Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie zdobyli dzięki temu ruchowi masę nowych subskrybentów więc trzeba było płakać i płacić . A nie poodwoływali. Ewentualnie pozmieniać ludzikom co pobrali po 10 na 1 grę pewnie by nie było tyle narzekania. A tak wiem że nigdy nic nie kupię w tym merlinie i będe wszystkim mówił jaki to szajs .

Zamówiłem dishonored batmana i jedną książkę której bym u nich nie kupił bo mieli deko drożej jak w empiku ale dzięki temu bym zaoszczędził na przesyłce 6 zł jak mi odwołali to oczywiście samej ksiązki u nich nie kupiłem i nie kupię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przepis ale kazdy spam ma na dole drobnym maczkiem linka ktory wypisuje Cie z otrzymywania maili :) Moze sie przydac :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że tak jak się spodziewałem na opineo ani jedna negatywna opinia się nie ukazała.

Ten system ocen mogą sobie wsadzić w d.

 

Za to na face ostro ich jadą

 

Ostał mi się crap na move za 16 zł Adidas Kołcz . 

Dostalem to samo dobrze ze udalo sie upolowac Risena ale wzialem go tylko ze wzgledu na beczke i tam pare pierdul ktore dorzucili do kolekcjonerki bo ogladajac recenzje itp ta gra nie jest zbyt dobra a szkoda bo brakuje pirackich gier jak AC: Black Flag. Szkoda ze nie zalapalem sie na Bordera 2 bo na tej gierce mi bardziej zalezalo no ale coz, sam sie zastanawialem z 15 min czy brac czy nie bo walilo fejkiem na kilometr i ktos mnie wyprzedzil. Mam nadzieje ze do beczuszki zmieszcza sie w poziomie browarki. Tak czy inaczej czasem bede zagladal na merlina moze jeszcze cos ciekawego do outletu wrzuca chociaz jak juz tutaj wspominali ten ich kod jest z dupy i zamiast wyswietlac ile sztuk zostalo lub po prostu blad podczas zamawiania to robia takie ceregiele i pozniej babranie sie ze zwrotem kasy jest.

 

Tyle ze ten status - zarezerwowane nie chce mi sie zmienic.

 

Orientuje sie ktos gdzie najtaniej mozna wyrwac kolekcjonerke Borderlands 2? (wliczajac sklepy zagraniczne z wysylka do PL)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przepis ale kazdy spam ma na dole drobnym maczkiem linka ktory wypisuje Cie z otrzymywania maili :) Moze sie przydac :p

Przydalo sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Merlin.pl W przypadku zamówień związanych z promocją dotyczącą gier przewidziana została rekompensata, o której zostaną poinformowani wszyscy klienci, których rekompensata dotyczy. Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś maila o takiej treści ? Ja wczoraj rano dostałem, że wygenerowali przelew z nadpłatą i, że zostanie sprawdzony pod względem merytorycznym (nie wiem co tam można sprawdzać) i do dzisiaj pieniędzy nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, już raz dostałem rekompensatę od merlina - całe 10 zł na następne zakupy - kij im w oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha na maila barany odpisały

Szanowny Panie.

Dziękujemy za kontakt z naszym sklepem.

W odpowiedzi na Pana zgłoszenie, przepraszamy za powstałą sytuację, w przyszłości postaramy się aby zamówienia były realizowane terminowo.

Sytuacja miała miejsce z uwagi na opóźnioną informację od naszego dostawcy, że wybrana pozycja jest już niemożliwa do zamówienia.

W ramach utrzymania dobrej współpracy proponujemy bon w wysokości 20 zł, do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie.

Jeśli tylko zdecyduje się Pan na nie kasowanie swojego konta i pozostanie dalej naszym klientem, taki bon zasili konto nadpłaty i będzie można z niego skorzystać.

Pozdrawiam serdecznie i oczekuje na odpowiedź.

wow 20 zyla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, żeby w ramach rekompensaty wysłali chociaż jedną grę w podanej przez nich cenie. Nawet dokupując gdzieś u innego dostawcy, wyszło by im na to samo co rozdawać bony po 20zł a moim zdaniem  wyszli by z twarzą z sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, żeby w ramach rekompensaty wysłali chociaż jedną grę w podanej przez nich cenie. Nawet dokupując gdzieś u innego dostawcy, wyszło by im na to samo co rozdawać bony po 20zł a moim zdaniem  wyszli by z twarzą z sytuacji.

 

Dwie rzeczy:

Tez bym wolal zeby wyslali mi jedna gre w tej cenie (pomijam ze tylko jedna kupilem).

Po drugie nie wyszlo by ich to samo bo ludzie rzucili sie na hurtowe zakupy, brali jak leci z nadzieja na  sprzedawanie tego na allegro. Wiec ilosc zamowionych gier >> od ilosci zamowien. Dlatego tez pewnie latwiej dac im bon na 20pln.

Musze sprawdzic moj spam box czy cos przyszlo a jak nie to napisac maila.

 

W mojej opinii - rozczarowanie jest, ale przynajmniej proboja dokonac rekompensaty. Moze pojawi sie jakas tym razem mniej ekstremalna promocja gdzie kolejne 20pln mniej uczyli z ceny dobrej bardzo dobra.

 

Wiec fakt niesmak pozostal, ale moim zdaniem nie ma co wieszczac psow. Stalo sie.

 

milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby było jasne dla mnie ten ich bon na 20 zł to jest jakaś jałmużna . Najpierw przywalili providentem teraz bonem za dwie dychy :P. Jak by na biedaka trafili :P

jak dorzucą bona na 3 zł to pewnie zostanę ich klientem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna szukac dobrych okazji pomijajac alledrogo i tablice?

 

Amazaon? Zaavi?

Szkoda ze nie walna takimi promo jak merlin :biggrin:

 

Bo te wszystkie nasze sklepy... szkoda gadac jakie ceny rzucaja nawet za crapy.

 

Jesli ogolem sa takie gdzie na swieta daja dobre przeceny na gry.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.playasia.com ma z reguly fajne okazje :) Wysylka za free od 25 $, jedyny minus to czekanie ok 2-3 tyg.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.playasia.com ma z reguly fajne okazje :) Wysylka za free od 25 $, jedyny minus to czekanie ok 2-3 tyg.

 

i brak polskich wersji językowych przy okazji...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku, w grudniu, świetne promocje miało muve.pl

Niestety teraz nie oferują niczego ciekawego.

 

Polecam kod -25% na nieprzecenione produkty w merlin.pl "statoil2013" - tak wiem, że ich nie lubicie ale można w ten sposób dużo oszczędzić ;)

Przykładowo gry na PS4 (FIFA 14, AC IV czy Battlefield 4) zamiast 280 zł kosztują 210 zł.

Edytowane przez bronar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej, ale w Polsce. (sklep stacjonarny) Ktoś widział, słyszał...?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest w Holandii lub ma tam rodzinę to w sieci sklepów Intertoys jest dostępna gra Sport Champions 2 wydanie Essentials za 4,98€ czyli za jakieś 21zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej co myślicie o sklepie ProGamingShop.pl?

Kupiłem tam jedną grę i przysłali mi wersję z ameryki ale to chyba nie ma znaczenia na tej generacji. Generalnie maja niezle ceny tylko brak polskich wersji jezykowych moze przeszkadzac. Poza tym jak pisalem amerykanskie wersje niektorych gier ale za to dosc szybko przysylaja. ZAmawial ktos tam jakie macie opinie bo nie wiem czy brac tam znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej co myślicie o sklepie ProGamingShop.pl?

Kupiłem tam jedną grę i przysłali mi wersję z ameryki ale to chyba nie ma znaczenia na tej generacji. Generalnie maja niezle ceny tylko brak polskich wersji jezykowych moze przeszkadzac. Poza tym jak pisalem amerykanskie wersje niektorych gier ale za to dosc szybko przysylaja. ZAmawial ktos tam jakie macie opinie bo nie wiem czy brac tam znowu

 

Mają dość duży wybór gier, rozbieżność cen też jest spora. Trafiają się perełki, ale sporo gier można znaleźć w Polsce za dużo niższą cenę. Sklep ma lokalizację na Słowacji. Mają kilka negatywnych opinii na Ceneo - ale zawsze wyjaśniali sprawę do końca. Jak będę coś kupował pewnie tam zajrzę. 

Jakby kogoś interesowało to mają Sagę God of War (5 części) za 122 zł. Tutaj akurat brak polskiej wersji językowej działa na plus bo nie słyszeć Lindy w trójce i Duchu Sparty to zbawienie  :)

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie kupilem tam ni no kuni, cenowo podobnie jak Ultima ale z ultimy mnie wkurzyli i za dlugo wysylali. Nino kuni wyslali mi amerykanska wersje ale dobrze ze ps3 nie ma blokad regionalnych w sumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×