Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mógłby mi ktoś pomóc doradzić gdzie najlepiej złożyć pre-order BF3, żebym dostał grę w miarę szybko?

Ultima.pl, gwarantowane dzień przed premierą lub na premiere

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE kolejny raz nasz oszukuje. Miało być 10-12H w singlu a będzie 6 godzin.

http://www.ps3site.pl/hot-dice-w-battlefield-3-wolimy-zaoferowac-6-godzin-intensywnych-wrazen-niz-12-godzin-ziewania/84480

Ja czuję się oszukany! Zamówiłem BF3 licząc na przyzwoitą długą kampanię 10-12 godzinną i z fajnym multi,a tera 6h singla i multi. Powtarza się sytuacja jak rok temu z MOH-em. Miał być na 10H a był na 2 właczenia konsoli. Kolejny raz DICE dyma nas. Zastanawiam się poważnie nad anulowaniem pre-ordera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że wychodzi CS na PS3 bo w B3 odechciewa mi się grać z każdym kolejnym newsem. Współczuję tylko tym, którzy złożyli pre-ordery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może singleplayer + kooperacja da w sumie te 12 h. DICE chyba popełniło mały bład w obliczeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brońcie tak BF3. Faktycznie mutli najważniejsze,ale lubie też pograć singla. Lubie poznawać fabułę. Nie oszukujmy się,DICE i EA leci w kulki. Dyma nas i tyle. Miało być 10-12H a jest 6.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin zamiast 12. Heh, pamiętam, jak całkiem niedawno DICE wyśmiewało Activiosion za długość CoD'a.... DICE wraz z BF3 się pogrąża...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę 6h w singlu BFa niż 10h w jakimkolwiek Codzie.W sumie na singla mam ****.Liczy się tylko mp.

Edytowane przez Patricko
Warnik za wulgaryzmy.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz COD zawsze miał lepszą kampanie, nie nie czuje się oszukany zamawiam pre order, ponieważ takie gry kupie się dla MULTI

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu kolego.Mnie jakoś nie urzekły kampanie w MW i BO.Już bardziej przypasował mi klimat sp w MOH.

Kwestia gustu kolego.Mnie jakoś nie urzekły kampanie w MW i BO.Już bardziej przypasował mi klimat sp w MOH.Dzisiaj EA przesunęło premierę w Polsce z 29 na 27 października yeah...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli też zaczynam się zastanawiać nad moim preorderem. Z jednej strony singiel mnie nie interesuje, ale z drugiej skoro przycinają na singlu, to mogą też zrobić wszystkich w jajo z multi. Dobrze, że za dwa tygodnie beta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu kolego.Mnie jakoś nie urzekły kampanie w MW i BO.Już bardziej przypasował mi klimat sp w MOH.Dzisiaj EA przesunęło premierę w Polsce z 29 na 27 października yeah...

Hehe zgodzę się co do singla w Medal of Honor. Mimo, że krótki to bardzo mi się spodobał z tego względu, że cała historia jest realistyczna i trzyma się kupy. Ale kto co lubi, CoD też jest dla ludzi :)

A premierę zmienili na 27, na świecie jest 25, jak to zwykle wszędzie we wtorek, a u nas w piątek (no BF3 wyjątkowo w czwartek) ale jest szansa że 25 pre-ordery będą wysyłane np przez takie sklepy jak ultima bo w przypadku kilku gier które zamawiałem tam właśnie tak było, ba raz nawet chyba doszło coś w dzień światowej premiery, możliwe że to była FIFA 11 ;]

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE kolejny raz nasz oszukuje. Miało być 10-12H w singlu a będzie 6 godzin.

http://www.ps3site.pl/hot-dice-w-battlefield-3-wolimy-zaoferowac-6-godzin-intensywnych-wrazen-niz-12-godzin-ziewania/84480

Ja czuję się oszukany! Zamówiłem BF3 licząc na przyzwoitą długą kampanię 10-12 godzinną i z fajnym multi,a tera 6h singla i multi. Powtarza się sytuacja jak rok temu z MOH-em. Miał być na 10H a był na 2 właczenia konsoli. Kolejny raz DICE dyma nas. Zastanawiam się poważnie nad anulowaniem pre-ordera.

Drogi kolego a możesz nam podlinkować wypowiedź kogoś z DICE/EA gdzie zapowiedziane było owe 12 godzin singla?

Bo ja jedyne 12 godzin zapowiedzianego singla kojarzę w iXboxowych Girsach 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do preordera to składałem w psx extreme bo mam blisko na modelarską i sam sobie odbieram zamówiony towar.Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli i z reguły miałem gry przed premierą.Coopa też pewnie z kumplem ogram bo fajnie że będzie można odblokować bronie do multi tym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wież o tych broniach, że grając w coop odblokujemy do MULTI ? Ktoś napisał że gra w polsce zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, dotyczy to tylko napisów ?

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie artykuł z Cd-Action do którego wyżej dał link NFL.Są tam przytoczone wypowiedzi jednego pana z Dice dotyczące tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko napisy będą przetłumaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak naprawdę będzie z tą polonizacją.Swojego czasu był zapowiadany polski dubbing.Mi to w sumie wszystko jedno czy będzie po polsku czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, obojętne jest to czy będzie dubbing, ważne że napisy będą, chociaż w bc2 gram po angielsku w MULTI i jest dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wież o tych broniach, że grając w coop odblokujemy do MULTI ? Ktoś napisał że gra w polsce zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, dotyczy to tylko napisów ?

Pełna polska wersja, to dubbing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie na ppe.pl przeczytalem,ze BF1943 nie bedzie dodawany do BF3. EA wycofalo ten dodatek. Czyli dla niektorych "dymania ciag dalszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×