Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie szukałem pada bo jeden odmawia posłuszeństwa i znalazłem na allegro za 69,99 zł w 5 dostępnych kolorach, wysyłka 9,99zł ale czas dostawy 10 dnia.Jednak cena bardzo dobra.

Użytkownik

Mercury-M2

a ja u niego widzę tylko pady za 129/139

za 70pln to moje pytanie brzmi:

"Oryginalny chiński, czy Chiński?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja u niego widzę tylko pady za 129/139

za 70pln to moje pytanie brzmi:

"Oryginalny chiński, czy Chiński?" ;)

sorry _PrizPass_

Sprzedanych 100 sztuk plus 940 pozytywnych komentarzy?

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie w Bydgoszczy moge nabyc U3 ?

Bylem dzis przed poludniem w MM,Saturnie i Empiku i ponoc nie mieli, coś się zmienilo od tego czasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukałem pada bo jeden odmawia posłuszeństwa i znalazłem na allegro za 69,99 zł w 5 dostępnych kolorach, wysyłka 9,99zł ale czas dostawy 10 dnia.Jednak cena bardzo dobra.

Użytkownik

_PrizPass_

To podróbka. Nie kupuj. Padnie ci po godzinie.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze dostał maila z Ultimy w sprawie wysyłki U3? Ja czekam i narazie nic :(

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zamówiłem na gram.pl zamawiał tam ktoś ?

wie ktos moze gdzie w okolicach częstochowy kupic gta 4 podstawke ewentualnie the complete edition dosc tanio??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zamówiłem na gram.pl zamawiał tam ktoś ?

Ja zamówiłem i jestem zły. Więcej nikomu tego sklepu nie polecę. U3 jest moja przedostatnią grą która tam kupiłem (ostatnią będzie ME3 bo już pre-ordera na EK na PS3 zamówiłem i niech zostanie). Miała być wysyłka dzisiaj, a zmienili na Poniedziałek i nabrali wody w usta. A że mamy święto, gra dotrze w Środę dopiero. A wtedy to jest oficjalna premiera i w każdym sklepie będę mógł grę ściągnąć z półki. Nie mówiąc już o tym że można już teraz to zrobić w niektórych sklepach. Zamówienia nie anuluję tylko dlatego że wziąłem limitkę a nie zwykłą edycję.

Chyba nie o to chodzi w pre-orderach, ale na gram.pl zawsze tak samo jest z nimi, im szybciej zamówisz tym później dostaniesz grę. Jak już znajdą tanią wymóweczkę, jestem pewien że będzie to "wielkie zamieszanie w związku z premierą BF3".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem i jestem zły. Więcej nikomu tego sklepu nie polecę. U3 jest moja przedostatnią grą która tam kupiłem (ostatnią będzie ME3 bo już pre-ordera na EK na PS3 zamówiłem i niech zostanie). Miała być wysyłka dzisiaj, a zmienili na Poniedziałek i nabrali wody w usta. A że mamy święto, gra dotrze w Środę dopiero. A wtedy to jest oficjalna premiera i w każdym sklepie będę mógł grę ściągnąć z półki. Nie mówiąc już o tym że można już teraz to zrobić w niektórych sklepach. Zamówienia nie anuluję tylko dlatego że wziąłem limitkę a nie zwykłą edycję.

Chyba nie o to chodzi w pre-orderach, ale na gram.pl zawsze tak samo jest z nimi, im szybciej zamówisz tym później dostaniesz grę. Jak już znajdą tanią wymóweczkę, jestem pewien że będzie to "wielkie zamieszanie w związku z premierą BF3".

Ja też zamówilem U3 na gram.pl z myślą ze gra przyjdzie do mnie wcześniej,niestety wczoraj wchodze na strone gram.pl a tu zmiana wysyłki z 28 na 31 października....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, ludzie. Czy wy naprawdę jesteście takimi maniakami? Kilka dnie bez gry nie wytrzymacie? Pierwszego są święta. Idźcie na cmentarz, pomóżcie rodzinie a jeśli nie obchodzicie świąt kościelnych to odreagujcie i odpocznijcie. To już się naprawdę nudne robi. Wszędzie tylko zrzędzenie, że nie prześlą przed wcześniej. Spam i marudzenie. Premiera pierwszego listopada jak będzie pierwszy to przyjdzie. Sam czekam na przesyłkę, ale nic się nie stanie jak jeszcze poczekam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zamówiłem na gram.pl zamawiał tam ktoś ?

ja i mam status - wysłane, jako, że gram w BF3 jakoś nie cierpię z powodu oczekiwania na U3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem i jestem zły. Więcej nikomu tego sklepu nie polecę. U3 jest moja przedostatnią grą która tam kupiłem (ostatnią będzie ME3 bo już pre-ordera na EK na PS3 zamówiłem i niech zostanie). Miała być wysyłka dzisiaj, a zmienili na Poniedziałek i nabrali wody w usta. A że mamy święto, gra dotrze w Środę dopiero. A wtedy to jest oficjalna premiera i w każdym sklepie będę mógł grę ściągnąć z półki. Nie mówiąc już o tym że można już teraz to zrobić w niektórych sklepach. Zamówienia nie anuluję tylko dlatego że wziąłem limitkę a nie zwykłą edycję.

Chyba nie o to chodzi w pre-orderach, ale na gram.pl zawsze tak samo jest z nimi, im szybciej zamówisz tym później dostaniesz grę. Jak już znajdą tanią wymóweczkę, jestem pewien że będzie to "wielkie zamieszanie w związku z premierą BF3".

Gram.pl osiadło na laurach, nie robiąc już nic więcej. Konkurencja nie śpi. Ale filmiki z ich "wysyłek" i jakie to są te paczki zabezpieczone, oraz jakież to systemy mają w swoich magazynie, są śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze gdzie mozna wyrwac MW3 w wersji ENG? Bo jak wyglada polonizacja CoDow to chyba nie musze nikomu mowic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim zamowieniu na gram.pl jest:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 28.10.2011

Przewidywana data dostawy: 31.10.2011 - 1.11.2011

Wersja limitowana. Liczę na to że w poniedziałek gra dojdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam farta, albo wy pecha ale moja przesyłka u3 z gram.pl została wysłana i jest już w Szczecinie. Jest napisane, że przyjdzie w poniedziałek, ponieważ na razie jest weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam farta, albo wy pecha ale moja przesyłka u3 z gram.pl została wysłana i jest już w Szczecinie. Jest napisane, że przyjdzie w poniedziałek, ponieważ na razie jest weekend.

Zwykła wersja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła wersja ?

Ja specjalną i też została wysłana wczoraj, a o 6 rano była już w Opolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×