Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

10% zniżki na zakupy na zavvi - mi kod niepotrzebny. Kto pierwszy ten lepszy. Kod jest ważny do 30 września. Prośba tylko o info dla forumowiczów po wykorzystaniu

Your Unique Code is: 2255-3317-43CC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że rok ale nigdzie nie widziałem oficjalnego zródła.

Czasem trzeba go odświeżyć gdy gra nie była dostępna w momencie generowania.

Następnym razem na temat tych kodów pisz tu:

http://www.ps3site.p...ompania-graczy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupić Fife 13 żeby było najtaniej?? w Mediaexpert chyba jest za 179zł :) a w innych sklepach po ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

179zł to chyba póki co najtańsza dostępna oferta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://emf-loyalty.c...41-201209141031

Panowie ten rabacik i FIFA 13 w Empiku za 159,99 ;) Przynajmniej u mnie cena nominalna byla 199 :) wiec troche mozna przyoszczedzic ;) Waptie, aby jednak jakikolwiek Empik mial taniej... choc kto wie.

Ludziska czytajcie temat - taniej nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska czytajcie temat - taniej nie ma ;)

spoko ale jak nie mam karty PayBack to przyjmą ten kod rabatowy? bo tam jest napisane że rabat ważny po pokazaniu tego zaproszenia i karty payback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi byc karta Payback - qrde mozna dostac ja w wielu miejsach. POczytajcie sobie, za nia sie nie placi, tylko zbiera punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale karta musi byc z empiku chyba ja taka mam payback z empiku.A ktos juz kupowal na ten rabat czy to dziala z grami itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelboxy są równoznaczne z ultimate Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... Są dodawane do zwykłych edycji - przynajmniej w MM / Saturn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale karta musi byc z empiku chyba ja taka mam payback z empiku.A ktos juz kupowal na ten rabat czy to dziala z grami itp?

Nie wiem, czy niektorzy na tym forum maja problem z czytaniem czy jak? Karta Payback NIE MUSI BYC Z EMPIKU. TAK PROMOCJA DZIALA Z GRAMI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy niektorzy na tym forum maja problem z czytaniem czy jak? Karta Payback NIE MUSI BYC Z EMPIKU. TAK PROMOCJA DZIALA Z GRAMI!

ale nie działa z grami przecenionymi:( a normalne ceny gier to kosmos więc jak odejmiesz 20% to i tak cena wyjściowa jest nadal wyższa niż w innych sklepach (przeważnie)

np. Max Payne 3 jest za 139,99 ale jest przeceniony z 239,99 i już nie można go kupić na ten rabat - wczoraj próbowałem

Edytowane przez furo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie można najtaniej zamówić NBA 2k13? Albo po ile mniej więcej będzie w dniu premiery w MM albo Saturnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem czegoś taniego i zaopatrzyłem się w to, może ktoś też będzie chętny na Homefront'a za 19,99 +11,99 przesyłka. Singiel krótki, multi może nie to co BF3, ale za takie pieniądze żal nie brać :happy:

http://allegro.pl/homefront-pl-ps3-nowa-folia-24h-i2675181818.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś gdzie najtanie NBA 2k13?? Na zavvi 50 euro, nawiasem mówiąc dzisiaj o 14 było po 45 i sobie podbili do 50. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie działa z grami przecenionymi:( a normalne ceny gier to kosmos więc jak odejmiesz 20% to i tak cena wyjściowa jest nadal wyższa niż w innych sklepach (przeważnie)

np. Max Payne 3 jest za 139,99 ale jest przeceniony z 239,99 i już nie można go kupić na ten rabat - wczoraj próbowałem

Mistrzu ja pisalem o FIFIE. Jesli qpisz taniej niz za 159,99 to gratuluje! Co do innych gier, to tez m ozna fajne tytuly w fajnych cenach wyszarpac i na bank taniej niz w innych sklepach! Pamietaj tez, ze kazdy Emipk ma swoje rozne ceny!

@poczes - kompania graczy i qpuj NBA z 50% znizka. Taniej tez nie ma - nawet od ceny nominalnej. Chyba, ze juz z tej [promocji skorzystales?

Edytowane przez BasteKSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz przypominam, że o kompani graczy jest osobny temat i tam należy szukać wszelkich porad jak się uzyskuje zniżkę i jakie gry można kupić z rabatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na empik.com jest promocja (happy hours) i mają poprzeceniane niektóre gry np. Max Payne 3 na ps3 za 107,51 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×