Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tylko czy da się grać online? Jak nie to nie ma się co spieszyć, na singla mogę poczekać :)

Nie. Pewnie to jest takie małe oszustwo, i nie da się grać przez neta na tych płytach z MM przedpremierowych. To tak specjalnie zrobili, żeby idioci kupowali i nie mogli później grać online... Jacy niektórzy są puści....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zadzwonilem do MM i powiedzieli, ze to blad w druku jest i powinni dopiero za tydzien ta oferte umiescic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zadzwonilem do MM i powiedzieli, ze to blad w druku jest i powinni dopiero za tydzien ta oferte umiescic

mi wczoraj facet powiedzial z MM ze gra bd 23 z padem chodz promocja moze sie opoznic dzien lub dwa bo moga nie miec pada czy cos... tak on tlumaczyl... glupia gadka ale to nie moja wina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są to pady od SONY, ale bez jakiegoś certyfikatu, czy czegoś... Mogą być niższej jakości. Ale paczki dochodzą i da się grać. Był o tym temat bodajże w "kup pan ceglę", albo w "pady"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gwarancja na te pasy jest, tylko że jak sie popsuje to musisz wysyłać do Chin, na swój koszt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gwarancja na te pasy jest, tylko że jak sie popsuje to musisz wysyłać do Chin, na swój koszt...

A to już trochę kosztuje, chociaż jakby nie było - oszczędzasz ponad 100zł a to już jest dobra gierka. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chiwla... Jeżeli jest oryginalny i posiada gwarancje to nie można oddać tego pada do pierwszego lepszego serwisu Sony?

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie, bo az tak oryginalny nie jest. ktos to kiedys pisal ze to sa pady ktore nie przeszly testow jakosciowych w fabryce i maja jakies tam minimalne usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś brakowało do 25 funtów - podstawka do ps eye za 1 funta. ;)

http://www.amazon.co...&pf_rd_i=468294

Tylko to jest :

"Dispatched from and sold by total discount stores"

A z tego co mi wiadomo to wysyłka free jest tylko dla rzeczy wysyłanych prosto z magazynów amazonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze MM tani nie jest ale gdy dzis zobaczylem Castlevanie za 269zl to zbladlem. To juz nawet smieszne nie jest. Jedyna normalna cena to DA za 69.90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze MM tani nie jest ale gdy dzis zobaczylem Castlevanie za 269zl to zbladlem. To juz nawet smieszne nie jest. Jedyna normalna cena to DA za 69.90

xD Dzisiaj byłem w media expert - gran turismo 5 za 249 zł. :/ W tej samej cenie Star wars [...] 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś po ile i czy w ogóle jest Test Drive Unlimited 2 w krakowskim Saturnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Warszawskim byl ostatnio po 220 wiec mysle ze tak samo, byl tez Bloodstone za 240 :P Moze ktos sie skusi heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na temat tej aukcji? oplaca sie przebijac?

http://allegro.pl/sh...item=1452583001

Z tego co szybko zliczyłem zestaw warty około 900-1000.

Z racji tego, że trzeba wziąć wszystko a nie masz żadnej z tych gier 750 zł możesz spokojnie dać i nie będziesz stratny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najlepszy jest dodany tekst w tej aukcji

"Dodano 2011-02-11 15:49

17-sta Gra to Gran Turismo 5 kupiona dzisiaj!!!!! Do Końca aukcji ją przejdę :) "

:rofl:

BTW w nowej ulotce Media Markt (od 16.02 do 21.02)

Nail'd za 169zł

Halo Reach 99zł

Xbox 360Slim 4GB+Forza 3 +Halo O.D.S.T. 799zł

Mam nadzieję,że w następnej promocji znajdziemy Killzone3 i Bulletstorm w dobre cenie :whistling:

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest dodany tekst w tej aukcji

"Dodano 2011-02-11 15:49

17-sta Gra to Gran Turismo 5 kupiona dzisiaj!!!!! Do Końca aukcji ją przejdę :) "

:rofl:

szybciej można obejrzeć wszystkie odcinki "Mody na Sukces" :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebijać się opłaca, bo zestaw o wiele więcej warty, ale gry nie za ciekawe według mnie.

Zależy co kto lubi, ale jak dla mnie to muszę się z Tobą zgodzić. Beznadziejne są te gry i szkoda w ogóle wydawać na nie kasę. No, ale o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×