Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz czekać spokojnie, ja czekałem 9 dni(nie licząc weekendu), niektórzy nawet czekali 3 tygodnie także spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Dojdzie. Moja Castlevania wysłana była 8.11 a w skrzynce ją znalazłem 16.11. Podejrzewam, że była już 15-tego, bo była przysypana reklamami... Jeśli wliczymy w to święto 11.11, to doszła bardzo szybko. W mailu od zavvi masz, żeby martwić się dopiero po 10 dniach od wysyłki ;) Dla przypomnienia gra wyniosła mnie 86,13 i faktycznie była bez folii. Oczywiście wszystko w 100% nowe i w idealnym stanie więc spoko. Swoją drogą, czy ktoś wie o co chodzi z tym brakiem folii? Co to są za egzemplarze?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tydzień czekam na swoją przesyłkę. Powoli zaczynam się niecierpliwić..... Czy w razie czego da się jakoś hajs odzyskać?

Da się odzyskać ale musi minąć co najmniej miesiąc od czasu wysłania przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja gra była wysłana 10 i do dzisiaj nie doszła, może jutro będzie. Mam przeczucie, że po drodze zwinęli :)

Nie bój nic, ja na zavvi zamawiałem dwukrotnie i ani razu nie przyszło (RDR i LP2), dobrze że chociaż kase zwracają (formularz zwrotu przyszedł po 3 dniach) więc albo oni walą nieźle w ch.. albo na poczcie kradną na potęgę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ile kosztuje funciakow wysyłka z amazon uk,czy sposob zapłaty /chodzi o karte/ bank.taki sam jak na zavvi.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic, ja na zavvi zamawiałem dwukrotnie i ani razu nie przyszło (RDR i LP2), dobrze że chociaż kase zwracają (formularz zwrotu przyszedł po 3 dniach) więc albo oni walą nieźle w ch.. albo na poczcie kradną na potęgę

Raczej u Ciebie na poczcie kradną bo mi dostarczyli 2 na 2 zamówione także 100%, a w drodze kolejne :)

RAFI4, jeśli masz zamówienie za ponad 25 funciaków to za darmo(chociaż ja zamówiłem za niecałe 24 i też było za darmo), a w przeciwnym wypadku 3 funty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic, ja na zavvi zamawiałem dwukrotnie i ani razu nie przyszło (RDR i LP2), dobrze że chociaż kase zwracają (formularz zwrotu przyszedł po 3 dniach) więc albo oni walą nieźle w ch.. albo na poczcie kradną na potęgę

Dziwne Ty jesteś 2/2 w plecy a mi z ok 20 zamówionych gier(plus do tego z 10płyt CD z muzyką) w tym roku doszło wszystko,przejdź się na pocztę z "pozdrowieniami" :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ktoś w starym wątku pisał, że używa się kursu banku.

3. Da się zmienić wyświetlane ceny z funtów na euro, ale nie wiem czy to tylko bajer czy będą ściągać w eurosach.

4. Zavvi - 0,99 funta, amazon - jeśli masz zamówienie za ponad 25 funciaków to za darmo(chociaż ja zamówiłem za niecałe 24 i też było za darmo), a w przeciwnym wypadku 3 funty

5. Jeśli poczta Ci nie otworzy po drodze to będzie nienaruszone :)

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę, jak ktoś ostatnio zamawiał z zavvi i nie wywalił koperty niech sprawdzi skąd jest nadana przesyłka

do mnie zawsze wysyłali z UK i przychodziło 5-7 góra, teraz dostałem kilka przesyłek i zdziwił mnie stempel urzędu celnego (dzięki temu przesyłka idzie 14 dni)

patrze na miejsce nadania a tu Guernsey http://pl.wikipedia.org/wiki/Guernsey

masakra, znów jakieś kombinacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem stempelki a przyszlo w tydzien, kurs nie jest zalezny od twojego banku tylko od mastercard czy tam visy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Dojdzie. Moja Castlevania wysłana była 8.11 a w skrzynce ją znalazłem 16.11. Podejrzewam, że była już 15-tego, bo była przysypana reklamami... Jeśli wliczymy w to święto 11.11, to doszła bardzo szybko. W mailu od zavvi masz, żeby martwić się dopiero po 10 dniach od wysyłki ;) Dla przypomnienia gra wyniosła mnie 86,13 i faktycznie była bez folii. Oczywiście wszystko w 100% nowe i w idealnym stanie więc spoko. Swoją drogą, czy ktoś wie o co chodzi z tym brakiem folii? Co to są za egzemplarze?

Pozdrawiam

to na ile Ł była wyceniona w sklepie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie co się dzieje na celnym?

kumpel jak wysyła paczki w świat to mówi, że otwierają i patrzą co jest

może i Tobie otworzyli grę. a nóż widelec mógł tam siedzieć mały talib :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem urząd celny spprawdza na pałę (czyt. losowo) niektóre przesyłki z zagranicy. stąd niektóre mogą mieć pieczątkę, inne niekoniecznie. zwykle sklepy zamieszczają informację nt. tego co jest w srodku (np. zavvi daje chyba cos typu "optical media") więc często mogą nie sprawdzić takich małych przesyłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie byla pieczatka nie otwarta paczka a wpisane po prostu software

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale znawcy. Jesteśmy w UE, i co za tym idzie obowiązuję nas unia celna, czyli swoboda przepływu kapitału, towaru, osób etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale znawcy. Jesteśmy w UE, i co za tym idzie obowiązuję nas unia celna, czyli swoboda przepływu kapitału, towaru, osób etc.

Masz racje ze jesteśmy w UE ale przepraszam Cie najmocniej, dowiedz się trochę więcej na temat wysyłania gier z takich sklepów jak Zaavi, dvd.co.uk itp. Wtedy sie dowiesz ze dosc czesto ow sklepy nie wysyłają przesyłek z UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie gdzie najtaniej Pesa 2011 można łyknąć w necie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na ile Ł była wyceniona w sklepie??

18,98 z przesyłką.

U mnie byla pieczatka nie otwarta paczka a wpisane po prostu software

U mnie był opis software, stempel naszego urzędu celnego i gra była bez folii. Może faktycznie losowo otwierają i sprawdzają zawartość?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę, jak ktoś ostatnio zamawiał z zavvi i nie wywalił koperty niech sprawdzi skąd jest nadana przesyłka

do mnie zawsze wysyłali z UK i przychodziło 5-7 góra, teraz dostałem kilka przesyłek i zdziwił mnie stempel urzędu celnego (dzięki temu przesyłka idzie 14 dni)

patrze na miejsce nadania a tu Guernsey http://pl.wikipedia.org/wiki/Guernsey

masakra, znów jakieś kombinacje

Ale w czym problem?

Nie od dziś wiadomo, że sklepy tego typu mają kilka magazynów, stąd raz trafi Ci sę towar z Wysp, a raz z Wysepek, a raz z kontynentu.

Do mnie szło ok. 4-6dni (z Wysp, wysyepek i Francji). Częśc bez stempla, cześć ze stempelkiem UC. Pozytywnie mnie tu zaskoczyli i się uwineli sprawnie.

Z UC to loteria, jak się im zechce to sprawdzą, a jak wujek Google pacmana na stronie odpali to puszczą ;P

Masz racje ze jesteśmy w UE ale przepraszam Cie najmocniej, dowiedz się trochę więcej na temat wysyłania gier z takich sklepów jak Zaavi, dvd.co.uk itp. Wtedy sie dowiesz ze dosc czesto ow sklepy nie wysyłają przesyłek z UE.

Dokładnie. Sprawa cła nie jest wcale bez znaczenia i trzeba mieć to na względzie, jak się zamawia coś za większą kwotę.

Na chwilę obecną limit spoza UE to bodajże 100ojro, jeśli dobrze pamiętam. Pewien jednak nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli losowo otwierają to dziwnym jest fakt, że z tej promocji Castlevanii z końca października wszyscy pisali, iż mieli bez folii. No chyba, że przyznawali się tylko ci bez folii, a reszta sobie wesoło grała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w jakimkolwiek sklepie gdziekolwiek widział AS Codex Edition ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×