Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hejterzy bety maja dla mnie racje, i zagorzali fani rowniez. Ja mam mieszane uczucia- i nie chodzi tutaj o bugi. Z jednej strony kapitalne animacje, feeling broni, klimat pola walki, a z drugiej "nieczytelna" grafika, wysoki dmg broni i dynamiczny gameplay w stylu Call od Duty. Pewnie kupie full'a, ale na pewno nie na premiere. Szkoda bardzo, ze dali nam Operation Metro, bo zamiast battlefield experience mamy CoD: modern warfare experience. <_<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie bardzo duzo rzeczy podoba ,obrazenia sa dlamnie idealne ,wiec moze nie bede gral na HC i zostane na normalnym trybie.Wy tez macie takie masakryczne lagi?, przyklad : zabija mnie granat ktory jeszcze nie eksplodowal a juz mi sie pojawilo ze ten koles mnie zabil i dopiero boom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi beta bardzo podeszła. Po godzinie grania złożyłem preorder. Ale ja patrze na to czy dobrze się bawię a nie oceniam tekstury wiec co ja tam wiem :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam wsparciem z UMP-45 + czerwona kropka + laser. :) daje radę takie połączenie. Na razie mam tylko C4, ale jak się fajnie podłoży na ścianach wąskiego przejścia, to w metrze można zrobić niezłe zamieszanie. Póki co rekord - 4 trafionych jednym wybuchem :)

Spróbuj podłożyć C4 w około punktu B na drugim etapie kiedy bronisz. Zaraz jak usłyszysz że przejmuja punkt B odpal ładunek. Rzeźnia na max. Usuwałem całe sqady hehehe. Fajna zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale na razie to szlag mnie trafia, jak widzę że czterech kolesi wchodzi do pomieszczenia 3 metry na dwa i wszyscy się zaczynają czołgać :) Albo kilku leży przy schodach ruchomym na górze, a reszta leży na dole.

To samo na otwartych przestrzeniach, leżą obrońcy, leżą atakujący, tylko brakuje żeby laski w bikini roznosiły drinki ;)

No ale nic, mam nadzieje ze będzie lepiej.

Ale to chyba nie wina gry jako takiej? Bo niby jak twórcy mieliby temu zaradzić? Wprowadzić limity czołgania się czy leżenia? Jak dwóch graczy ze squadu się czołga, to następni już nie mogą... czy jak?Nie wolno leżeć więcej niż 5 sekund?

A co do lasek w bikini...byłoby fajnie! W tej knajpce na rogu....

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie BF3 strasznie się podoba . Pomijam Bugi bo wierzę ze nie będzie ich w finalnej wersji. Nie grałem w BFBC2 i nie mam odniesienia ale może i dobrze bo oceniam grę pod względem jaka jest a nie jaka była poprzedniczka. Ludzie narzekają na DMG broni i że na jednym magazynku sciągają 4 chłopa. Zapominają o fakcie że zazwyczaj dzieje się tak gdy walą 4 metrów i do tego w plecy. W becie dostaliśmy tylko tryb rush gdzie część ludzi kampi czyt. broni a druga strona atakuje czyli rushuje i na tym ma to polegać. Dlaczego część narzeka na czołganie? Czy czołganie jest niedozwolone u zwykłego żołnierza. Pamiętajmy że jest to bardziej symulacja wojny niż sieczka typu MW (którą także lubię). Tu mamy się wykazać pomysłowością, taktyką i rozsądkiem, a nie walić na "pałę". Słyszy się też że BF3 nie przypomina poczciwego BFBC2 i słusznie. Pytanie tylko czy chcemy otrzymywać za każdym razem kopię poprzedniczki z małymi zmianami czy chcemy otrzymać grę która wniesie coś nowego? Ja chcę dostawać coś nowego . Niech producenci kombinują. Czasami coś nie wyjdzie a czasami otrzymamy coś co sprawi że powiemy " TA GRA JEST BOSKA". Wiele osób w tym i ja narzeka na MW3 które wydaje się kopią MW2 i że nie wprowadził niewiele nowego. Kto wie może MW3 będzie rewelacyjne. Wszystko wyjdzie w praniu. W przypadku BF3 postawiono na zmiany ,większy realizm i to jest świetne. Pozdro dla wszystkich wymiataczy gier :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zapodalem bete i nie moge sie podlaczyc i pytanko pewnie juz padlo ... Jak dostac sie do battleloga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem na planszy coś dziwnego. Takie małe latające ufo. Czy to jest jakiś odpowiednik UAV? Jaka klasa to posiada?

Na battlelogu nic takiego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem na planszy coś dziwnego. Takie małe latające ufo. Czy to jest jakiś odpowiednik UAV? Jaka klasa to posiada?

Na battlelogu nic takiego nie widzę.

To pewnie jakis bug był. A co do UAV to w ogóle bedzie w pełnej wersji?? Bo na battlelogu właśnie nie ma UAV ani nic podobnego. Lipa jak nie bedzie UAV czasem fajnie sie tym rzeźniło w BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj byly lagi wieczorem :/ Nie wiem czy to przez mojego neta czy serwery nie domagal

Tez tak macie ze czasami Wasz zolnierz czolga sie i po pewnym czasie sam sie podnosi ? Jest to strasznie irytujace bo czesto konczy sie to zgonem , przydarza mi sie to srednia raz na dwa mecze

Jeszcze jedno pytanie z innej beczki :P czy kreci Wam sie lewa galka od pada ? W sensie sama ta "główka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienicaie tu tyle bugów a nikt nie wspomniał o jednym pewnym irytującym problemie.Leżę w dobrym miejscu i czekam na wroga a za mną moi koledzy,ale gdy przejdą obok mnie lub n mnie nadepną to ja automatycznie przemieszaczam się o 2 ,3 metry do przodu :D Raz byłem pod ostrzałem i schowałem się za ścianą a jakiś gościu się koło mnie zrespawnował to odleciałem kawałek dalej na samo pole walki....

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem odpowiedź na swoje pytanie :)

http://www.youtube.c...h?v=8pEKLIJcyb8

Roadkill :)

Jak udało się to komuś w becie uruchomić.

Widziałem to w grze i znacznik tego czegoś na mapie.

Ciekawe czy takim mav'em mozna zrobic roadkill ;-)

A co do odblokowania to przecież biegają ludzie z 50 lvl :P

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem odpowiedź na swoje pytanie :)

http://www.youtube.c...h?v=8pEKLIJcyb8

Roadkill :)

Jak udało się to komuś w becie uruchomić.

Widziałem to w grze i znacznik tego czegoś na mapie.

eee jak to możliwe na battlelogu pisze NOT IN BETA?? Swoją drogą jaka klasa ma taką zabawke fajne to coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recon - ale nie zmienia to faktu, ze moim zdaniem po zderzeniu ta zabaweczka powinna się rozwalić

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj byly lagi wieczorem :/ Nie wiem czy to przez mojego neta czy serwery nie domagal

Tez tak macie ze czasami Wasz zolnierz czolga sie i po pewnym czasie sam sie podnosi ? Jest to strasznie irytujace bo czesto konczy sie to zgonem , przydarza mi sie to srednia raz na dwa mecze

Jeszcze jedno pytanie z innej beczki :P czy kreci Wam sie lewa galka od pada ? W sensie sama ta "główka"

He, he :biggrin:

To samo u mnie, pomijam fakt że biegnę za osłonę i nagle cofa mnie w to samo miejsce w którym byłem parę sekund temu. Najzabawniejsze jest jak leżę na ziemi i nagle hop do góry, tylko po to by zarobić kulkę. Nawet moja żona zdziwiona takim zachowaniem zapytała - "a po co wstałeś?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjko snajpera :laugh:

co w tym filmiku jest śmiesznego/nowego/pożytecznego że tak zapytam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w tym filmiku jest śmiesznego/nowego/pożytecznego że tak zapytam?

A no to żebyś za chwile nie tłumaczył innemu koledze jak to działa i co trzeba wybrać i do czego służy :laugh: :laugh: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to żebyś za chwile nie tłumaczył innemu koledze jak to działa i co trzeba wybrać i do czego służy :laugh: :laugh: :laugh:

spoko tylko ze za chwile i tak sie pewnie ktoś zapyta bo nie bedzie mu sie chciało przeczytać strony wcześniej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten mav sluzy tylko do spotowania chyba. Bo watpie ze to jakis karabinek ma czy cos. Aha i mozna jeszcze na tym latac :) juz kiedys zapodalem tutaj filmik o tym, jak koles wskoczyl na tego mava i polecial sobie w gore.

Nie wiem jak to odblokowali skoro w becie jest niedostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko tylko ze za chwile i tak sie pewnie ktoś zapyta bo nie bedzie mu sie chciało przeczytać strony wcześniej :thumbsup:

Dokładnie tak będzie - życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczy jak się spawnować na "radyjku" ;)

uczy, bawi a zarazem pokazuje jak wyglada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×