kose. Wrazenia niezapomniane. :biggrin:... Raz mozna sie nabrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzali snajperzyny ktore se ustawiali radyjko na tej wysepce.. Poplynalem zdejmowalem ich dopoki im sie nie znudzilo.. I wtedy radyjko eksplodowalo, pytanie dlaczego ? Ustawil lamusek nowe czy dezaktywowane bo sie na nim nie zrespil? Powinna byc opcja usuwania tych radyjek a jak padlem przy nim to nic takiego nie bylo

Też tak z tym radyjkiem robiłem :biggrin: Masakra jest jak można tam kampic, i żeby luneta nie błyszczała to biorę aks 74u dwójnóg, red dot i największą lunetę.Za tymi szafkami w korytarzu przy 3 mcomie B ustawiłem radyjko, taka kampa była ! Chowali się wrogowie obok tego radyjka, respawn i "enemy down"

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pożegnałem betę robiąc road kill'a jeżdżącym robotem, przypadkowo :pardon:, ale radości i śmiechu było co nie miara hehe :biggrin: Rozpędziłem się i z pełną prędkością wjechałem na twarz leżącego kampera, także Panowie, widzicie jak się kończy kampienie (diabelski śmiech :laugh: )

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, ale jak się złoży pre-order dzisiaj to będzie Spectact?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woooww, nieźle lata! ładnie omijał ostrzał z ziemi ale na końcu przegięcie, przy takim zderzeniu to by nie było co zbierać a tu nawet skrzydło nie odpadło :) w sumie miał czas na katapultę no chyba że nie ma w klasie ekonomicznej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem ten filmik nie jest z PC? Jak nie to miodzio :D

PS> Pytanie nie ważne... Pod koniec filmiku wyskoczyło "Q"...

Edytowane przez Kisiel49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem ten filmik nie jest z PC? Jak nie to miodzio :D

PS> Pytanie nie ważne... Pod koniec filmiku wyskoczyło "Q"...

w becie Caspian byl tylko na PC :) wiec na innym sprzecie tego nie mogli nagrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było :

http://gamezilla.kom...epszych-tekstur

Nawet jeśli tak będzie to przecież ps3 będzie tak obciążone że to się grać nie będzie dało. czy tylko mi się tak wydaje ?

mam nadzieję, że wszystko odpowiednio przetestują, ludzie z Crayteka tego nie zrobili przy portowaniu Crysis na PS3, i co użycie bazooki gra klatkuje (w sniglu bo crysis multi nie ma !?) ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, ale jak się złoży pre-order dzisiaj to będzie Spectact?

Może być problem bo gdzieś wyczytałem,że specact jest DO końca bety a ta skończyła się jakoś w południe.

Trzeba by pytać w Ultimie lub sklepie PSX.

Nie wiem czy było :

http://gamezilla.kom...epszych-tekstur

...

Nawet jeśli tak będzie to przecież ps3 będzie tak obciążone że to się grać nie będzie dało. czy tylko mi się tak wydaje ?

Wątpię. Było już kilka gier z opcjonalną instalką i zawsze po niej gra chodziła płynniej i tekstury doczytywały sie szybciej. Bywały też szybsze loadingi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

preorder zamowiony ;p sklonily mnie dodatki bo i tak bym pewnie kupil gre niedlugo po premierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w pełnej wersji, nikt nie będzie srał w gacie i chował się po krzakach, jak to bywało w becie. 14 pokaz w media markt poznaniu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w pełnej wersji, nikt nie będzie srał w gacie i chował się po krzakach, jak to bywało w becie. 14 pokaz w media markt poznaniu

zapomnij, dopóki ludzie nie poznadzą dobrze map będe grac bardzo asekuracyjnie.... a btw. krzaki chyba sa po to zeby w nich sie chowac, a nie dla ozdobyrolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w pełnej wersji, nikt nie będzie srał w gacie i chował się po krzakach, jak to bywało w becie. 14 pokaz w media markt poznaniu

Wiesz co to taktyka, mój drogi? Czytając niektóre narzekania, dochodzę do wniosku, że niektórzy nie potrafią grać. Lecą na pałę, a jak ich zabije ktoś schowany w krzakach to zaraz " No jak? Jaki fagas! Kampi po tych krzakach, co to do cholery?! Bawimy się w Tarzana czy jak?!"

Edytowane przez Snafu
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem ten filmik nie jest z PC? Jak nie to miodzio :D

PS> Pytanie nie ważne... Pod koniec filmiku wyskoczyło "Q"...

pozatym spójrza na koniec na liczbe graczy, wydaje sie troche wiecej niz 24dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to taktyka, mój drogi? Czytając niektóre narzekania, dochodzę do wniosku, że niektórzy nie potrafią grać. Lecą na pałę, a jak ich zabije ktoś schowany w krzakach to zaraz " No jak? Jaki fagas! Kampi po tych krzakach, co to do cholery?! Bawimy się w Tarzana czy jak?!"

Dobra to wiecie co może wszyscy się schowajmy i pobawimy się w chowanego ok ? Bo jak by każdy tak myślał jak wy to nikt by się z miejsca nie ruszył każdy campil by resp w resp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to wiecie co może wszyscy się schowajmy i pobawimy się w chowanego ok ? Bo jak by każdy tak myślał jak wy to nikt by się z miejsca nie ruszył każdy campil by resp w resp

chowaj sie chowaj, i tak Cie zabije biggrin.gif nie łudż sie ze ludzie bede grali zupełnie inaczej niz grali w becie... to prawdopodobnie sie nie zmieni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamperzy zawsze byli i beda. Troche szkoda ze dostali nowa bron w postaci czolgania sie. Nic to oni poznaja miejscowki poznamy je i my, bedziemy wiedziec gdzie szukac :P

Edytowane przez warezz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×