Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Za te 55,90 to jest tylko Bodycount czy jakoś tak, z takim karabinem na białawaym tle.

A tak to jeszcze Space Marine ale to promocja cd prjketu jest i wszędzie po tyle :)

Chłopie, weź nic nie mów o Bodycount'cie. Mam tą grę, dziadowa na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje mega maila z ultimy o mega wyprzedaży a tam battlefield 3 za 139 zł i mass effect 3 za 129zł, chyba do nich jutro przedzwonię żeby takich żartów mi nie wysyłali:) Ale może ktoś skorzysta z tej mega promocji, tylko uwaga, trwa jedynie do 15 lipca!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupy nie urywa skoro w marketach Battlefield 3 lekka reka zszedl ponizej 100zl :) Przesylka gratis? Pewnie jest wliczona w cene gier, stad ta "mega promocja"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz z darmową przesyłka?:P Naprawdę dali taką promocję i bezczelnie reklamują jako wielką obniżkę -45%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima to mega kupa i tyle. W grudniu mieli promocję m.in. na Sly HD. trzy tygodnie na grę czekałem. Nie mieli na stanie a mimo to reklamowali ją w głównej stronie.

Od tej pory nawet tam nie zaglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z empiku i powiem że warto sprzedawać u nich używki. Fallout 3 i F1 2010 każda za 30zł (na PS3) i Hannah Montana za 15zł (na X360). To dobre ceny zwłaszcza że F1 2010 kupiłem niedawno za 39 ale mi nie podeszła a F1 od dwóch tygodni wystawiam na Allegro za 30 i nikt nie jest zainteresowany. Jedyne minusy to:

-gry muszą być w stanie idealnym

-zamiast kasy dają karty upominkowe do wykorzystania tylko w empikach

Czyli jako punkt do sprzedaży jest OK. Ale by kupić używkę to trzeba mieć pomerdany umysł. Kto normalny kupi BF3 za 129?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z MM i po promocji ani śladu. Natomiast w Carrefourze za 55 zł jest Bodycount i Cod Modern Warfare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić PES 2012 za 101 razem z przesyłką? Może wiecie czy jest gdzieś taniej? Nie wiem czy cena atrakcyjna, a w planach mam pre-order FIFY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak chcesz nówkę to jedyna opcja obecnie...i do tego najtansza...co do używki to musiałbyś się przejść do sklepów i popytać czy mają...i ewt. oddać im jedną swoją starą grę i wtedy Ci z ceny powinni zejść to 40zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie będą ceny dla gawiedzi.

Ceny są żadne bo nigdzie tych gier nie dostaniesz. Wałkowana jest ta "promocja" na wielu forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zagrać u kumpla w NHL12,nigdy nie byłem fanem,ale po kilku meczach ten tytuł otrzymuję odznakę "fajne to" :biggrin:

Teraz pytanie gdzie można go dostać w jakiejś dobrej cenie,wszędzie gdzie nie spojrzę cena w okolicach 200zł,a taka FIFA12 już 99zł kosztuje.

Coś tu jest nie halo.

Panowie przyda się wasza pomoc :thanks:

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem w granicach 130-150 zł ciężko znaleźć taniej, a FIFA jest bardzo popularna i wiele osób ją ma dlatego jest taka różnica w cenie. Niżej niż 130 raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam na gametrade masz za 89 zł NHL 12 i jeszcze widziałem tam za około 100 zł dwie sztuki . sprawdz ja ostatnio tylko tam kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdprojekt...wyprzedaz/lista

Ceny sugerowane dla sklepów... Ciekawe jakie będą ceny dla gawiedzi.

póki co promocja widmo: niby jest ale nigdzie nie ma tych gier w tych cenach...

byłem dziś (edit: wł. wczoraj już...) w MediaMarkt i gość z obsługi powiedział, że był ktoś z CDP u nich ale nic nie dostali o tej promocji :biggrin: ale może być coś w przyszłym tygodniu bo gry z CDP idą "na zwrot"...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić PES 2012 za 101 razem z przesyłką? Może wiecie czy jest gdzieś taniej? Nie wiem czy cena atrakcyjna, a w planach mam pre-order FIFY

Wczoraj widziałem w Empiku za 99 zł premierowe wydanie.

Edytowane przez sivy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koniecznie chcesz tą grę? :biggrin: W tej samej cenie możesz znaleźć The Fight, Virtue Tennis 4, albo np. dopłacić 10 zł i mieć Sports Champions :)

Cena nie jest zła

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu po części chodzi o to że ja sobie gry będę kupował i pożyczał od kolegów, a ta gra jest trochę dla mojej bratanicy(8 lat) która do mnie czasami przyjeżdża:)

Mi chodzi o to czy wszystko z tą ofertą jest dobrze, tak mnie się chociaż wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzięki za opinię, zaraz chyba zamówię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie mogę najtaniej nabyc takie gry jak: Ghost recon: Future soldier (nowy),bioshock 2( uzywka), gta 4 (uzywka), twisted metal (obojetnie)

Chodzi mi o sklepy stacjonarne jakies w obszarze katowic, mysłowic, sosnowca, chorzowa, jaworzna, tychy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×