Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Warto kupic dark souls nowe za 80zl + wysylka prepare to die edition? Czy poczekac az wyjdzie 2 i mozliwe ze stanieje?

 

Pytanie, jak bardzo chcesz w to teraz zagrać (bo ja bardzo :) )? Bo jak przed premierą dwójki, to bierz i graj. Jak nie masz ciśnienia, to cena wraz z upływem czasu jeszcze spadnie, choć już teraz dostaniesz używkę za mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupię Grida 2 w polskiej wersji językowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie w polskiej wersji, bo zależy mi na chociażby polskich napisach.

naprawdę polskie napisy w grze wyścigowej, gdzie tekstu jest tyle ile kot napłakał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę polskie napisy w grze wyścigowej, gdzie tekstu jest tyle ile kot napłakał ?

 

W grę będzie grać głównie młody, a nie mam czasu i zamiaru tłumaczyć mu co gdzie się ustawia - niech sobie sam szuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, tam nie ma nic, co by sprawiło problem, nawet dziecku.

Skoro umie czytać, to na pewno logicznie myśleć, więc będzie wiedział

co przedstawiają ikonki.

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę będzie grać głównie młody, a nie mam czasu i zamiaru tłumaczyć mu co gdzie się ustawia - niech sobie sam szuka.

 

na pewno wiesz co robisz, że kupujesz "dziecku" grida2? ta gra ma nieźle skopane sterowanie...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno wiesz co robisz, że kupujesz "dziecku" grida2? ta gra ma nieźle skopane sterowanie...  

Hmmm a to tam jest sterowanie ? Myślałem, że dajesz w bok i auto leci bokiem, że chusteczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej wyrwę Dragon's Crown? Chciałem przez PS Store, ale 199 zł to dziekuje :P

 

Na allegro widziałem po około 120-140zł. W Szczecinie w Play&Go było za 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam klucz do gry na Steamie to nie pogram w nią na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam klucz do gry na Steamie to nie pogram w nią na ps3?

No proszę Cię, nie zadawaj takich pytań, bo tracę pomału wiarę w ludzi :wallbash:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam klucz do gry na Steamie to nie pogram w nią na ps3?

You made my day.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam to niby wiedzieć z góry jak nigdy nie korzystałam z tej platformy? Proponuję poszukać na ten temat info w necie - mnóstwo tytułów w stylu "Steam i PS rozwija współpracę" + info na stronie Steama że można zalogować się za pomocą konta PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam to niby wiedzieć z góry jak nigdy nie korzystałam z tej platformy? Proponuję poszukać na ten temat info w necie - mnóstwo tytułów w stylu "Steam i PS rozwija współpracę" + info na stronie Steama że można zalogować się za pomocą konta PSN.

 

Szczerze jesli nie korzystalas to poszukac. Nie znalazlem zadnych rewolucyjnych informacji po  wpisaniu frazy ktora podalas w  wyszukiwarke.

 

Jak sama slusznie zauwazylas Steam to platforma ktora rzadzi sie swoimi prawami. Podobnie jest z PlayStation3 (czy PS4).

Z tak wiec jesli masz  2 rozne platformy  to zazwyczaj jest tak ze jednak gry sa do platformy przypisane. To dokladnie tak samo ze nie zagrasz w gre z PC wkladajac ja do PS3 i odwrotnie gra z PS3 nie odpali na PC.

 

Do tego dochodzi notka informacyjna ze strony logowania Steam:

 

 

Rejestracja jest darmowa, a całość bardzo łatwa w obsłudze. Utwórz konto i dołącz do platformy Steam, najlepszego serwisu dystrybucji cyfrowej dla komputerów PC i Mac.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"How to use Steam on PS3", "Sign in to Steam with PlayStation Network" dwa pierwsze wyniki z Google na zapytanie o "steam ps3". Ale jak zawsze najlepiej złośliwie odpowiedzieć <3
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"How to use Steam on PS3", "Sign in to Steam with PlayStation Network" dwa pierwsze wyniki z Google na zapytanie o "steam ps3". Ale jak zawsze najlepiej złośliwie odpowiedzieć <3

 

 

To poczytaj dokładniej a dowiesz sie ze nie ma takiej opcji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden się nie zna a jeden mądrzejszy od drugiego.

 

Logując się do STEAM jest opcja zaloguj się przy użyciu PlayStation Network. Związane to było prawdopodobnie z Portalem 2.

 

 

Witamy w Steam

Jeżeli posiadasz już grę Portal 2 na PlayStation®3, możesz zalogować się, używając swojego loginu PlayStation®Network.

PSN_welcome.png

Po zalogowaniu ukaże ci się twój profil społecznościowy na Steam, który zawiera informacje o twojej aktywności w grze Portal 2. Będziesz także w stanie zagrać w swoją kopię gry Portal 2 na swoim komputerze, wpisując kod znajdujący się w pudełku gry Portal 2 na PS3®.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"How to use Steam on PS3", "Sign in to Steam with PlayStation Network" dwa pierwsze wyniki z Google na zapytanie o "steam ps3". Ale jak zawsze najlepiej złośliwie odpowiedzieć <3

 

 

Przepraszam Pania bardzo ale chyba inaczej rozumiemy termin "złośliwie odpowiedziec".

 

 

Żaden się nie zna a jeden mądrzejszy od drugiego.

 

Logując się do STEAM jest opcja zaloguj się przy użyciu PlayStation Network. Związane to było prawdopodobnie z Portalem 2.

 

Pozwol ze moze oryginalny post zacytuje:

 

 

Jak mam klucz do gry na Steamie to nie pogram w nią na ps3?

 

Owszem, jak napisales jest cross buy dotyczacy li tylko gry portal 2 - nie spotkalem sie ani z tym przypadkiem ani z innymi grami ktore mialby podobnie dzialac. Niemniej od teraz bede sledzil doniesienia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może gdzieś jakieś fajne promo na zdrapki 100pln ? Pamiętam, że w grudniu był sklep co puszczał je po 80zl po wpisaniu kodu rabatowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Gdzie mogę znaleźć najtaniej Dark Souls 2 PL?? Jakiś czas temu na alledrogo widziałem po 169 z, ale teraz już tylko za ok. 200 zł (z wysyłką)... :(

 

Dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupiłem w lombardzie pada do ps3 za 50zł :D 

oryginalny, z pudełkiem i gwarancją, zakupiony 3 miesiące temu w media markt :) wszystko działa jak należy :)

czasem w takich punktach można coś kupić dosłownie za grosze. Jeśli ktoś będzie przechodził koło jakiegoś lombardu, warto wejść i zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D Mam pytanie gdzie można kupić najtaniej nowe Gran Turismo 6 ?

Mogę kupić używkę za 110 zł i jak uważacie opłaca się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :biggrin: Mam pytanie gdzie można kupić najtaniej nowe Gran Turismo 6 ?

Mogę kupić używkę za 110 zł i jak uważacie opłaca się ?

używkę za 110 zł? już nówkę za 100 zł można było wyrwać... a na amazonie było nawet za 15 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×