Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

A jak w sytuacja w Silesi w Katowicach ?

bylem dzis w SCC bez problemu wszystko... gier z promocji jest duzo bez problemu mozna nabyc swoja kopie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku też bieda, były tylko ME2, DR2, Spyro i HP.

Jaki Spyro ? na konsole jest x czy ps3. Żonie bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon na PS3.

I jeszcze MoH był, dopiero mi się przypomniało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś już był na tej promocji w carrfeurze ceny bez vat

wiadomo ile kosztuje skyrim?

Też jestem ciekaw tej promocji bez vat.

Ostatnio w carrefourze na targówku jest remont i nie wiem czy to przypadek ale gry takie jak crysis 2, black ops, shift 2, sims 3 itp. są w 1 koszyku po 60 zł wszystkie. Nie mogłem sprawdzić ceny niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku znowu padaka(tym razem mowa o Carrefour):

MW3 230zł

Skyrim 205zł <- to się może opłacać, chociaż pewnie taniej się wyrwie z rynku wtórnego.

CoD BO 130zł

RDR 200zł!!!(była też GOTY ale nie wiem po ile, a patrząc na cenę podstawki to aż strach pytać :) )

Transformers War for Cybertron 220zł!!!

A te nowsze Transformersy 230zł

Shift 2 i Insygnia śmierci II 200zł(w Saturnie za 50zł)

Crysis 2 200zł

W zasadzie opłacałoby się kupić tylko starsze produkcje, które były po stówce, chociaż i tak w Anglii bym pewnie kupił taniej(nawet przy wysokim kursie funta).

A najbardziej się opłacało wziąć Modnation Racers premierowe - 50zł po upuście wyszłoby jakieś 37. :P

Ogólnie to pojechałem, zobaczyłem, wyjechałem.

Zajechałem znowu do Saturna, a tam został tylko jeden Spyro i 2 ME2 :/

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plus za wypiskę

skyrim jak będzie w moim kerfurze po tyle biorę bez wahania

jadę po pracy

Gdańsk widocznie zagłębie graczy że tak wyczyszczone ;)

te kwoty które piszesz to przed odjęciem Vatu?

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vat odejmują przy kasie, a te były na pułkach.

BTW to gry, ale konsole bardziej się opłacają. Co prawda goła 160GB kosztuje 1050zł(w MM 850zł), ale 320GB z Infamous 2 kosztuje 1200, czyli jakieś 900 po odjęciu Vatu, a to już raczej dobra cena.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vat odejmują przy kasie, a te były na pułkach.

BTW to gry, ale konsole bardziej się opłacają. Co prawda goła 160GB kosztuje 1050zł(w MM 850zł), ale 320GB z Infamous 2 kosztuje 1200, czyli jakieś 900 po odjęciu Vatu, a to już raczej dobra cena.

więc tak-kerfur w Pestce skyrim 215 zł i promocja go nie obejmuje

wkurzony poszedłem do saturna i kupiłem bulletstorma i parę innych rzeczy które miałem kupić w kerfurze zostawiając parę stów

u nich już nic nie kupię-nie dość że oszukują na cenach żywności to jeszcze promocja na WSZYSTKIE gry nie jest na wszystkie

w saturnie ciekawa sprawa-gry za 50 zł wydawane spod lady w konspirze:)

okazuje się że przyszedł jeden i wykupił wszystko co było na półkach-jakiś cwaniak z alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, było zaznaczone że nie obowiązuje gier z gazetki czy w cenach promocyjnych - coś takiego. Najwidoczniej Skyrim w cenie 215zł jest w cenie promocyjnej - LOL :D

A może ktoś by mi kupił Apache i Shifta 2 bo u mnie nie ma, a ja bym od niego odkupił? Ale tak normalnie, za 100 + przesyłka 6,50?? Najlepiej przez GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, było zaznaczone że nie obowiązuje gier z gazetki czy w cenach promocyjnych - coś takiego. Najwidoczniej Skyrim w cenie 215zł jest w cenie promocyjnej - LOL :D

A może ktoś by mi kupił Apache i Shifta 2 bo u mnie nie ma, a ja bym od niego odkupił? Ale tak normalnie, za 100 + przesyłka 6,50?? Najlepiej przez GT?

szkoda że dopiero teraz piszesz bo bym Ci wziął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jesteś jedyną dobrą duszyczką na forum i ktoś się znajdzie, 2 pozytywy na GT droga nie chodzą! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak-kerfur w Pestce skyrim 215 zł i promocja go nie obejmuje

wkurzony poszedłem do saturna i kupiłem bulletstorma i parę innych rzeczy które miałem kupić w kerfurze zostawiając parę stów

u nich już nic nie kupię-nie dość że oszukują na cenach żywności to jeszcze promocja na WSZYSTKIE gry nie jest na wszystkie

w saturnie ciekawa sprawa-gry za 50 zł wydawane spod lady w konspirze:)

okazuje się że przyszedł jeden i wykupił wszystko co było na półkach-jakiś cwaniak z alledrogo

a mieli troche tych gierek? bo bym może chciał jutro sobie kupić shifta 2 i jutro raczej wpadne jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mieli troche tych gierek? bo bym może chciał jutro sobie kupić shifta 2 i jutro raczej wpadne jeszcze ;)

sprzedawca mi mówił że mają jeszcze wszystkie

ja dostałem limitkę bulletstorma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca mi mówił że mają jeszcze wszystkie

ja dostałem limitkę bulletstorma

Limitkę za 50zł? W Gdańsku widziałem limitkę, ale za 109zł i myślałem że tylko podstawowa jest w promocji...ale tu wałki kręcą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitkę za 50zł? W Gdańsku widziałem limitkę, ale za 109zł i myślałem że tylko podstawowa jest w promocji...ale tu wałki kręcą :)

poszedł na zaplecze i przyniósł,z grą poszedłem do kasy więc raczej żaden wałek:)

to pokazuje że wszędzie jest trochę inaczej

jak te ceny skyrima

215 za podstawkę- chyba na głowę upadli

gra zabugowana,bez polskiego języka mimo że pc ma i nawet tysiące zachwyconych mnie nie przekonają żeby tą kwotę wydać

a saturnie nie mieli ale zapytałem z ciekawości jaka u nich jest cena-249...

całą drogę do kasy się śmiałem

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-14 grudzień promocja EA, nie było chyba jeszcze info o tym:) zaczyna się od B3, 12 grudnia NFS RUN :) poza tym fifa, simsy*2, DS 2, DA2, FNC4, nhl 12, fifa manager 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-14 grudzień promocja EA, nie było chyba jeszcze info o tym:) zaczyna się od B3, 12 grudnia NFS RUN :) poza tym fifa, simsy*2, DS 2, DA2, FNC4, nhl 12, fifa manager 12

Dobrze wiedzieć :rolleyes: Ciekawe po ile będzie Dead Space 2 i czy będzie można dorwać Edycję Kolekcjonerską w specjalnej, świątecznej cenie. Poza tym chyba żadna inna pozycja mnie na dzień dzisiejszy nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

codziennie inna gra w obniżonej cenie, tak jak w tamtym roku, ceny pewnie w przedziale 70-150 tak myśle, 70 takie sims 3, 150 nfs i B3, reszta po środku. W tamtym roku w wiekszych sklepach internetowych była chyba tylko, nie wiem jak ze stacjonarkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tyskim Saturnie tez jakas allegrowa lajza wykupila akurat hurtowo Apache - a szkoda bo to byla jedyna pozycja mnie interesujaca, poza tym wszystkie tyt. dostepne w sporej ilosci - stan na czwartek wieczor. Ktos moze wie czy w katowickim Saturnie jest jeszcze Apache ?

Info o swiatecznej promocji EA bardzo fajne, osobiscie czekam na BF3 i licze na jaks promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×