Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Hitman:Absolution posiada online pass? Bo ta oferta z Amazon kusi, ale jeszcze taniej moge miec uzywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w nowce sa jakies kody DLC dla ktorych warta ja kupic? Czy smialo moge brac uzywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem na zavvi i w nówce był kod na darmowy miesięczny PS+, kod wazny do końca 2013 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrzebna byla do tego zarejestrowana karta kredytowa?

We wszystkich jest ten kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy we wszystkich, a z kodu jeszcze nie skorzystałem. Czekam na jakiś fajny miesiąc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te gry nie są sprzedawane przez amazon. On tylko pośredniczy i poręcza w takich transakcjach. Oznacza to, że jeśli wybrałeś 3 przedmioty z różnych sklepów to zapłacisz za przesylkę 3 razy i zostanie wysłane to w 3 różnych przesyłkach. Chyba, że się mylę :)

Było tak jak mówisz, zamówienie na 30 funtów + koszty przesyłki i Vat = 60 funtów. Mam jednak inne zamówienie ale nadal nie wiem czy brać ... NHL 12, UFC 2010 i F1 2011 razem 29 funtów, każdy to oddzielny sklep ale jako fillia amazona i mam wszystko jako 1 paczka z opcją Free SSD, ale nadal nie wiem czy zamówić, NHL i UFC bym wziął ale bez F1 nie mam tej darmowej wysyłki, a poczytałem trochę o F1 2011 i mnie zniechęciło.

Wziąłbym jeszcze inny zestaw jedna gra z fili amazona a druga już od nich samych, oba mają że możliwe jest Free SSD ale jak przechodzę dalej to tego nie ma :/ tylko standard i 16 funtów ekstra za wysyłkę.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby była darmowa wysyłka muszą wszystkie gry być albo z Amazon albo wszystkie fullfiled by Amazon. nie moga być mieszane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest cholernie wnerwiające bo w większości przypadków partnerzy Amazonu mają lepsze ceny i większy asortyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empik.com - XCOM: Enemy Unknown PL za 85,99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ciekawe info, ale dostępny jest (widziałem w MM) preorder Tomb Raider zawierający świetny steelbook i kod na pobranie ścieżki dźwiękowej z gry. Cena 19.99 więc myślę, że niezła. Samo pudełko będzie więcej warte na allegro.

To jest cholernie wnerwiające bo w większości przypadków partnerzy Amazonu mają lepsze ceny i większy asortyment.

Zgadzam się. Ogólnie ciekawsze i rzadsze tytuły (mówię też o filmach, książkach i płytach) mają zawsze partnerzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ciekawe info, ale dostępny jest (widziałem w MM) preorder Tomb Raider zawierający świetny steelbook i kod na pobranie ścieżki dźwiękowej z gry. Cena 19.99 więc myślę, że niezła. Samo pudełko będzie więcej warte na allegro.

Zgadzam się. Ogólnie ciekawsze i rzadsze tytuły (mówię też o filmach, książkach i płytach) mają zawsze partnerzy.

Kolego a cena gry po zakupie preordera jest znana??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a cena gry po zakupie preordera jest znana??

Taniej o 19.99 w sklepie, w którym zakupiło się preorder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku ten preorder jest z dodatkami i koszulką za 19.99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dorwę gdzieś taniej dishonored niż 138zł? bo po tyle jest na allegro razem z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dorwę gdzieś taniej dishonored niż 138zł? bo po tyle jest na allegro razem z przesyłką.

Nówkę PL ciężko dorwać taniej. Najbardziej opłaca się w MM jeśli jest w Twoim mieście bo masz szybko grę u siebie a cena 139 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem w Saturnie w Magnoli X-Man Origins, Spiderman i jeszcze 2 inne gry za 25,99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam zamiar zakupić kolejną cześć AC po świetnej dwójce, widziałem zestawy brotherhood + revelations w fajnej cenie ale nie mogę teraz takiej znalezć w wersji na ps3, są jeszcze takie dostępne ?

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam zamiar zakupić kolejną cześć AC po świetnej dwójce, widziałem zestawy brotherhood + revelations w fajnej cenie ale nie mogę teraz takiej znalezć w wersji na ps3, są jeszcze takie dostępne ?

http://www.dccomp.pl/gra-ps3-assassins-creed-brotherhood-plus-revelations-p-99404.html

http://www.3kropki.p...ons-pl-ps3.html

Wychodzi trochę taniej niż osobno w Essentials.

Ceny możesz tutaj sprawdzić http://www.okazje.in...tions-ps3-.html

Edytowane przez HuNtEr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańskim Media Markt Matarnia jest już Crysis 3 w cenie 189zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić kolejną cześć AC po świetnej dwójce, widziałem zestawy brotherhood + revelations w fajnej cenie ale nie mogę teraz takiej znalezć w wersji na ps3, są jeszcze takie dostępne ?

Na allegro

http://allegro.pl/assassin-s-creed-brotherhood-revelations-ps3-i3024449573.html

http://allegro.pl/assassin-s-creed-brotherhood-revelations-ps3-i3018776292.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×