Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne. I dziura w Nexusie jest zamknięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? Według trofek nie zabiłeś Old Hero, Storm King i False King. No chyba że nie synchronizowałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka noobowskich pytan.

1. Czy po smierci jedyne co sie traci to dusze?

2. Wiem, ze jezeli zginę moge odzyskac stracone dusze, udajac sie w miejsce, w ktorym ostatni raz zginalem. Jezeli w tej drodze kolejny raz zginę to dusze przepadaja raz na zawsze?

3. Jak sie leveluje postać?

4. Jak to jest z odradzaniem sie wrogow? Odradzaja sie za kazdym razem jak zginę lub jak odwiedze nexus? Mozna "wyczyscic" plansze z wrogów?

5. Po zabiciu pierwszego wroga pojawila sie informacja, ze jego dusze moge zamienic na kase (dusze) lub z jej pomoca otrzymac potezne czary. Jak to zrobic?

6. Jak mozna odzyskac postac cielesną? Czym ona sie wyroznia oprocz faktu, ze ma sie podwojony pasek zycia.

Dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka noobowskich pytan.

1. Czy po smierci jedyne co sie traci to dusze?

2. Wiem, ze jezeli zginę moge odzyskac stracone dusze, udajac sie w miejsce, w ktorym ostatni raz zginalem. Jezeli w tej drodze kolejny raz zginę to dusze przepadaja raz na zawsze?

3. Jak sie leveluje postać?

4. Jak to jest z odradzaniem sie wrogow? Odradzaja sie za kazdym razem jak zginę lub jak odwiedze nexus? Mozna "wyczyscic" plansze z wrogów?

5. Po zabiciu pierwszego wroga pojawila sie informacja, ze jego dusze moge zamienic na kase (dusze) lub z jej pomoca otrzymac potezne czary. Jak to zrobic?

6. Jak mozna odzyskac postac cielesną? Czym ona sie wyroznia oprocz faktu, ze ma sie podwojony pasek zycia.

Dziekuje za odpowiedzi.

1. Jeśli miałeś formę cielesną to przejdziesz do formy duchowej. Poza tym tylko wspomniane dusze.

2. Tak, dusze po pierwszej śmierci przepadają, ale możesz odzyskać te z drugiej śmierci. Czyli zawsze tylko te z ostatniej śmierci.

3. U The Maiden in Black po zabiciu Phalanx'a w 1-1.

4. Po powrocie do nexusa lub śmierci wszyscy przeciwnicy, którzy nie są bossami odradzają się.

5. Jedyną walutą w grze są dusze zdobyte z zabitych wrogów, za nie kupujesz ekwipunek, levelujesz i kupujesz czary.

6. Poprzez zabicie bossa lub użycie Stone of Ephemeral Eyes. Poza wspomnianym paskiem życia w formie cielesnej łatwiej Cię zauważyć i mogą Cię najechać inni gracze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli miałeś formę cielesną to przejdziesz do formy duchowej. Poza tym tylko wspomniane dusze.

2. Tak, dusze po pierwszej śmierci przepadają, ale możesz odzyskać te z drugiej śmierci. Czyli zawsze tylko te z ostatniej śmierci.

3. U The Maiden in Black po zabiciu Phalanx'a w 1-1.

4. Po powrocie do nexusa lub śmierci wszyscy przeciwnicy, którzy nie są bossami odradzają się.

5. Jedyną walutą w grze są dusze zdobyte z zabitych wrogów, za nie kupujesz ekwipunek, levelujesz i kupujesz czary.

6. Poprzez zabicie bossa lub użycie Stone of Ephemeral Eyes. Poza wspomnianym paskiem życia w formie cielesnej łatwiej Cię zauważyć i mogą Cię najechać inni gracze.

Dzieki za odpowiedzi! Jeszcze apropo tego levelowania chcialem. Ponoc po pokonaniu pierwszego bossa trzeba podejsc do tej slepej panny, ktora pojawia sie w nexusie i u niej mozna podniesc statystyki postaci. Tymczasem gdy ja do niej zagaduje to ona mowi tylko o jakims posagu nade mną i tyle. Nie ma z nia zadnej interakcji. Z kolei o tego kowala moge tylko polepszyc bron albo kupic :/ W jakie statystyki postaci najlepiej inwestowac punkty doswiadczenia? Gram knightem. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówi Ci o żadnym posągu, tylko o NPC'u, który się nazywa The Monumental (stąd pewnie Twoja pomyłka thumbsup.gif). Musisz iść na samą górę Nexusa i z nim porozmawiać. Wtedy pozostałe światy się odblokują i będziesz mógł podnosić swój Soul Level u Maiden in Black.

Edytowane przez Lars06
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy Monumentalu pali się świeczka więc łatwo go znaleźć :)

I rozumiem, że dziwi Cię, że nie można sprzedawać? No cóż, po prostu się nie da :P

Co do builda to ja polecam ten oparty o dex. Wtedy Sticky Bow i Scraping Spear, a później Sharp Uchigatana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :D Macie plusiki :D Gra jest genialna. Wczesniej kilka razy startowałem do demons souls jednak po kilkunastu minutach odbijałem sie od niego jak od sciany i dawalem sobie spokoj. Ostatnio jednak postanowilem zacisnac zęby i brnąc dalej. Teraz z trudem jest mi sie od neigo oderwac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy można całą grę (wątek fabularny) przejść w trybie kooperacji z friendem? :) czy dla kooperacji jest przeznaczony jakiś inny tryb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca cala (zanim bedziesz mogl wezwac friendsa to musisz kawalek solo pograc) i nie do konca tak latwo - friend musi u siebie takze miec dostep do poziomu, do ktorego go wzywasz - bez tego nidyrydy. No i w miare zblizony level - a jako blue to bedzie ciut wolniej sie rozwijal niz Ty. A osobnego trybu kooperacji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Od paru dni już tnę w demon's souls :)

Jestem już blisko skończenia gry został mi tylko 1-4 i 5-3.Będę robił platynę.Naczytałem się ,że najlepiej robic PWCT i PBCT na pierwszym przejściu gry.Tak zamierzam zrobić żeby potem się juz nie bawić w to :).Znalazłby się ktoś chętny kto by się podłożył parę razy pod ressurect?:) Jak narazie jestem niestety neutral.

EDIT mój sl to chyba 63

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli robisz platynę to i tak musisz zabić Black Phantom'y chociażby dla Phosphorescent Pole które nosi Lord Rydell więc jeśli zabijesz pięciu to będziesz PWCT, a później zrobić PBCT jest już bardzo łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie jak grać we dwóch w DS ? Chodzi o to żeby kumpel chodził ze mną i żebyśmy razem zabijali potworki i bossów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos powiedzieć w jaki sposób w 1-1 dostać się do Miralda the executioner? Przypomne, że to jest na początku 1-1, gdzie schodzimy schodkami po lewej stronie. Tyle, że ja mam tam brame... Niby chodzi o te world tendency, ale w ogóle tego nie ogarniam. Tego całego Pure white, black itd. Byłbym wdzięczny jakby mi to ktoś tak na "chłopski rozum" wytłumaczył - odwdzięcze się plusem. Chcę zdobyć po prostu brushwood seta.

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie jak grać we dwóch w DS ? Chodzi o to żeby kumpel chodził ze mną i żebyśmy razem zabijali potworki i bossów :)

Jeśli Ty będziesz hostem to musisz być w postaci cielesnej, a kolega w postaci duchowej. Wtedy Ty kładziesz na ziemi niebieski kamień i On go podnosi. Ale musicie mieć podobne slvl. +/- 10 zdaje się. Tyle, że po zabiciu bossa kolega wróci do swojego świata i znowu będziecie musieli powtarzać cały mechanizm.

Może mi ktos powiedzieć w jaki sposób w 1-1 dostać się do Miralda the executioner? Przypomne, że to jest na początku 1-1, gdzie schodzimy schodkami po lewej stronie. Tyle, że ja mam tam brame... Niby chodzi o te world tendency, ale w ogóle tego nie ogarniam. Tego całego Pure white, black itd. Byłbym wdzięczny jakby mi to ktoś tak na "chłopski rozum" wytłumaczył - odwdzięcze się plusem. Chcę zdobyć po prostu brushwood seta.

Z góry dzięki za odp.

Brama się otworzy jeśli będziesz miał czysto białą lub czysto czarną tendencję świata. By zrobić białą musisz zabijać bossów, trzech bossów da Ci czysto białą tendencję i otwartą bramę za którą będzie ludzka postać Miraldy. Jeśli chcesz czysto czarną to wystarczy się zabijać w postaci cielesnej. 4 zgony i masz czysto czarną tendencję i otwartą bramę za którą będzie BP Miralda. Oczywiście to wszysto przy założeniu, ze masz neutralną tendencję. Jeśli zabijesz jednego bossa to do czysto czarnej potrzebujesz 5 zgonów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brama się otworzy jeśli będziesz miał czysto białą lub czysto czarną tendencję świata. By zrobić białą musisz zabijać bossów, trzech bossów da Ci czysto białą tendencję i otwartą bramę za którą będzie ludzka postać Miraldy. Jeśli chcesz czysto czarną to wystarczy się zabijać w postaci cielesnej. 4 zgony i masz czysto czarną tendencję i otwartą bramę za którą będzie BP Miralda. Oczywiście to wszysto przy założeniu, ze masz neutralną tendencję. Jeśli zabijesz jednego bossa to do czysto czarnej potrzebujesz 5 zgonów.

Ogólnie to jestem już przy ostatnim bossie. No międzyczasie zdarzały się zgony. To, żeby teraz dostać tą czysto czarną to wystarczy, że powiedzmy złoże się ze 4-5 razy i brama otwarta? + leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, żeby teraz dostać tą czysto czarną to wystarczy, że powiedzmy złoże się ze 4-5 razy i brama otwarta?

Ale nie, ze ktos pojedzie Ciebie - musi byc "samobojstwo" w formie cielesnej. Kilka Empheral Stones i po problemie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam kolejne pytanie gdzie się zdobywa Blue Eye Stone ? Bo kumpel ma a nawet Tower Knighta nie zabił, a ja jestem po jego zabiciu i nie mam go ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje Ci go Maiden in Black po zabiciu pierwszego bossa i rozmowie z Monumentalem.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje Ci go Maiden in Black po zabiciu pierwszego bossa i rozmowie z Monumentalem.

dzięki już właśnie sam doszedłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za każdym razem jak wyłączam grę to mi się tendency resetuje ?;/ troche to dziwne ...

Gdzie znajdę te phantomy do zrobienia PWCT?

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh narazie to jest dla mnie chyba zbyt skomplikowane - żeby te phantomy sie pokazały muszę być PW albo PB.Narazie skończę chyba grę a później będę się tym bawić.

EDIT: Skończyłem gierkę i powiem szczerze ,że ten NG+ może być wyzywaniem :P zrobię platynkę i ide do sklepu po dark souls.

Edytowane przez jacotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku godzinach gry i zabilem narazie 3 bossow. Phalanxa, tower knighta i red dragona. Chcialem sie zapytac jak i gdzie mozna sie uczyc czarow, bo slyszalem ze z duszy ktora wypada z tower knighta mozna sie nauczyc jakis czarow. Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się dzięki niej nauczyć czaru Warding u Freke'a (Sage Freke, the Visionary). Musisz go jednak najpierw uwolnić z więzienia w 3-1.

Edytowane przez Lars06
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×