Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis zakupilem wersje Azjatycka i wersje USA :whistling: Beda 3 platynki. Nigdy wczesniej nie zrobilem czegos takiego. lol :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zakupilem wersje Azjatycka i wersje USA :whistling: Beda 3 platynki. Nigdy wczesniej nie zrobilem czegos takiego. lol :thumbsup:

WICKED!!!

A tak naprawdę to chyba muszę pomyśleć o zrobieniu drugiej platyny w wersji europejskiej, do której mam dostęp. Ale trzecia platyna to już chyba za dużo jak dla mnie;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WICKED!!!

A tak naprawdę to chyba muszę pomyśleć o zrobieniu drugiej platyny w wersji europejskiej, do której mam dostęp. Ale trzecia platyna to już chyba za dużo jak dla mnie;).

Kup wersje Azja i pogramy razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dziś dostałem japońca, fajne opisy trophy :D

Ja za kilka dni dostane swoja kopie wiec zatrzymaj sie na rozsadnym lvl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za kilka dni dostane swoja kopie wiec zatrzymaj sie na rozsadnym lvl:)

Ale jeśli chcesz pograć to na ng+ bo za pierwszym razem będę przechodził offline co by zdobyć różne itemy z tym związane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wersji Deluxe. Może ktoś pomóc albo ma na zbyciu?

Na Ebay uk i Amazon uk sa.

Ale jeśli chcesz pograć to na ng+ bo za pierwszym razem będę przechodził offline co by zdobyć różne itemy z tym związane

To spoko. Przelece na szybko gre i widzimy sie na ng+;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, coś czytałem że grając online world tendency może ulegać zmianie i nie ma to związku z tym co robi gracz. Nie bardzo jednak zrozumiałem o co dokładnie chodzi? Czy ktoś z doświadczonych graczy mógłby mi to wytłumaczyć? Zabiłem już pierwszego bossa w 1-1 i nie wiem czy zdołam zrobić pure white jeśli nagle zmieni mi się na neutral.

Ogólnie prosiłbym o podpowiedzi jak osiągnąć pure white bo nie ma to jak rada doświadczonego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj offline jak chcesz robić tendency.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odswierzyc temat.

W weekend prawdopodobnie dostane wersje Azja. Pytanie do tych co grali w rozne wersje. Czy one roznia sie czymkolwiek? W opisie gry na Ebay'u bylo napisane, ze gra jest w calosci po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co jest? uratowałem Ostavę w 1-3 pogadałem z nim i nie dostałem Pure Clearstone, na PBWT w 2-3 crystal lizard 4 razy nie dropnął Pure Clearstone - załamac sie można robiąc platynę, a co dopiero pure bladestone chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W azjatyckiej są bardzo fajne błędy językowe.

Niektóre przeszły już do legendy. Tak jak opis na rękawicach.... Tak się ktoś tam wkurzył, że zabił smoka gołą ręką :P

Sticky white stuff.

Takie tam, popierdółki. Też mam tą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zauważyłem, że w wersji azjatyckiej w 2-1 w pierwszym pomieszczeniu nie ma tego zielonego ufola z workiem kamieni, oburzające! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli położysz niebieski kamień w 3-1(być może 3-2 też) to jest możliwość że Old Monk wezwie CIę byś walczył z jakimś graczem w 3-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli położysz niebieski kamień w 3-1(być może 3-2 też) to jest możliwość że Old Monk wezwie CIę byś walczył z jakimś graczem w 3-3.

wielkie dzieki za odpowiedz ale jeszcze nie do konca kumam jak to jest z tymi soul lvl. jesli mam soul lvl. 100 to z jakimi podobnymi soul lvl. moge grac online czy jest jakas konkretna tabelka od przypuśmy soul lvl. 20 - 50 czy jak to jest mógł by mi to ktoś wyjasnic ??

Aha i jescze jedno pytanie przez przypadek potraktowałem kataną w nexusie Stockpile Thomasa ale nie zabiłem go i teraz jak się zbliżę do niego to mnie okłada nie da się już go jakoś udobruchać?:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać bodajże z kolesiem +/- 10 slvl.

A co do Thomasa...to nic nie zrobisz, dopiero w ng+ będzie znowu potulny jak baranek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać bodajże z kolesiem +/- 10 slvl.

A co do Thomasa...to nic nie zrobisz, dopiero w ng+ będzie znowu potulny jak baranek.

jeszcze raz dziekuje no nic bede musial przejsc gre i od nowa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×