Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wie ktoś może kiedy Cenega w końcu dostanie nową partie Ni No Kuni? Chciałem skorzystać ze zniżki na muve, ale widzę, że gra powoli staje się niedostępna w internecie, a w sklepach stacjonarnych nigdy jej nie widziałem.

Edytowane przez Rzepa-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio Hitmana za niecałe 15£.

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może kiedy Cenega w końcu dostanie nową partie Ni No Kuni? Chciałem skorzystać ze zniżki na muve, ale widzę, że gra powoli staje się niedostępna w internecie, a w sklepach stacjonarnych nigdy jej nie widziałem.

Empik -> Rybnik jest, więc zamawiając na empik.com to powinni mieć egzemplarz, choć cena chora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem ostatnio Hitmana za niecałe 15£.

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

W ktorym konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Cos czuje ze padnie moim lupem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pytanko... gdzie najtaniej spreorderowac mgr??? albo jakis przeciek czy pojawi siemna psnie i na 2och ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie mgr tylko bon na 300 zl i kupuje 2x move za to jednak;) dla zony stad jednak za mgr trza placic ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wybrałem sobie 3 gry na Amazonie i każda jest sprzedawana tam przez inny sklep. Jak przechodzę przez wybranie adresu to każdą grę mam osobno i informacje o rodzaju przesyłki. Moje pytanie jest takie czy każda przyjdzie w oddzielnej przesyłce i za każdą zapłacę oddzielną stawkę za wysyłkę czy może amazon jako że sprzedawane jest to przez nich zbierze te trzy produkty razem od nich wyśle w jednej paczce i koszt wysyłki będzie jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, w dzień premiery w każdym NORMALNYM sklepie z grami gra będzie kosztować 199 albo i mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wybrałem sobie 3 gry na Amazonie i każda jest sprzedawana tam przez inny sklep. Jak przechodzę przez wybranie adresu to każdą grę mam osobno i informacje o rodzaju przesyłki. Moje pytanie jest takie czy każda przyjdzie w oddzielnej przesyłce i za każdą zapłacę oddzielną stawkę za wysyłkę czy może amazon jako że sprzedawane jest to przez nich zbierze te trzy produkty razem od nich wyśle w jednej paczce i koszt wysyłki będzie jeden.

Te gry nie są sprzedawane przez amazon. On tylko pośredniczy i poręcza w takich transakcjach. Oznacza to, że jeśli wybrałeś 3 przedmioty z różnych sklepów to zapłacisz za przesylkę 3 razy i zostanie wysłane to w 3 różnych przesyłkach. Chyba, że się mylę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie o mgra i troszke zonk z cena gowa... a limitka nadal 259???

Jak chcesz brać z alledrogo z wysyłką kurierską, to lepiej zamów na Muve - masz darmową wysyłkę i pewność, że gra dotrze na czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się myli, wiele sklepów ma opcję darmowej wysyłki i nie trzeba wcale zamawiać z 1 sklepu za 25 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz brać z alledrogo z wysyłką kurierską, to lepiej zamów na Muve - masz darmową wysyłkę i pewność, że gra dotrze na czas...

Dokładanie zdun, tak jak mówi kolega kloose bierz z Muve. Powiem Ci, że ja już przez allegro zamawiać przedpremierowo nie będę. Zamówiłem 25 stycznia Hitmana HD Trylogię, na aukcji było napisane, że ten sklep wysyła tytuł 1-2 dni przed premierą. Paczka przyszła mi dopiero... 6 lutego, 6 dni po premierze, żenada. Teraz trzymam się z daleka jeżeli chodzi o pre-ordery na allegro. No chyba, że komuś nie zależy na czasie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×