Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Na zavvi pes 11 18 funtów, nfs hp 35 funtów, a GT5 preorder 38.

Na amazonie GT5 37,5 i darmowa wysyłka do PL, na zavvi trzeba jeszcze +1 funt.

O tutaj chyba ciekawa oferta http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Console-Turismo-Collectors/dp/B0041O51LO/ref=pd_ts_vg_h__23?ie=UTF8&s=videogames

320GB + GT5 edycja kolekcjonerska za 274 funty.

Edytowane przez adamek35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na temat Zavvi.com, przesyłka przychodzi jako LIST ZWYKŁY? czy do rąk własnych? Pytam bo mówicie o tym, że jest w skrzynce etc. jak wam buchną dajmy na to to jest możliwość odzyskania kasy? ;x

Zwykły list 'bombelkowy' ;)

Ja zawsze w robocie odbierałem, więc byłem na miejscu, ale w innym wypadku podobno ląduje w skrzynce. Kasę odzyskać w razie czego można. Ktoś już wcześniej nawet pisał na ten temat (zgłaszasz do zavvi po określonym czasie (min 1miesiąc) i uruchamiają procedurę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki BrzozaLuk za cynk o Sports Active2. Też u nich zamówiłem, bo cena zarąbista a polowałem na ten tytuł w jakiejś atrakcyjnej cenie. O przekręcie nie ma mowy, obawiam się tylko, żeby to nie był jakiś region 3 czyli Azja. Na stronie nie ma info a jak zadzwoniłem to powiedzieli, że będzie w okolicach środy i nic więcej nie wie. Odbiorę osobiście a jak nie będzie Pal to im podziękuję bo ta gra ma mieć masę DLC i będzie lipa.

Tez bede do nich sie fatygowal osobiscie by to sprawdzic, nie chce miec pozniej z prezentem problemow :P tez sie zastanawiam czy nie jest innego regionu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto z tą wysyłką z amazona za free do PL? :| chciałem właśnie kupić Fallouta NV + film na BR wsumie za około 34Funtow, a do zapłaty w sumie chcieli 45Funtow :| nie dawalem oczywiscie zadnego pakowania prezentow itp, a wysylka standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysylka tylko i wylacznie rzeczy z Amazon.co.uk, z takim napisem "Dispatched from and sold by Amazon.co.uk"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysylka tylko i wylacznie rzeczy z Amazon.co.uk, z takim napisem "Dispatched from and sold by Amazon.co.uk"

I tak pisze zarowno przy Fallout NV jak i filmie BR :( za przesylke dolicza mi 11 :| moze dlatego ze dalem zeby wyslalo w grupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

How do I get FREE Super Saver Delivery?

  1. Place over £25 of eligible items in your Shopping Basket.*
  2. Proceed to checkout.
  3. Make sure your items are being delivered to a single delivery address in the eligible European destination.
  4. Select Super Saver Delivery as your delivery method. See your delivery times here.
  5. Select "Group my items into as few deliveries as possible" as your delivery preference.
  6. Place your order.**

* Eligible items are those purchased directly from Amazon.co.uk, excluding gift certificates and certain electrical items (where this is stated on the item's product information page). If your order qualifies for FREE Super Saver Delivery, you will still be charged a delivery fee for any ineligible items in the order.

**Cancelling items, combining orders, or changing your delivery address, speed, or preference might affect your order's eligibility for Super Saver Delivery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak pisze zarowno przy Fallout NV jak i filmie BR :( za przesylke dolicza mi 11 :| moze dlatego ze dalem zeby wyslalo w grupie?

Standardowo się podpowiada normalna płatna przesyłka - też się na tym złapałem przy pierwszym zamówieniu.

Trzeba przełączyć na opcje Super Saver Delivery i gra.

Czyli jak kolega wyżej dokładnie opisał:

Select Super Saver Delivery as your delivery method. See your delivery times here.

Edytowane przez jackkk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najlepszych wydań kolekcjonerskich/limitowanych gier , mowa konkretnie o Bioshock2

za 18funtów(skąd oni to biorą,jakiś pakt z szatanem? :woot: )

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/bioshock-2-collectors-edition/10072998.html

Do tego Vanquish za 18funtów i sporo innych dobrych gier,znowu się dałem przekonać i strzelankę od Platinium Games zamówiłem , ciężkie jest życie gracza.

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak płacicie za zakupy w zavvi? Da radę przez paypal?

Karta kredytowa albo debetowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze karty nie mogę mieć ;/ A starzy sceptycznie podchodzą do tego typu rzeczy... Nie ma jakiejś inne mozliwości. Np. dostać jakaś kartę wpłacić na nią pieniądze i dopiero zapłacić do zavvi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze karty nie mogę mieć ;/ A starzy sceptycznie podchodzą do tego typu rzeczy... Nie ma jakiejś inne mozliwości. Np. dostać jakaś kartę wpłacić na nią pieniądze i dopiero zapłacić do zavvi?

eKarta w mBanku ,ja tak płacę.Przelewasz np. 100zl ze swojego konta na eKarte i dopiero z niej jest pobierana opłata,moim zdaniem bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzisiaj zamówione z zavvi castlevania za 18 funciaków i vanquish za 18 funciaków. to są oferty a nie zdzieranie kasy w polskich sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku (dzisiaj) będzie promocja w amazon.co.uk "Black Friday Deals Week". Od godziny 4:00 PM (u nas to pewnie 5:00 po południu) będzie np. promocja na Vanquish. Pierwotna cena (którą to dopiero obniżą) oraz po obniżce:

Amazon's Price: £20.99

Lightning Deal Price: Find Out Soon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku fajny zestawik assassina 1 i 2 czesc w pelni po polsku za 150zl, kolekcjonerka brotter za 280, troche polecieli :/

Anglia to jest jakis zakupowy raj dla ps3 i bluray, szkoda tylko ze nie znam mandarynskiego bo jest praktycznie na kazdym blu a nie ma polskiego:/ Jest jakas stronka gdzie mozna sprawdzic w jakiej edycji dostepnej poza naszym ciemnogrodem jest wersja pl?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że się tak zapytam :) Po pierwsze kiedy jest w końcu premiera GT5 - 24.11 czy 26.11 ? Drugie pytanie to czy ktoś już widział po sieciowych sklepach grę i za ile ? :) tak jak ostatnie wielka niespodzianke mialem z AC:B (169 w Saturnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie gt jest 24 listopad.... gra powinna być na półkach w ten dzień (pytałem w MM, Saturnie, MediaExpert,Empik) nie wcześniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wystawią wcześniej jak nie dostaną wcześniej. Saturn nie boi się kar :) Już nie takie rzeczy od obsługi słyszałem - włącznie z tym, że gry nie ma jeszcze wystawionej a za gościem stała wielka półka z grami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki sports active 2 za 239 zl

Ja juz kupilem jako prezent swiateczny dla swojej dziewczyny :P

http://allegro.pl/sh...item=1330164817

Wystawione po 17 i juz ze mna 3 sztuki poszly :D

NIE MAJA JEJ NA STANIE, W AUKCJI NIE MA ZE TO PREORDER, i tak naprawde nie wiedza czy na 100% beda miec.... nacialem sie z tym tez u nich, juz dzis pisalem o zwrot, no i w piatek z assasinem nowym codex edt. tez sie u nich nacialem, wystawili aukcje ze maja, mowili ze maja, kasa poszla a dzis mowia ze nie mieli....

SWIAT-GIER-VIDEO.... nie polecam !!!! Ściemniacze.... ZERKNIJCIE NA ICH KOMENTARZE .... sporo negatywów i wiekszość dotyczy tego samego.... niestety zerknalem po fakcie....

mam nadzieje ze kase choc odzyskam w ciagu tego tygodnia za te 2 gry!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×