Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Black Ops Hardened Edition.

Na ps3 oczywiście.

Gdzie widzicie najtaniej?

Na ultimie był za 159zł, ale - towar niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czemu te ceny na amazonie codziennie się zmieniają? House of the dead było za 13 funtów, teraz jest za 18:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ile pełnych wersji dodano w tej aktualce PSS? A widzieliście ich ceny? o_0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ile pełnych wersji dodano w tej aktualce PSS? A widzieliście ich ceny? o_0

znaczy się duże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełne gry (PS3)

  • Call Of Duty4: Modern Warfare 2 (99 zł)
  • Carnival Island (99 zł)

  • Dragon Age 2 (99 zł)
  • Disney Universe (199 zł)

  • Just Cause 2 (99 zł)
  • Mortal Kombat Arkade Kollection (34 zł)

  • Ratchet & Clank All 4 One (239 zł)
  • Sonic Generations (139 zł)

  • The Sly Trilogy (99 zł)
  • Sly Raccoon (36 zł)

  • Sly 2: Band Of Theives (36 zł)
  • Sly 3: Honour Among Theives (36 zł)

Chciałbym zobaczyć statystykę ilości kupna w PSS przed i po zmniejszeniu liczby slotów. Teraz chyba tylko jakiś bogaty bądź niedoinformowany osobnik może kupować w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, nie ma to jak zachęcająca cena. np: fifka12 czy b3 za 239 zeta. już w niektórych sklepach można te gry(nówki) kupić za ponad stówkę taniej . myślałem że po zredukowaniu slotów z 5 na 2 ceny trochę spadną, widocznie źle myślałem. tak bardzo chcą zachęcić klientów do wersji cyfrowej , a ceny z sufitu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć statystykę ilości kupna w PSS przed i po zmniejszeniu liczby slotów. Teraz chyba tylko jakiś bogaty bądź niedoinformowany osobnik może kupować w PSS.

absolutnym hitem w tej kwestii był Rayman, który w wersji pudełkowej kosztował około 179zł, a na PSS 219.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno 219? Bo mi się wydaje, że nawet 239zł. Okazyjna cena, nic tylko kupować!! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cyfrowa dystrubucja nie ma żadnej przyszłości w takiej formie. Ceny z sufitu a i pojemność dysku konsoli niewielka (sam mam 320gb bodajże i cały dysk zapchany). Chętnie bym kupił kilka z tych gier gdyby były w rozsądnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Najprawdopodobniej na allegro ponieważ w sklepach jest ona kosmicznie droga. Ja kupiłem na allegro za 195zł+ ale to kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe info dla osób które zamawiają z amazona, w tym roku coś długo czeka się na przesyłkę. W zeszłe święta robiłem zamówienie 20 czy 21 grudnia i jeszcze przed świętami było. W tym roku dzisiaj zamówiłem i dispatch dopiero 12 grudnia!!! W dodatku od razu zaznaczyli że tak 30% zamówionych towarów będzie po świętach (w tym deus ex którego miałem zamiar zaliczyć jako 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktoś, gdzie mogę najtaniej znaleźć Call of Duty Black Ops hardened edition na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec Auchan Call of duty MW3 za 168zl podobno - pisal mi kumpel...

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku w Złotych Tarasach widzałem Fife 12 za bodajże 139 zł, przeceniona z 239... leżało troche tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem wcześniej ale nie otrzymałem odpowiedzi. Jak to jest z cenami na amazonie? Ostatnio zdrożało kilka gier które miałem na liście. To jakiś świąteczny zwyczaj czy wcześniej mieli błędne ceny?:)

edit: ciekawe ale właśnie chciałem zamówić obiektyw i wyskoczył mi skyrim za 22 funty:)

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam orientuje sie ktoś gdzie najtaniej dostane Ac:Brotherhood w Częstochowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem wcześniej ale nie otrzymałem odpowiedzi. Jak to jest z cenami na amazonie? Ostatnio zdrożało kilka gier które miałem na liście. To jakiś świąteczny zwyczaj czy wcześniej mieli błędne ceny?:)

edit: ciekawe ale właśnie chciałem zamówić obiektyw i wyskoczył mi skyrim za 22 funty:)

W GB to już normalna cena, za Skyrima ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zmieniają się a szkoda bo było mnóstwo okazji, tak zamówiłem jakieś 20 gier ale np shadows of dammed za18 funtów sobie daruję:P Pewnie jeszcze się coś fajnego trafi... największa szkoda tomb raider trilogy które było za 8 funtów i house of the dead ale to może jeszcze zamówię:P Skyrima pewnie też, chociaż demons souls, dark souls, deus ex i skyrim brzmią przerażająco raczej...

edit: najciekawsze jest medieval moves- wczoraj 16, rano 13, teraz 11:P Nie pamiętam czy amazon nadal stosuje politykę że jak coś w ciągu miesiąca stanieje to zwracają różnice.

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny weekend na ultimie. Ceny klasyków HD takie, że aż żal nie kupić. Dodatkowo za 3 sztuki kurier gratis.

m.in. ICO i Sly po 69,90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej dostane bf3?Allegro nowy najtaniej 159 bez przesyłki(z przesyłka jakieś 168 wychodzi).W empiku było za 156 na miejscu ale się spóźniłem o 1 dzień i promocji już nie było.Gdzieś na miejscu do 160 zł można dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×