Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Orientuje się ktoś za ile mógłbym sprzedać nowego Rockbanda w wersji limitowanej The Beatles - gitara + perkusja + pałeczki + mikrofon ze statywem + gra?

edit: przepraszam, jednak jest na allegro za 385, niedawno szukałem i nie było takich zestawów, dopiero teraz ktoś wystawił

Edytowane przez adhed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej sprzedawaj szybko bo wszyscy wróżą upadek gier muzycznych i potem nikt nie kupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision już ponoć powiedziało ,że nie będzie kontynuacji DJ HERO i GUITAR HERO ... .

Żeby nie było offtopu . Poleci ktoś jakiś tani sklep z grami na PS3 w Krakowie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie niestety ciężko z takim sklepem... Kiedyś był taki sklep o nazwie GameShop w podworcu na skrzyżowaniu Karmelickiej z Batorego. Mieli niewiele gier, ale w bardzo dobrych cenach - nowe i używki.

Nie wiem jednak czy dalej istnieje bo ostatni raz kupowałem u nich na początku zeszłego roku :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej znajdę Prototype? 60zł to dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze wa rto. Taniej nigdzie nie dostaniesz raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupiłem. Ale mam problem. Bo wziąłem, żeby zapłacić, zalogowałem się do banku i coś tam jeszcze sprawdzałem i sesja wygasła. No to wszedłem na allegro, żeby jeszcze raz zapłacić, ale się pokazało, że jest rozpoczęta transakcja. No ale kasy mi nie ściągnęło. No to anulowałem tam. No to już mi nie ma prawa ściągnąć z konta czy coś? Mam po prostu jeszcze raz zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupiłem. Ale mam problem. Bo wziąłem, żeby zapłacić, zalogowałem się do banku i coś tam jeszcze sprawdzałem i sesja wygasła. No to wszedłem na allegro, żeby jeszcze raz zapłacić, ale się pokazało, że jest rozpoczęta transakcja. No ale kasy mi nie ściągnęło. No to anulowałem tam. No to już mi nie ma prawa ściągnąć z konta czy coś? Mam po prostu jeszcze raz zapłacić?

Skoro kupujesz przez Allegro - to po prostu wejdź w aukcję i zobacz czy jesteś na liście kupujących - jeśli jesteś, tzn. że pobrało kasę. ;)

Ale musisz uważać czy to nie oszust, bo cena trochę niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupujesz przez Allegro - to po prostu wejdź w aukcję i zobacz czy jesteś na liście kupujących - jeśli jesteś, tzn. że pobrało kasę. ;)

Ale musisz uważać czy to nie oszust, bo cena trochę niska.

168zl z wysylka to najnizsza cena ze sklepu na allegro wiec jak dla mnie ok. Jak ktos chcial sprzedac to dal troche nizsza i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro kupujesz przez Allegro - to po prostu wejdź w aukcję i zobacz czy jesteś na liście kupujących - jeśli jesteś, tzn. że pobrało kasę. ;)

Ale musisz uważać czy to nie oszust, bo cena trochę niska.

No jestem na liście kupujących, bo kupiłem nie :P Ale przypomniało mi się, że muszę potwierdzić przelew kodem sms. Wziąłem w moje allegro zapłać, wszystko ładnie wybrałem, mój bank i zalogowałem się i było jak normalny przelew. A w tamtym pierwszym wziąłem anuluj i jest status anulowane :) Więc powinno być git :) A co do uważania czy to oszust to jest to sklep, więc raczej nie oszust, to ta aukcja : http://allegro.pl/li...1460416577.html)

@Up

No to to jest ta aukcja 168 z wysyłką ;)

Edit.

Dobra dostałem maila, że sprzedający otrzymał moja wpłatę, więc tamta anulowana :) Już jestem spokojny.

Edytowane przez maciek1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision już ponoć powiedziało ,że nie będzie kontynuacji DJ HERO i GUITAR HERO ... .

Żeby nie było offtopu . Poleci ktoś jakiś tani sklep z grami na PS3 w Krakowie ??

Na giełdzie znajdziesz sporo używek, ale nie wiem czy powinienem tu o tym pisać : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu wysłał mi LBP2 dzisiaj koło południa listem priorytetowym, kiedy powinna dotrzeć gierka? Bo nigdy jeszcze nie zamawiałem tak gry :) Mam nadzieję, że do weekendu będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak priorytetem to jutro powinna być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu wysłał mi LBP2 dzisiaj koło południa listem priorytetowym, kiedy powinna dotrzeć gierka? Bo nigdy jeszcze nie zamawiałem tak gry :) Mam nadzieję, że do weekendu będzie :)

Zalezy jaka odleglosc, jesli blisko, jutro lub w piatek powinna byc, jesli dosc daleko, to poniedzialek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że gry wysyłane do południa priorytetem dochodzą na drugi dzień. Więc najpóźniej spodziewaj się w piątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka do Polski z zaavi jest teraz za darmo? Bo nie doliczyło mi do zamówienia i nie wiem czy to nie pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem DS2 i teraz patrzę, i faktycznie nie pobrali za wysyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem DS2 i teraz patrzę, i faktycznie nie pobrali za wysyłkę

Wysłali Ci już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłali Ci już?

Tak wysłali, zapłaciłem 113,92zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zobaczcie, ze przy grach macie napisane:

FREE Delivery on all orders

Kiedyś było że free delivery do uk także może faktycznie jest za darmo nie zależnie od miejsca zamieszkania.

Ok, znalazłem. Do końca lutego wysyłają za darmo do europy.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to już dzisiaj Killzone 3 będzie we Wrocławiu w Black Games.

Czeska okładka, czeska instrukcja, gra multijęzyczna(w tym PL i ENG), tylko wersja "normalna" - 229zł.

Informacja raczej dla ludzi z Wrocławia i okolic, bo na weekend po prostu nie dojdzie przesyłka w jakiś inny rejon Polszy.

Przepraszam za spam, ale taka informacja o takiej grze to chyba dobry news :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×