Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę za 149

a sorry jeszcze zniżka 20zł. Cena chyba jak dotąd najniższa

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wpisać kod i jest za 129

OD121217

Edytowane przez mati9106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Hitmanem to niezłe jaja, cena gry szybko poszła w dół..już nawet cena Fify 13, która posiada ONLINE PASS jest wyższa, jak obecna cena nowego Hitmana, nie rozumiem tego kompletnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałeś na premierze za 200?

Tak, za 199zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Hitmanem to niezłe jaja, cena gry szybko poszła w dół..już nawet cena Fify 13, która posiada ONLINE PASS jest wyższa, jak obecna cena nowego Hitmana, nie rozumiem tego kompletnie...

A ja rozumiem - do przeceny trafiają gry, których sprzedaż nie jest zadowalająca. Zauważ, że taka fifa, call of duty, battlefield i assassin nie tanieją tak szybko, bo się dobrze sprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem - do przeceny trafiają gry, których sprzedaż nie jest zadowalająca. Zauważ, że taka fifa, call of duty, battlefield i assassin nie tanieją tak szybko, bo się dobrze sprzedają

Z tym, że taka FIfa 12 zwykła diametralnie szybko tanieć. Ale już nowa Fifa 13, mimo, że posiada ONLINE PASS dalej jest warta coś koło 170zł. A nie chce mi się wierzyć, że aż tak marnie się Hitman sprzedaje. Na pewno nie tak dobrze jak gry z EA, czy CoD, bo to już jest mainstreamowość totalna i każdy na to leci. No nic, szkoda, bo jak nowy Hitman kosztuje te 154zł czy ile tam, to ja ciekaw jestem ile wart jest moja używka w tym momencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko tanieje duża większość gier które nie mają sensownego multiplayera albo nie są RPG na 100h.

Trzymają cenę fifa, cod , battlefield, skyrim być może far cry 3 będzie trzymał

Fifa zawsze jak każdy sezonowiec tanieje dopiero gwałtownie gdy wychodzi edycja z oczkiem wyższa

Reszta nawet jak jest dobra leci szybko np Sleeping Dogs czy obecnie Hitman lub X-com.

Ogólnie dużo dobrych gier się teraz wydaje, a next gen coraz bliżej dlatego takie ceny

Mnie akurat takie spadki nie dziwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję, że Far Cry 3 jednak szybko poleci :P

No nie wiem, czy tak szybko cena Far Cry 3 poleci.

Gra miażdży klimatem, grywalnością, miodnością i ogólnie wszystkim.

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo gier miażdżyło i poleciało :) Zresztą gry od Ubi przeważnie szybko lecą z ceną, pewnie nie inaczej tutaj będzie. Kwestia czasu.

Jak na razie jedynie Skyrim się tak trzyma, ale też już jest za 20 funciaków, więc nie tak źle.

Czekam też aż X-Com zejdzie do 14 funciaków i biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon pojechał po bandzie z dostawą Hitmana. Zamówienie składałem 12.12 z komunikatem że gra dojdzie po 21.12. Po wysłaniu dostałem maila że gra dojdzie ok. 22.12. Kurier przyjechał przed chwilą.

Gra kosztowała 20.49 funta z darmową dostawą. Jest w angielskiej wersji językowej a w pudełku był kod na trial 30 dni PS+.

Teraz poluję na jakąś obniżkę na Dishonored.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz poluję na jakąś obniżkę na Dishonored.

Była 2-3 tyg. temu za 19 funtów :) Sam zastanawiałem się czy brać, ale w końcu odpuściłem.

Tak w nawiązaniu do Waszej dyskusji, własnie Dishonored trzyma się cenowo całkiem wysoko, co mnie martwi. Premiera była już dość dawno, a tutaj nadal poniżej 150 zł. gierka jeszcze nie zeszła. Polujemy dalej, a Hitman za 149 zł. w Media to miła niespodzianka dla mnie na święta ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tyle samo jest na Gry-Online, kurde jeszcze tydzien temu bylo dyche albo dwie taniej ;x Zawsze wiatr w oczy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej wyrwiesz jak wyjdzie już ostatni dodatek...chociaz nie wiem czy w ogóle warto brać premium jak i tak w cześć dodatków pewnie nie zagrasz...wg. mnie lepiej chyba kupić podstawkę BF3 + B2K i CQ...reszta dodatków mi nie podeszła...z tego co je widziałem...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam firmy gamesoft miałem od nich gre z paragonem cod mw3 chciałem dziś wymienić na używaną gre medal of honor warfighter chłop mi powiedział że wymiana 80 zł,wysłałem meila do sklepu gekon z zapytaniem o cene wymiany odpisał że 40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię w dobrej i zacnej ;) cenie CoD MW3 PL ? Interesują mnie tylko polskie sklepy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×