Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

A po czym poznać, że kupuję wersję europejską?

Wiem, że na logikę w Europie powinienem właśnie taką wszędzie dostać, ale czy można to rozpoznać jakoś po opakowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azjatycka i Amerykańska mają na pudełku znak Atlusa, a Europejska Namco Bandai.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po czym poznać, że kupuję wersję europejską?

Wiem, że na logikę w Europie powinienem właśnie taką wszędzie dostać, ale czy można to rozpoznać jakoś po opakowaniu?

Z boku opakowania i na płycie jest kod.

BLES - europejska

BLUS - amerykańska

BCAS - azjatycka

BCJS - japońska

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi i czemu mi się wydaje, że będą problemy z kupnem wersji europejskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi i czemu mi się wydaje, że będą problemy z kupnem wersji europejskiej.

Wydaje Ci sie, bez problemu ja dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jakie staystki sa potrzebne do meta clevera 26 strenghta i 12 faitha ? Jaka to jest czwarta statysyka na demon souls wiki ? Iii zebym np z DBS robil sprawnie fikołki, płynnie to w jaką statyske pakować ? Czy w ogole dbs ma premie do ataku od strenghta ? Z checia z kims w razie czego pogram/pomoge, przegrane co prawda dopiero 12 godz ale jakos uradzam, nick specu89 :)

Statystyki pod Meat Cleaver to 26 Strength (przy uzywaniu 2recznym tylko 18) i 16 (a nie 12 Faith). Statystyko to: Str/Dex/Mag/Faith. Do zwiekszania mozliwego obciazenia postaci sluzy End, przy czym nie oplaca sie pakowac ponad 40. Ewentualnie mozna uzyc ring (Ring of Great Strength), ale najlepiej nie blokowac slotu (sa lepsze rings) i dopasowac obciazenie tak, zeby nie przekraczalo 50% max obciazenia postaci. DBS jest potezna bronia pod Strength build, szczegolnie podpakowany do +5. Daje bonus do sily B (czyli w zasadzie nie najlepiej) ale ma potezne obrazenia bazowe i nawet przy bonusie B obrazenia sa b. duze (wiekszosc broni nawet przy rank S do sily daja mniejsze obrazenia niz DBS). Ogolnie super bron ale trzeba umiec nim grac (jak zreszta kazda inna bronia :pardon: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto myśleć o tej grze jeśli nie będę grał online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto myśleć o tej grze jeśli nie będę grał online?

Jeszcze trochę pograsz, "trochę" to znaczy do 2012 roku, więc śmiało można brać.

A ja mam wersję US, ale co tam. Amerykanie mają lepiej, więcej i w ogóle ;)

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę pograsz, "trochę" to znaczy do 2012 roku, więc śmiało można brać.

Nie o to mi chodziło :thumbsup: Moja konsola nie jest podłączona do internetu i bym grał offline nawet jakby serwery działały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło :thumbsup: Moja konsola nie jest podłączona do internetu i bym grał offline nawet jakby serwery działały...

Aha, no ale tak czy siak myślę, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem na jakimś serwisie nie jestem pewien, ale to chyba było właśnie ps3site bądź polygamii że serwery demon soulsa będą stać do końca 2012 roku. tak zadecydowali twórcy gry z względu na petycje graczy. ale nie są to potwierdzone informacje jak znajde linka do tego wątku to zapodam. pozdrawiam baryla071

EDIT: http://wymieniajsie.pl/?p=2032

Edytowane przez baryla071

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobraa.. mam nastepny problem... Otoż całkiem przypadkowo uderzyłem filthy mana, tego kupca z drugiego swiata a potrzebne mi sa kamyczki. Teraz w ogole jak do niego podchodze to bije mnie non stop, myslalem ze jak wylacze gre badz cos, to sie to zrestetuje i sie chlop uspokoi. Jest jakis sposob zeby znowu u niego kupowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś udupiony do NG+.

Chociaż jeśli go zaatakowałeś w 2-2 to w 2-1 możesz chyba dalej kupować i odwrotnie, ale tego pewny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból ;) Do tej pory pamiętam jak mi się "palec obsunął" i uderzyłem Dregling Merchant'a. Nie odczułem co prawda jego braku tak, jak Ty odczujesz brak Filthy Man'a, ale też trochę na tym straciłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Charakter Tendency resetuje się tak jak World Tendency podczas grania online? Potrzebuję zrobić PWCT dla pierścionka a chyba zabicie 5 BP nie zmieni mi charakteru do PW więc chcę zwabić graczy do siebie. Czy jest jeszcze jakiś inny sposób do zmiany CT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie resetuje się. PWCT można osiągnąć tylko zabijając poszczególne BP offline i napadających graczy online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie resetuje się. PWCT można osiągnąć tylko zabijając poszczególne BP offline i napadających graczy online.

O ile mnie pamiec nie myli to Resurrection podnosi tendencje. Ustawka z kumplem jako Blue i w 5 minut masz PWCT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zaden z moich znajomych nie ma DS wiec pozostalo mi zwabienie kogos do siebie. Czy BP npc musi byc zabity offline? Przeciez pojawiaja sie tez online wiec co za roznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, oczywiście nie muszą być offline, żadna różnica. Miałem tylko na myśli to, że do pierwszej opcji online nie jest wcale wymagany.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zaden z moich znajomych nie ma DS wiec pozostalo mi zwabienie kogos do siebie. Czy BP npc musi byc zabity offline? Przeciez pojawiaja sie tez online wiec co za roznica?

berrg, co Ci szkodzi wezwac blue i go wskrzesic? Nie musi byc kolega :) Kazde Resurrect to +5% do white.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa kurde, myślałem że to ja muszę zostać wskrzeszony :) No dobra chwilowe zaćmienie umysłu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem wszystkie demony oprócz old king dorana który ponoć jest opcjonalny, ale mimo to nie włącza mi się końcowa scenka i nie mogę ukończyć gry. Moze ktoś pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×