Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

"Chodzi mi o sklepy stacjonarne jakies w obszarze katowic, mysłowic, sosnowca, chorzowa, jaworzna, tychy itd. " - tutaj chyba jednak chodzi o to 'gdzie'

..wiec podalem gdzie mozna kupic najtaniej..ceny zdecydowanie nizsze niz empik,mm,saturn itp..na stronie sa nr tel wiec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny tych gier są wszędzie podobne, ghost recon niedawno kupowałem w empiku, żeby nie mieć problemu z reklamacją, jakby coś się stało. z tego co wiem, używki też tam są, to może bioshock 2 i gta 4 uda ci się znaleźć. przejdź się i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny używek w empiku to jakiś żart jest: nówki można w innych sklepach taniej kupić :P

@KozakPs3

Ghost recon: Future soldier (nowy),bioshock 2( uzywka), gta 4 (uzywka), twisted metal (obojetnie)

Ghost Recon:FS : taniej niż na pss (po złożeniu się z kimś) nie znajdziesz w żadnym sklepie. Jeśli nie chcesz cyfrowej wersji to szukaj na ceneo (zaznacz sobie lokalizację śląsk/Katowice) i na allegro.

GTA4 j.w, poza tym patrz na gametrade.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak...w empiku sie nie kupuje gier...tam ceny dalej potrafia stac na poziomie 160 mimo ze premiere mialy ponad 7miechow temu...jak ja widzialem ze gry uzywki bez online passow potrafili sprzedawac drozej niz nowki na allegro albo w innych sklepach to powiedzialem "pass frajerzy"...ie bede przeplacal za gre tylko dlatego zeby potem sie z nimi szarpac jak nie bedzie chodzic...GRFS w empiku widzialem po 170zl a na allegro albo w realu itp itd byly po 110zl...do empiku mozna isc co najwyzej po ksiazki/magazyny...oczywiscie jezeli w poblizu nie ma matrasa poniewaz jak jest to nie warto nawet wchodzic do empiku...

Poza tym jakbys ial kupic GTA4,Bioshock2,Twisted Metal i GRFS w empiku to musialbys wydac jakies 500zl...a odpalisz sobie allegro i nie wazne czy wzmiesz same nowki czy same uzywki to i tak zaplacisz mniej niz w empiku...tak samo jakbys poszedl do sklepu z uzywkami...

Ja wam ludzie mowie...nie dajcie sie frajerom naciagac OMIJAJCIE EMPIKI...juz predzej chodzcie po Satrunach,EuroRTVAGD albo nawet do Media...ktore ostatnio milo mnie zaskoczylo poniewaz w empiku SFxT mieli po 180zl a w MM za 120...no to dafuq...jak juz nawet MM sie ogarnal i nie sprzedaje gier po wysokich cenach tylko taniej to jednak jest najlepszy przyklad jak empiki sa do bani...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja widzialem ze gry uzywki bez online passow potrafili sprzedawac drozej niz nowki na allegro albo w innych sklepach to powiedzialem "pass frajerzy"

Pisałem wcześniej że widziałem w empiku używkę BF3 za 129zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam, gdzie najtaniej preorder na Borderlands 2, od dziś jestem pewien ze chce tej gry w preorderku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do empika to wczoraj mnie zaszkoczyli chciałem odsprzedac lego batmana 2 i zaproponowali mi 150 zł fakt na karte podarunkową ale zawsze. pytałem w innym sklepie w M1 ile mi dadzą i powiedzieli 110 zł , a co do używek w empiku to zakupiłem batmana: arkham city za 69 więc można cos tanio nawet wempiku wyczaic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej że w każdym

Wchodzisz na MM.pl i sprawdzasz straszny problem 0_0

Edytowane przez kottowrog2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę najtaniej "DIRT 3 Complete Edition"? Może ktoś słyszał o promocji na ten tytuł.

Oczywiście chodzi o sklepy internetowe i stacjonarne - na aukcjach typu Allegro sam mogę sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej że w każdym

Wchodzisz na MM.pl i sprawdzasz straszny problem 0_0

No raczej nie w każdym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym. za 88 zł to było w jednym bo tam było otwarcie po remoncie czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę najtaniej "DIRT 3 Complete Edition"? Może ktoś słyszał o promocji na ten tytuł.

Oczywiście chodzi o sklepy internetowe i stacjonarne - na aukcjach typu Allegro sam mogę sprawdzić.

witaj sprawdziłem i chyba w ultima.pl 99zł koszty przesyłki małe bo można przez paczkomat zamówic bodaj 3zł z groszami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaży CDP na konsole pewnie nie będzie... bo na gram już jest i tylko na PC http://www.gram.pl/s...aign=sklep_gram

Jutro zadzwonię do CDP i gram i powiem że se jaja robią bo najpierw ogłaszają świetne ceny gier na ps3 a potem du*a.

Edytowane przez szkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wyprzedaż na ps3 chyba rusza gdzieś pod koniec tego tygodnia, przynajmniej w tych zwykłych sklepach bo wszędzie gdzie dzwonię (tesco/real/saturn/mm/carrefur) mówią, że odsyłają do CDP gry na ps3 w tych cenach co były i czekają na dostawę w innych cenach. A w e-sklepach z listy CDP to na konsole nic nie ma praktycznie w dobrych cenach (na gram.pl (chyba) jest SR3 na ps3 za 69zł w tej promocji- tyle to normalnie kosztuje w internecie...)

Gdzie znajdę najtaniej "DIRT 3 Complete Edition"? Może ktoś słyszał o promocji na ten tytuł.

Oczywiście chodzi o sklepy internetowe i stacjonarne - na aukcjach typu Allegro sam mogę sprawdzić.

w promocji CDPRPJEKT o ile w końcu ruszy pełną parą.

Link do listy ze sklepem w poście nad moim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem...po co odsyłaja te gry zamiast po prostu napisać że sa w promocji i zmienić cene im...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo inaczej by kupili grę za 150 zł a mieli sprzedać za 30 zł co jest zupełnie nie opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W carrefurze juz mozna znalezc niektore tytuly(chociazby u mnie w miescie - ZG). Binary Domain LE za 49,99 , Dirt 3 LE za 119. Tyle narazie tam znalazlem. Pewnie wszystkie sklepy czekaja na nowa dostawe od CDPROJEKT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem...po co odsyłaja te gry zamiast po prostu napisać że sa w promocji i zmienić cene im...

też się nad tym zastanawiałem ....

Bo inaczej by kupili grę za 150 zł a mieli sprzedać za 30 zł co jest zupełnie nie opłacalne.

tak ale zwykle robi się w takiej sytuacji korektę faktury bez odsyłania towaru i wysyłania ponownego....

Widać CDP ma jakiś dziwny sposób działania, zupełnie jak jakiś urząd/zakład rodem z PRL.....

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny Saints Row The Third chyba im się pomyliły PC z PS3, na konsole obie wersje po 29 zl, a na PC normalna 59 a specjalna 89, a jak widać na gram.pl na PC 29 zł kosztuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×