Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamowilem BF3 Limited Edition na shopto.net za £36.85 chyba najtaniej w UK(the HUT ma o funta wiecej :P)

Osobiscie polecam ten sklep, bo z reguly gry przychodza na dzien przed premiera. Tylko nie wiem jak to wyglada z wysylka do Polski ale zapewne nie ma problemow.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

dzisiaj kupiłem pre-order w empiku za "30zł"(gdy przy odbiorze trzeba dopłacić 170zł) w metalowym opakowaniu. W związku z tym mam 2 pytania:

1.Czy ta wersje "empikowska" zawiera coś oprócz pakietu broni ? kiedyś się mówiło o BF 1943, "powrocie do karkand" i dodatkowych śmiertelnikach (czy ta wersja to posiada ?)

2.Czy mogę otworzyć to pudełko ? ciągle leży u mnie zafoliowane a coś w środku jest ale nie wiem co. Na pewno nie płyta :P

Link do foto opakowania : http://imageshack.us/photo/my-images/822/cimg2271hp.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytanie nie odpowiem, ale na drugie już tak. Możesz spokojnie otworzyć pudełko :). W srodku pewnie jest jakaś ulotka i może jakiś kod na dodatki.

Po grę pewnie i tak musisz udać się z paragonem na ten preorder za 30 zł i na jego podstawie dopłacasz do pełnej kwoty ;).

Edytowane przez Ksawery_GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytanie nie odpowiem, ale na drugie już tak. Możesz spokojnie otworzyć pudełko :). W srodku pewnie jest jakaś ulotka i może jakiś kod na dodatki.

Po grę pewnie i tak musisz udać się z paragonem na ten preorder za 30 zł i na jego podstawie dopłacasz do pełnej kwoty ;).

Dzięki Ksawery GT(Był jedynie kod z pakietem broni - do wykorzystania po premierze gry, tak swoją drogą spoko pudełeczko :D) ,wiem że z paragonem bo jest napisane na odwrocie pudełka :P jak ktoś by jeszcze znał odpowiedź na 1 to wielkie dzięki z góry

Edytowane przez DeegZ 96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ksawery GT(Był jedynie kod z pakietem broni - do wykorzystania po premierze gry, tak swoją drogą spoko pudełeczko :D) ,wiem że z paragonem bo jest napisane na odwrocie pudełka :P jak ktoś by jeszcze znał odpowiedź na 1 to wielkie dzięki z góry

Steelbook Battlefield 3 w sieciach media markt, saturn i empik daje tylko pakiet uzbrojenia. Powrót do Karkand będziesz mógł dokupić na psn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelbook Battlefield 3 w sieciach media markt, saturn i empik daje tylko pakiet uzbrojenia. Powrót do Karkand będziesz mógł dokupić na psn :)

Aha dzieki , bo gwiżdze na BF 1943 ale na karkand to ja sie skusze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pablos za cynk z muve, co prawda na civilke nie zdążyłem, ale dobry i Nier :) + dam z roboty, bo z koma nie da rady :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile kupię nowego PESA w Media Markt ?

Z tego co wiem premiera została przesunięta na 27 pażdziernika przez dystrybutora firme Galapagos. A cena ma byc w okolicy 199zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem premiera została przesunięta na 27 pażdziernika przez dystrybutora firme Galapagos. A cena ma byc w okolicy 199zł.

Jakiś link, potwierdzenie tej informacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś link, potwierdzenie tej informacji?

Niestety nie mam. Być może jest to spowodowane tym że informacja wyszła dziś, a ja wiem to od kolegi pracującego w tej branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie za zavvi tylko inaczej się nazywa :) Niech się opanują! Mam więcej gier niż jestem w stanie przerobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytaniem, gdzie można kupić naprawdę tanio nowe gry na PSP? Jakiś sklep On-Line czy MM?

Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytaniem, gdzie można kupić naprawdę tanio nowe gry na PSP? Jakiś sklep On-Line czy MM?

Proszę o odpowiedź

W MM nie jest zbyt tanio - chyba, że jakieś promocje.

Polecałbym chyba zakupy online.

MM może być wygodny z tego względu, że nie musisz czekać na przesyłkę.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie gdzie w Warszawie można nabyć Dark Souls? Dystrybucja nad Wisłą to gorzki żart. Jeden z głównych kandydatów do gry roku i nigdzie nie można go dorwać, nawet na portalach aukcyjnych tylko wersje na X360. Ludzie nie chcą zarabiać..

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z Dark Souls jest taki, że była w sprzedaży przed premierą wersja limitowana, która rozeszła się praktycznie cała. Teraz bedzie w sprzesaży Dark Souls (samo pudełko plus gra) prawdopodobnie w cenie 199 zł.

Także jeśli znajdziesz jakiś sklep internetowy gdzie jest to bierz od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem, chcę kupić Dark Souls jednak nigdzie nie mogę znaleźć gry.

Jak ktoś ma info jakiś sklep online gdzie można grę kupić to proszę o pomoc.

------

Znalazłem w merlin.pl, tylko że za 230zł....

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem, chcę kupić Dark Souls jednak nigdzie nie mogę znaleźć gry.

Jak ktoś ma info jakiś sklep online gdzie można grę kupić to proszę o pomoc.

------

Znalazłem w merlin.pl, tylko że za 230zł....

http://www.amazon.co.uk/Dark-Souls-Limited-Edition-PS3/dp/B00566SIBG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1318420137&sr=8-1

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/dark-souls-limited-edition/10451825.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie, nigdy nie zamawiałem gier z zagranicy.

Czy mam na coś zwracać szczególną uwagę czy mam zapłacić i cierpliwie czekać (będę brał z zavvi).

Ile trwa przesyłka z zagranicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie, nigdy nie zamawiałem gier z zagranicy.

Czy mam na coś zwracać szczególną uwagę czy mam zapłacić i cierpliwie czekać (będę brał z zavvi).

Ile trwa przesyłka z zagranicy?

Z zavvi roznie. Polecam amazon. Darmowa przesylka kurierem (jesli zamowisz w ciagu 5 kolejnych h). Zavvi wysyla poczta i czasem nie maja gier na stanie chociaz jest napisane,ze maja. Bierz z amaozna bo gra jest pewna i dostaniesz ja w max 3-4 dni od wyslania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×