Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ile nowych userów się zarejestrowało. 

Statystyki kwitną , teraz do końca życia będę dostawał od nich jakiś gówniany spam

Kto wie, czy nie był to jeden albo jedyny cel tej "kampanii promocyjnej"  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Dishonored niedostępne, Borderlands 2 zarezerwowane. Dobrze, że wziąłem płatność kartą i ściągają dopiero przy wysyłce (czyli pewnie nigdy). Sklep lekko niepoważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.opineo.pl/opinie/merlin-pl Wiecie co z nimi zrobić Panowie ! :thumbsup:

Kolejna strata czasu. I tak nie opublikują.

Nie raz pisałem negatywne czy neutralo-negatywne komentarze i nigdy nic się nie ukazało.

Jaki rynek mamy każdy wie a większość sklepów na opineo średnie oceny od 9,5 w górę

 

 

RTV EURO AGD najgorszy sklep ever a na opineo 9,1 śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez juz wszystko niedostepne tylko risen 2 jest zarezerwowany ktory i tak pewnie zmieni status. I teraz bedzie uzeranie sie o kase na paypala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko RE6 dojdzie :)

Takie akcje są zawsze ale wydaje mi się, że to wina poczęści silnika na którym oparty jest sklep. Pewnie standardowo przy 24h to opiera się na ilości dostępnej w magazynach ich. Jak zejdzie ta ilość to automatycznie przechodzi w 3-6dni (czyli w ściąganie od dostawców). A wiadomo, że rzucili pewnie swój zapas. A pewnie też swoje zrobili polaczki-cebulaczki co brały po 10 i więcej sztuk.

Powinno być to prawnie zrobione, że kliknięcie przy stanie dostępności jest od razu zawarciem umowy. I jak sklep się nie wywiąże to powinien zwracać np 2 krotność ceny. Wtedy może nauczyli by się pilnować swoich 'promocji'.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak chciałeś jedną sztukę to spoko. Ale polaczki są i pewnie łykały po 10 sztuk żeby być biznesmanami na allegro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli status zarezerwowane tez sie zmieni w niedostepny ? : /

Bo jak narazie tylko ten status mi sie utrzymuje. Do tych ktorym udalo sie cos upolowac - macie inne statusy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj bedzie efektywniej - https://www.facebook.com/merlinpl

 

Ktos napisal, ze sklep to nie sw Mikolaj. Zgoda. Ale jawna nieuczciwosc w oferwaniu towaru, ktorego nie ma sie zamiaru nigdy sprzedac po danej cenie jest niczym innym jak przejawem polaczkowatosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój Future Soldier za 16 zł zmienił status na wysłany. Wisi nadal drugie zamówienie: Borderlands 2 (status: zarezerwowane) i Dishonored (status: niedostępne). Zobaczymy co dalej. Żeby chociaż Borderlands 2 mi wysłali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt zgodzę się, że byłaby to zagrywka nie fair jakby były to ceny normalnie dostępne w sklepie, ale wchodząc w zakładkę OUTLET trzeba się liczyć z tym że sklep pozbywa się mało rotującego towaru którego nie mają po kilkaset sztuk na magazynie, od czysty rozsądek. Btw. 3 strony tego tematu są poświęcone tej "promocji".

Dla mnie mistrzem wirtualnej sprzedaży i tak pozostanie Komputronik/Karen, 3 wyszukane oferty w dobrej cenie, 3 anulowane zamówienia, na drugi dzień towar cudowanie pojawia się na magazynie ale jest o kilkadziesiąt procent droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też naiwny przelew zrobiłem bo zawsze tak czynie po zakupie ;) będzie trzeba teraz na szmal czekać bo wszystko niedostępne (5 pozycji zamówionych i opłaconych)...pierwsze i ostatnie zamówienie tam/

Myślę ,że mailowo też warto spamować BOK... ;)A i na fejsie też im na profilu opinie skrobnąć.

 

Edytowane przez Adasko22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Ultimie i Muve kolejny sklep na czarną listę. Wychodzi na to, że słusznie czynię kupując za Odrą. Niech mi jeszcze raz jakiś gamoń wyskoczy ze wspieraniem polskiego biznesu i bulgot-sraczką na temat jakości tłumaczonych tytułów z tym związanych to zaciupię kapciem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt bystrzy to oni nie są...

Ja: > Witam, czy gry na PS3 z outletu m.in. Assassin's Creed III, Batman:
> Arkham Asylum Platinum, Sleeping Dogs: Limited Edition,, Dishonored i
> Borderlands 2 są w polskiej wersji językowej?
 
BOK: Szanowna Pani/Panie,
> Dziękujemy za nadesłaną korespondencję.
> Prosimy o wskazanie konkretnych produktów które to pytanie miałoby
> dotyczyć.

Ja: Witam, czy gry na PS3 z outletu m.in. Assassin's Creed III,
> Batman: > Arkham Asylum Platinum, Sleeping Dogs: Limited
> Edition,, Dishonored i > Borderlands 2 są w polskiej wersji
> językowe?Te wymienione tytuly to te konkretne produkty

BOK:
Szanowny Panie,

Dziękujemy za korespondencję nadesłaną do naszego sklepu.
Znalazłem 5 pozycji pod nazwą "Assassin's Creed III", w związku z czym poproszę o numery katalogowe wspomnianych produktów.

Ja: Pytałem sie o GRY Z OUTLETU NA PS3, ja tam widzę tylko 1 pozycję...

  :laugh:

Edytowane przez DonJuan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że tak jak się spodziewałem na opineo ani jedna negatywna opinia się nie ukazała.

Ten system ocen mogą sobie wsadzić w d.

 

Za to na face ostro ich jadą

 

 

Najmocniej przepraszamy, niestety nie możemy zrealizować zamówienia nr 9979xxx w całości, ponieważ część zamówionych towarów nie jest już dostępna u naszych dostawców.

Prosimy dokonać wyboru i kliknąć w odpowiedni link poniżej.
Odpowiedź zostanie automatycznie zarejestrowana w naszym systemie.
Wyboru możesz dokonać tylko raz.
proszę wysłać dostępny towar
rezygnuję z całego zamówienia
 
Zapraszamy do śledzenia dalszego toku realizacji zamówienia poprzez strony "Historia zamówień"
Na decyzję o rezygnacji z zamówienia będziemy czekali 1 dzień.
Jeśli do tego czasu nie otrzymamy odpowiedzi, pozycje przygotowane do wysyłki zostaną wysłane
Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dokonać wyboru automatycznie, możesz skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta klikając tutaj lub korzystając z formularza na stronie Pomocy.

Ostał mi się crap na move za 16 zł Adidas Kołcz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w odwecie złożyć zamówienie za kilka tysięcy z odbiorem osobistym i płatnością przy odbiorze i potem najzwyczajniej nie odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą potwierdziłem wysyłkę. :). Czyli z tego co dodałem do koszyka, wysłanę za pobraniem zostaną dwie sztuki Rocksmith (PS3). Zawsze coś :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdziłem wysyłkę. Został mi Borderlands 2 więc w sumie jestem zadowolony. Zawsze to 50% zamówienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział że tyle anulują częścto bym z 6 pozycji zamówił, jakbym dostał 2-3 byłbym happy

Z drugiej stony 6 gier nie potrzebowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się śmieje z mośków z FB co sapią, że dostają spam od Providenta z Merlina. No cóż jak się nie czyta i wyraża na wszystko zgodę to tak jest :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się śmieje z mośków z FB co sapią, że dostają spam od Providenta z Merlina. No cóż jak się nie czyta i wyraża na wszystko zgodę to tak jest :)

 

hmmm... jak chce się np. darmową wysyłkę to trzeba się godzić na spam od "partnerów" Merlina

 

PS. ja to się tam cieszę, że anulowali... znowu nic bym nie robił tylko bym grał :P

Edytowane przez lukov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi wysłali Dishonored za 26zł to na wszystko się godzę :)

A tak będziemy w nagrodę dostawać spamik od firmy która dała ciała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze spamiku zawsze możesz się wypisać. A z tym anulowaniem to nie wszystkim - u mnie jedną grę już wysłali, a z drugiego zamówienia anulowali mi tylko Dishonored (niestety). Zawinił system, który zamiast z outletu usuwać niedostępne tytuły to zmieniał status na 3-6 dni i pozwalał nadal zamawiać. Te gry co były zamówione z terminem dostepności 24h już są w drodze do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×