Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego raz mam ak 47 przy medyku a innym razem nie mogę wybrać tej broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest w końcu rating pegi? bo raz jest 16 a raz 18

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełno błędów w tej becie . Ciekawe czy w oryginale bedzie poprawiona grafika , więcej efektów itp.

Najbardziej denerwują mnie kolesie z FragFXami. po 8K pkt maja... to nie dorzeczne . jak mozna na zwyklym padzie upierdzielić 60 Killi . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełno błędów w tej becie . Ciekawe czy w oryginale bedzie poprawiona grafika , więcej efektów itp.

Najbardziej denerwują mnie kolesie z FragFXami. po 8K pkt maja... to nie dorzeczne . jak mozna na zwyklym padzie upierdzielić 60 Killi . . .

Uwierz mi, da radę!

Moment... grałem dziś z osobą o podobnym nick'u. To Ty?

odwoluje wiekszosc tego co mowilem do tej pory. Gra sie zajebiscie ;) SV98 wymiata ;)

Nie odwoluje tylko zdania na temat grafiki, ale cala reszta miod ;]

Wiedziałem, że się przekonasz hehe :biggrin:! To naprawdę dobrze zapowiadająca się gra ;).

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tutaj każda następna snajperka jest gorsza od poprzedniej, czy ja coś robie źle ?

Też odnoszę takie wrażenie. Jakiś krótki zasięg mają, i to bardzo. Strzelam do kolesia(celuje centralnie, a gość jest w bezruchu) Strzelam i... widzę jak pocisk opada i nie dolatuje, a kolega z AK mnie zabija z identycznej odległości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 11 h w bete i co tu duzo pisac, beta BC3 jest gorsza od bety (dema) BC2 pod wzgledem grafiki oraz wszelakich bug-ow. Uwazam ze BC3 bedzie o wiele trudniejsze niz BC2 (chodzi mi o tryb rush) w ataku, co mnie jeszcze bardziej cieszy :). Jest kilka bardzo fajnych nowych patentow w najnowszej czesci, mianowicie radyjko snajpera (moze stworzyc przewage, a zaraz narazic twoj sklad na istna egzekucje) ogien zaporowy, nowy recoil, czolganie itd.

Ogolnie jestem bardzo ZA nie zaluje ze zlozylem pre ordera juz miesiac temu i zachecam wszystkich zeby pograli kilka (kilkanascie godzin) nim wydadza wyrok. Sam o tym przekonal sie Snosch :P

A pamietajmy ze w finalnej wersji dojda tak ulubione przez nas pojazdy wszelakiego rodzaju to juz w ogole palce lizac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otagujemy wroga selectem to pojawia on sie na mini mapce zeby wszyscy z druzyny wiedzieli gdzie jest czy tylko krotki komunikat idzie ze np snajper w krzakach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja próbuję grać w bete ale na takich lagach jest lekko trudno, szkoda że nie dodali jeszcze możliwości grania na caspian border na pc się da tylko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak otagujemy wroga selectem to pojawia on sie na mini mapce zeby wszyscy z druzyny wiedzieli gdzie jest czy tylko krotki komunikat idzie ze np snajper w krzakach ?

jak zaznaczysz wroga to jest on widoczny dla wszystkich z twojej druzyny na mini mapce oraz w grze (pomaranczowy trojkacik nad nim) przez kilka sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej gram tym mniej mi się podoba. Biegnę, gość wybiega, próbuję go zabić i nagle ginę w miejscu w którym byłem 2 sekundy temu a gość ma 100% HP chociaż wyświetlał mi się krzyżyk oznaczający że trafiłem wroga.

Mam pytanie, czy jak latam ze snajpą bez lunety to nadal są te refleksy? Byłoby to bez sensu jeżeli nadal by to było bez lunety ale wolę się zapytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest oficjalne info ze te mapki ktore sa w pre orderze beda dostepne pozniej na psn ? Chodzi o ten powrot do karkand. Bo kasy narazie na pre ordera nie mam a szkoda stracic az 4 dodatkowe mapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pierwsze 2 godziny za mną. Jestem rozczarowany na razie, choć zdaję sobie sprawę, że to beta.

Graficznie też nie ma szału - na to co na pececie nie ma co liczyć. Miodność, to co przykuło setki tysięcy do BF BC2 - może wszystko zmienić, ale na razie za dużo ludzi lata chaotycznie, żeby móc to ocenić.

Z preorderem się wstrzymuję, dam grze kilka tygodni i zobaczymy. Na razie dużo większą frajdę mam z dwójki. A i serwery dwójki nadal pelne, a spodziewałem się że wszyscy sie przeniosą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej będzie tak samo miało vip-packa do bc2 ja miałem wersję pudełkową ale można było kupić na ps storze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, da radę!

Moment... grałem dziś z osobą o podobnym nick'u. To Ty?

Wiedziałem, że się przekonasz hehe :biggrin:! To naprawdę dobrze zapowiadająca się gra ;).

TAK grałem dziś :) ale nie ogarniam wszystkich co graja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście może ,że podczas ładowania się mapy gdy wybierzemy klase to teraz odliczanie jest od 5 sekund a wczesniej musieliśmy ponad 20 sek czekać .

Edytowane przez forel22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem, zeby ktos wklejal tutaj to a wiec:

Dla ludzi mieszkajacych w UK sklep www.shopto.net ma oferte Battlefield Limited Edition za £36.85. Moim zdaniem oplaca sie brac ;) a zazwyczaj, gdy zamiawialem stamtad gry dostawalem je dzien przed premiera :) no i zdecydowanie lepsza cena niz w GAME lub GameStation.

Moze ktos skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Bronie z klasy PDW to prawdziwa masakra, naprawde maja potencjał. A mam nawet wrazenie że sa lekko przegiete.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 11 h w bete i co tu duzo pisac, beta BC3 jest gorsza od bety (dema) BC2 pod wzgledem grafiki oraz wszelakich bug-ow.

Podaj w którym miejscu jest gorsza grafika? :) Radze odpalić BC2 i za chwilę BETE, różnica widoczna gołym okiem. Wydaje mi się, że ci co tak piszą, że grafika gorsza to albo nie grali w BC2 na PS3, albo grali tak dawno temu, że już nie pamiętają jak naprawdę ona wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×