Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem. Ale nie mam zamiaru każdej rozgrywki zaczynać od mutowania połowy składu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem news o pobitym rekordzie zamówień przedpremierowych BFa w Polsce. Niby ponad 23 tys. sztuk się sprzedało. Szczerze, to nie wiem czy się cieszyć, czy raczej płakać. Dlaczego? Niby fajnie - sprzeda się dobrze i w ogóle, serwery będą pełne, CoD może dostanie po dupie i się w końcu weźmie za siebie itp. itd. Tylko może w Bfie zrobić się to co z Codem. Czyli napływ dzieciarni... + HS i będzie taka tragedia.

Raczej tylko się cieszyć.Dlaczego ma się zrobić dzieciarnia? W ogóle co to za stereotyp,że w CODA grają tylko dzieci? Możesz zawsze sobie wyłączyć tych,którzy śpiewają albo gadają głupoty przez mikrofon i nie ma problemu.Battlefield 3 zawsze pozostanie taki sam i COD tez raczej się nie zmieni.Cod to bieganie i strzelanie i liczy się refleks.Battlefield 3 to gra drużynowa i liczy się współpraca i rozważne działania a jak wybiegniesz na pole bitwy jak Rambo to zbierasz szczękę z ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wybiegniesz na pole bitwy jak Rambo to zbierasz szczękę z ziemi.

Zdziwiłbyś się co gość z przegranymi 500+ godzinami w fpsach na ps3 potrafi zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się co gość z przegranymi 500+ godzinami w fpsach na ps3 potrafi zrobić..

Zazwyczaj skład randomów, z którymi gram jest do du**. To też akcje rambo w Bfie to dla mnie normalka i zazwyczaj jestem jedynym, który chce podłożyć ładunek :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyma ty złodzieju xD Czy będzie możliwość gry na serwerach bez statystyk,które będą się wliczać do konta Battlelog i ogólnie? Chodzi mi o to,że chcę najpierw potrenować bo pewnie będe lamił na początku...

Będzie wybór nierankingowych serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaki będzie max poziom?

50. W becie na PC było coś w stylu prestiżu, złoty orzeł i numerek na emblemacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moje lapki BF3 będzie już we wtrorek Limitka. Jak ja kocham zapach nowych gier. Heheh. Taka mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tymi nierankingowymi serwami, ale pewnie tam mało kto będzie siedział. Przykładem mogą być pojedynki w Fifie, gdzie na nierankingowy mecz trzeba pół dnia chyba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj skład randomów, z którymi gram jest do du**. To też akcje rambo w Bfie to dla mnie normalka i zazwyczaj jestem jedynym, który chce podłożyć ładunek :confused:

Wiesz za;eży bo to nie chodzi tylko oto żeby na początku rundy lecieć jak głupi i podkładać mcoma tylko się trochę pobawić punktów ponabijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to dobrze żę będzie przeglądarka serwerów. Będzie można ustawić aby nie grać na Operation Metro bo tą mapką już żygam hehe

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a mi osoba, która grała powiedziała, że BF3 wygląda na PS3 tak ja na PC w ustawieniach Ultra. Więc twoja osoba jest tak samo wiarygodna jak moja osoba ...

Zrozum,że gra już od rana jest na torrentach na wszystkie platformy więc już jest wiele opinii z pełnych wersji na YouTube pewnie będzie masę gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to dobrze żę będzie przeglądarka serwerów. Będzie można ustawić aby nie grać na Operation Metro bo tą mapką już żygam hehe

Jakby nie patrzeć to ta mapa nie była taka zła żeby znudzić się po tych kilku dniach. Masa błędów wpływała w dużej mierze na jej odbiór i naszą wytrzymałość:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko przy 1 i 4 mcomach były błedy ale i tak było super :D Obojętnie co wam dac to i tak coś się nie spodoba <_< No i to była BETA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz za;eży bo to nie chodzi tylko oto żeby na początku rundy lecieć jak głupi i podkładać mcoma tylko się trochę pobawić punktów ponabijać

Odnoszę wrażenie, że oni zapominają o limicie zgonów i ogarniają się jak zostaje 10 trupów ... PO za tym podczas dochodzenia do mcoma można nabić bardzo dużo pkt :thumbsup:

Zrozum,że gra już od rana jest na torrentach na wszystkie platformy więc już jest wiele opinii z pełnych wersji na YouTube pewnie będzie masę gameplayu.

No to podał byś, źródło tego "cytatu". Bo ja też mogę wiele rzeczy napisać bazując na informacji o wycieku gry na torrenty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz za;eży bo to nie chodzi tylko oto żeby na początku rundy lecieć jak głupi i podkładać mcoma tylko się trochę pobawić punktów ponabijać

I wszystko kończy się tym, że tylko jeden gostek próbuje uzbrajać M-COMa, bo reszta chce sobie trochę punkcików ponabijać :D Bo okazuje sie ze zostało 20 tiketów do końca i dupa

Temat rzeka i pamiętam ile było na ten temat narzekania w temacie o Bc2.

Cóz specyfika BFa jest taka a nie inna. Gra ma parcie na granie drużynowe i tu wychodzi cała moc gry. A granie z randomami to taka miła odmiana CODa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuje Waszej opinii. Cały czas odkładałem zamówienie preordera i sie przeliczyłem, bo jak wszyscy wiecie preorderów w PL już nie ma.

Więc co teraz ?

Opcja nr1 :

kupić w dzień premiery wersje PL bez dodatku. (a później dokupić na PSN)

Opcja nr2:

zamówić angielską wersje z dodatkiem lecz bede miał ją później

dodam iż nie zależy mi na PL wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego czy liczysz się bardziej z kasą czy z czasem. Ja bym brał w Anglii gdybym nie miał zamówionego pre-ordera w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuje Waszej opinii. Cały czas odkładałem zamówienie preordera i sie przeliczyłem, bo jak wszyscy wiecie preorderów w PL już nie ma.

Więc co teraz ?

Opcja nr1 :

kupić w dzień premiery wersje PL bez dodatku. (a później dokupić na PSN)

Opcja nr2:

zamówić angielską wersje z dodatkiem lecz bede miał ją później

dodam iż nie zależy mi na PL wersji

Opcja 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie odnośnie kolejnych map packów. Wie ktoś czy tam "w przyszłości" dodawane map packi, bedą płatne? Czy będzie tak jak z BC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie odnośnie kolejnych map packów. Wie ktoś czy tam "w przyszłości" dodawane map packi, bedą płatne? Czy będzie tak jak z BC2?

Czytałem gdzieś że płatne będą tylko takie jak Vietnam a inne za darmo. Ale nie jestem w stu procentach pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja nr 1 poniewaz od wtorku w saturnach podobno ma sie pojawic w cenie 159zl + 40 zl dodatek,wyjdzie Cie tyle samo,jezeli masz daleko do saturna itd,popatrz najtansza opcje na allegro,jak to odpada to opcja nr 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko włączam TV.Są już jakieś reklamy Battlefield 3? Bardzo mi się podoba silnik Frosbite 2 jest wręcz niesamowity.Największe wrażenie robi na mnie oświetlenie.Dziś grałem w Demko NFS The Run i na trasie ze śniegiem po prostu bomba.Walące się gruzy i ten wjazd do tunelu coś pięknego :) Ciekawe jakie zalety będzie miał Frostbite 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×