Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można najtaniej dostać nówkę The Last of Us PL? Niestety nie mam czasu na szukanie po różnych sklepach, a może ktoś się natknął na jakąś fajną cenę? Z góry WIELKIE DZIĘKI za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jutra do godz. 9 na NEO24 GTA V za 160zł z darmową przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można najtaniej dostać nówkę The Last of Us PL? Niestety nie mam czasu na szukanie po różnych sklepach, a może ktoś się natknął na jakąś fajną cenę? Z góry WIELKIE DZIĘKI za info :)

Ceneo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

znalazłem na brytyjskim Amazonie taką ofertę: (SS 12 GB + Lego Marvel Superheroes za ~680zł)
http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Console-Marvel-Superheroes/dp/B00GSGMPVM/ref=zg_bs_676458011_2
 

Zastanawiam się nad zakupem, bo cena jest świetna. (wychodzi taniej niż w Polsce bez gry, bo wysyłka darmowa). Gra jednak mnie nie interesuje i tu mam pytanie, mianowicie za ile udało by mi się ową grę sprzedać? Orientuje się ktoś czy ma ona polską wersję?

(Jeśli zły dział, to przepraszam)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grę zakupisz w Polsce to będzie ona posiadała Polską wersję kinową (napisy) , jak jest z grą z innego kraju nie wiem , ale raczej mają możliwość języka do wyboru .

Grę nową można najtaniej kupić za 179,00 w sklepie OleOle więc możesz sprzedać za ok.120 zł ?

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i w jakiej konfiguracji najlepiej kupić "move pack"?

 

Na allegro jeden kontroler + kamera + sport 2 = 220 zł

A dwa kontrolery + ładowarka + kamera + 2 gry = 390 zł

 

Chciałbym w końcu aby dziewczyna trochę pograła ale "normalne" gry jej nie podchodzą i kupił bym ten move...

Warto kupować na dzień dobry 2 kontrolery? Dużo jest takich gier na dwa? Czy więcej jest na jeden i się wymienia runda po rundzie osoba? Kompletnie nigdy nie grałem tym...

 

Rozumiem, że standardowo ładowane to jest kablem usb jak pad?

 

I jeszcze w sumie jedno pytanie, kamery mają w komplecie uchwyt do TV? Bo na allegro niesłychanym powodzeniem cieszą się aukcje z tymi uchwytami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał dwa kontrolery i ładowarkę. Dwa dilda bardzo się przydają zwłaszcza w move fitness, ładowarka tez ale ta oryginalna podpisana pod gniazdko bo zamienniki są kiepskie i ładują tylko przez USB, zakupiłem oryginalną za 37 zł na allegro, kamery nie mają w zestawie uchwytu chyba że ktoś extra dodaje

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrwałem kamerkę, Move i do tego Sports Champions za 170pln.

Taniej nic nie znalazłem w zestawie, ani też osobno. Sam jeden Move

stoi w granicach 100pln. A kupiłem  w RTV.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kontrolerów move to na Amazon UK można kupić grę Wędrówki z dinozaurami do tego księga Wonderbook, kamerka i kontroler move za 30 funtów czyli około 150 zł. Podejrzewam, że gra jest po polsku, gdyż Księga Czarów z Amazon ma j. polski. Grę z księgą można by pogonić za ok. 70zł i wtedy kamerka z kontrolerem kosztowałaby ok 80zł. Ja nie zamierzam kupować, bo już mam kontrolery, ale warto się zastanowić nad tą ofertą, bo wysyłka do Polski jest darmowa od 25 funtów.

http://www.amazon.co.uk/Walking-Dinosaurs-Plus-Wonderbook-Starter/dp/B00GAPMY2Q/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1388949569&sr=8-8&keywords=wonderbook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej kupię pada oczywiście oryginalnego

może jakiś ciekawy bundle ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to takie proste jeśli chcesz dostać kod na maila bo większość sklepów ma teraz braki.

Ja dzisiaj kupiłem za 100 zł w sol-pol' u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mediamarkt.pl/konsola-sony-playstation-3-super-slim-500-gb-move-starter-pack-sports-champions-2-move-fitness-uncharted-3,id-909106

 

Konsola SONY Playstation 3 Super Slim 500 GB + Move Starter Pack + Sports Champions 2 + Move Fitness + Uncharted 3

 

Na stronie jest stara cena ale w gazetce jest już 1199 zł za tyle to ja kupowałem 500gb + gtav :laugh:  więc chyba spoko cena jak za taki zestaw lub:

 

według mnie jeszcze lepsza jest w media expert:

 

http://www.mediaexpert.pl/konsole-stacjonarne/konsola-sony-playstation-3-super-slim-500-gb-move-starter-pack-dancestar-party-sports-champions-gran-turismo-5,id-187123

 

Konsola SONY Playstation 3 Super Slim 500 GB + Move Starter Pack + DanceStar Party + Sports Champions + Gran Turismo 5

 

Nie wiem czy jeszcze w jakiś gazetce nie widziałem takiego zestawu z grą Uncharted...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników,

 

moge kupić ps3 250 gb za 1000zł, z 2010 roku w bardzo dobrym stanie z zainstalowanymi następjącymi grami:GTA V+ sterowiec Atomic,The Last of Us, Bioshock Infinite z przedpremierowymi dodatkami,Diablo 3, Resident Evil, 6 DiRT 3 GTA San Andreas (z PS2), Red Dead Redemption: Undead Nightmare,Final Fantasy VII (zarowno PS3 jaki i PSV) Final Fantasy VIII (zarowno PS3 jaki i PSV) Final Fantasy IX (zarownoPS3 jaki i PSV) Crash Team Racing (zarowno PS3 jaki i PSV),Metal Gear Solid: HD Collection,plus konto Ps+ od początku, tylko trzeba opłacić. 

Do tego jeszcze minisy. Moje pytanie jest takie czy opłaca się kupić używaną za tysiąc złotych z tymi grami, czy lepiej kupić nową i bez ryzyka że coś jej się stanie dość szybko. Prosze o opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się, za kupno tego wszystkiego osobno zapłacisz dwa razy więcej.

Witam wszystkich użytkowników,

 

moge kupić ps3 250 gb za 1000zł, z 2010 roku w bardzo dobrym stanie z zainstalowanymi następjącymi grami:GTA V+ sterowiec Atomic,The Last of Us, Bioshock Infinite z przedpremierowymi dodatkami,Diablo 3, Resident Evil, 6 DiRT 3 GTA San Andreas (z PS2), Red Dead Redemption: Undead Nightmare,Final Fantasy VII (zarowno PS3 jaki i PSV) Final Fantasy VIII (zarowno PS3 jaki i PSV) Final Fantasy IX (zarownoPS3 jaki i PSV) Crash Team Racing (zarowno PS3 jaki i PSV),Metal Gear Solid: HD Collection,plus konto Ps+ od początku, tylko trzeba opłacić. 

Do tego jeszcze minisy. Moje pytanie jest takie czy opłaca się kupić używaną za tysiąc złotych z tymi grami, czy lepiej kupić nową i bez ryzyka że coś jej się stanie dość szybko. Prosze o opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się, za kupno tego wszystkiego osobno zapłacisz dwa razy więcej.

A jak może wyglądać awaryjność takiego używanego sprzętu?Ktoś ma jakieś doświadczenie z używanym sprzętem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na to zna tylko wróżbita Maciej. A tak na poważnie to sprzęt może działać bezawaryjnie 10 lat lub zepsuć się po tygodniu. Nikt Ci tego nie zagwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na to zna tylko wróżbita Maciej. A tak na poważnie to sprzęt może działać bezawaryjnie 10 lat lub zepsuć się po tygodniu. Nikt Ci tego nie zagwarantuje.

No własnie, w sumie racja do wróżbity trzeba się udać:) ale cena jest okej, więc chyba się skuszę mimo pewnego ryzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał. Nie wiadomo w jakiej formie są te gry. Czy milion slotów i do tego martwych ? Czy jedno konto a koleś usunie a zostawi 'zainstalowane' gry. Jak dla mnie nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma gry zainstalowane to przecież będzie grał, aż je skasuje. Walić czy to martwe sloty, bo gra i tak będzie działać.

Z plusem to inna sprawa, bo oplacisz a koleś zgłosi, że mu ktoś przejął konto. Poda dane i odzyska a Ty będziesz 200 pln w plecy.

Brałbym, ale bez plusa i nie za 1000 pln. Kupisz nową konsolę, do tego dwie gry, które sprzedasz po ograniu i kupisz następną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×