Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć :) Nie posiadam eurosportu w swoim turbo wypasionym gównianym kabelku od jakiejś firmy z pupy, a że nieopłacalne jest posiadanie u mnie cyfrowej platformy no to i eurosportu dawno już nie widziałem w TV.

Liczę na streamy z neta.

Ja Eurosport 1 i 2 też oglądałem z internetu - Eurosport Player na ich stronie i płatność chyba 10zł z tego co pamiętam. Warto. ;)

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=qE1Lnyqnrdo&feature=player_embedded

to tak apropos debili za kierownicą, i jak powinno się z nimi postępować... ;)

Przesadzili z tym biciem go, jak na koniec całą twarz we krwi miał. Ja myślę, że jakby go nie zaczęli bić to aż takich szkód by nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zwróć uwagę że koleś też był mega agresywny. Nie zdziwiłbym sie jakby był pod wpływem jakiś nielegalnych środków, w końcu to rosja ;) A twarz mu chyba też troche skancerowali o asfalt jak go trzymali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agresywny był bo krew w nim zawrzała jak zaczęli go bić:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo to było jakieś wyścigowe Bmw , nawet nie zwróciłem uwagi , tylko na te czerwone felgi . W takim razie pewnie miał klatkę , więc się wyklepie i będzie . Ale wyglądało super efektownie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT5 ustawień kierownicy są tylko te trzy w głównych opcjach czy jeszcze gdzieś?

http://www.pubarticl...1290654316.html

znalazłem takie cuś i tam gość jeszcze ustawia jakieś "Gran Turismo 5 Driving Force GT wheel Driving options:

WTF? W szczególności "Driving Physics - Professional" ? Nigdzie tego nie znalazłem u siebie, może to ustawienia z prologa a nie pełnej GT5?

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale beka , oj jak ja nie lubię motorów ;] , hahaha

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na audi.com też jest stream, pokazują wszystko, nie tylko on-board z audi. Właśnie tam sobie zerkam właściwie od startu :) R8 go go go!

Pzdr

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam audi , Italia z M3 fajnie jechały , niestety Ferrari gdzieś spadło w dół , nie widziałem tego momentu akurat , ale coś chyba się zepsuło bo w pit'cie długo stał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświęci się ktoś i wrzuci APEX w pdf, znalazłem ale po francusku a wygląda bardzo ciekawie dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale walczy z nadsterownością przez cały czas. A karuzelę, to w ogóle całą bokiem pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

od 3 dni jestem wlascicielem PS3 a do tegfo wielkim milosnikiem motoryzacji ... w przeszłosci miałem konsole ps one i gt 2 wtedy było dla mnie mega ! obecnie mam colina dirt'a 2 i jestem zadowolony lecz poluje na GT5 ...

juz przechodze do mego problemu ... grałem w wersje prologue i nie spelniła moich oczekiwan czy moze mi ktos powiedziec czy wersja gt5 full jest duzo duzo lepsza? czy zmiania sie model prowadzenia ? i czy uczestnicy wyscigów sa juz na wyzszym poziomie w trybie kariery ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie, na plus Full vs. Prolog:

+ więcej samochodów

+ poprawiony model jazdy

+ ciut lepsza grafa (choć ciężko to stwierdzić)

+ MULTIPLAYER, dzięki któremu ta gra niszczy ( w sumie to już mi zniszczyła) laser (ale kupię kolejny i będę dalej multi katował)

+ więcej tras, dłuższa kariera

+ coś tam jeszcze o czym już zapomniałem

minusy

- ok 800 samochodów standart

- brak MACHINE TEST (znanego z poprzednich części gry):sick:

- łatwiejsza imho kariera (może dlatego, że w prologa aż tak się nie wjeździłem )

- jeżeli nie masz konsoli podłączonej do neta, to po przejściu kariery nie będziesz miał tam co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znasz\czy sie dla mnie rodzi sie pytanie czy jest trudniej niz w prolog ? znajac poprzednie czesci to łatwo nie było ale prolog był za latwy i troche sie boje bo kupujac gt5 full wersje jednak troche pieniazków trzeba wydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak znaleźć wyścigi on line na miarę swojego auta, mam honda civic 320km ale wiem że to za mało do większości wyścigów online, a trzeba zarobic na coś lepszego, proszę o radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko...

znalazłem w necie takie screeny i jak rozumiem są z GT5, jednak u mnie to wszystko wygląda nieco inaczej. Można to zmienić? O co chodzi?

http://www.konsolowi...gran-turismo-5/

Jest tak, jak na tym zdjęciu:

http://www.pubarticl.../1293672646.gif

Można to zmienić? Na pierwszym zdjęciu menu jest IMO fajniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bzyczek, mi się wydaje, że nie można, a te screeny pochodzą po prostu z wczesnej fazy projektowania gry. Wygrała inna opcja zwyczajnie, a szkoda, bo mi też się bardziej podobały te koncepcyjne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Tak mi gdzieś przez przypadek w oko wpadło i chciałem wiedzieć co jest z moją wersją nie tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam jeszcze jedno pytanie. Chciałem kupić dodatek do GT5 i niestety dwie posiadane przeze mnie karty nie przechodzą (nie są kredytowe).

Gdzie mogę zanabyć kartę playstation network?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×