Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

gdzie ta informacja ze minute po północy bedzie gra do odbioru?

Na głównej stronie:

044829fae1bd37ed266b85108aaebcbe.jpg

(załączam obrazek)

Edytowane przez kooolega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki! Zamówiłem :). Fajnie, że łączy się z promocją na Killzone 3, mianowicie 0 zł za dostawę do paczkomatu o godzinie 0:01 dnia 23.02 :D

Poprawka: Widzę, że już tak nie można. Chyba zmienili status Killzone 3 na "Dostępność: Wysyłka po premierze", więc kod 10% zniżki już tu nie zadziała. Dobrze, że zamówiłem jak jeszcze można było to połączyć :D

Edytowane przez kooolega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie Killzone 3 na videogamesplus.ca

zero kosztów wysyłki!!!

całkowity koszt to 179 zł

i w dodatku dostaniecie klucz do bety SOCOM 4!!!

Brać od razu; ja zamówiłem wczoraj i już wczoraj wysłali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oryginalny (chyba) ale z Chin, także z gwarancją będzie ciężko. Masa jest tego na forum, poczytaj w temacie "Pady". ;)

Na ebayu kilka złotych taniej

Na zavvi mass effect 2 po 120zł

Edytowane przez xbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie Killzone 3 na videogamesplus.ca

zero kosztów wysyłki!!!

całkowity koszt to 179 zł

i w dodatku dostaniecie klucz do bety SOCOM 4!!!

Brać od razu; ja zamówiłem wczoraj i już wczoraj wysłali

Zero kosztów wysyłki, a wiesz czemu? Bo wysłali statkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt na Matarni dostępny jest SharpShooter cena 159zł. Killzone będą dostępne w dniu premiery cena 199zł i wersja z Padem 299zł.

Info dla Trójmiasta i okolic: podobno od piątku tj. 25.02 będzie można przetestować killzone 3 w 3d i na movie z Sharpshooterem w łapie :) Tyle udało mi się dowiedzieć. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam takie 2 pytania. Pierwsze to: jak myslicie ile może kosztować killzone 3 w połowie marca? A 2 to czy jak zamówię preorder BF3 to płaci się od razu czy dopiero przy wysyłce? Bo chyba sobie zamówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zamawianiu kilku tytułów/filmów na Zavvi, zostaną one wysłane w jednej paczce? Czy każda kupiona rzecz idzie pojedynczo i za każdą osobno płaci się koszty przesyłki? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zamawianiu kilku tytułów/filmów na Zavvi, zostaną one wysłane w jednej paczce? Czy każda kupiona rzecz idzie pojedynczo i za każdą osobno płaci się koszty przesyłki? Pozdrawiam

osobno - to się zgadza, przy czym do końca lutego masz free EU delivery, więc możesz śmiało zamówić za jednym zamachem kilka pozycji, a za przesyłkę zapłacisz 0 zł :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy Killzone 3 będzie szybko taniał ?

Bo kupiłem BO na premiere, zapłaciłem te 200 zł i teraz po 120 zł są na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy Killzone 3 będzie szybko taniał ?

Bo kupiłem BO na premiere, zapłaciłem te 200 zł i teraz po 120 zł są na allegro.

Skąd ktoś ma to wiedzieć, tego się nie da przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie da? Wiadomo że szybko stanieje. Aczkolwiek w polskich sklepach ten proces przebiega wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaavi obsługuje może PayPala czy tylko karty kredytowe ? Może znacie jakiś angielski sklep, w którym mógłbym zapłacić przez PP w ogóle ? Bo z tego co widziałem, to w mało którym taka opcja jest dostępna confused.gif A mam ochotę na kilka filmów animowanych, których w Polsce dostać nie można, poza tym ceny są znacznie u nich niższe niż u nas... whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaavi obsługuje może PayPala czy tylko karty kredytowe ? Może znacie jakiś angielski sklep, w którym mógłbym zapłacić przez PP w ogóle ? Bo z tego co widziałem, to w mało którym taka opcja jest dostępna confused.gif A mam ochotę na kilka filmów animowanych, których w Polsce dostać nie można, poza tym ceny są znacznie u nich niższe niż u nas... whistling.gif

Amazon obsluguje PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski Amazon chyba PP nie obsługuje ? Kiedyś coś chciałem już zamawiać i w ogóle takiej opcji nie było. Teraz też nic na ten temat tam nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski Amazon chyba PP nie obsługuje ? Kiedyś coś chciałem już zamawiać i w ogóle takiej opcji nie było. Teraz też nic na ten temat tam nie widzę...

thehut obsługuje PP

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultima w dniu dzisiejszym wysyła Killzona 3:) czyli juz jutro do odbioru bedzie znajac zycie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultima w dniu dzisiejszym wysyła Killzona 3:) czyli juz jutro do odbioru bedzie znajac zycie:)

Dostałeś e-mail z ultimy ? Weż stary daj znać bo też czekam i nie wiem czy nie odmówić i szukać na mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś e-mail z ultimy ? Weż stary daj znać bo też czekam i nie wiem czy nie odmówić i szukać na mieście.

tak dostałem ze wysłane mam numer paczki bo wybralem opcje dostawy do paczkomatu:) i jutro juz powinno byc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dostałem ze wysłane mam numer paczki bo wybralem opcje dostawy do paczkomatu:) i jutro juz powinno byc:)

Kurde wybrałem opcję kuriera bo nie chciało mi się jechać w nocy do tego paczkomatu , mam nadzieje że "standardowa" opcja też dzisiaj wyjedzie jak nie to czeka mnie jednodniowa załamka heh , dzięki za odpowiedź i miłego grania, pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×