Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Niby które z tych pytań były istotne ? I dla kogo istotne ? Bo, mnie szczerze mówiąc mało obchodzi jak wyglądało GT academy w prologu czy w demie GT5. :| I kto jakie czasy kręcił oraz kogo znajomego wyszukałeś na liście.

Najwidoczniej GT5 nie jest dla Ciebie skoro się tym nie interesujesz :)

Gawron - Jeszcze troche potrenujesz i zobaczysz że w przyszłym GT academy będziesz wysoko :) połowa sukcesa to dobre poznanie toru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mato,ja nie ukrywam ze najwiecej siedzialem na nordshleife,tam mam najwiekszy fun wiec i godziny szybciej leca,chociaz miesiac temu lepiej mialem go opanowanego bo duzo po nim jezdzilem,teraz jezdze praktycznie tylko w turniejach,a-speca nie tykam bo nie mam czasu na 9 godzin jeden wyscig a online ochota jest tylko po jakichs 2 godzinach zdrowego naparzania na kierownicy to czuc to fizycznie nie to co na padzie i trzeba odpoczywac.Malymi kroczkami bede sie poprawial ale dopiero dochodze do siebie po nokaucie jakiego doznalem w pierwszych konfrontacjach z Toba,Kolsa i Lelkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze sporo możesz się poprawić byle by dużo trenować...

Oczywiście żeby trenować trzeba mieć na to wolny czas ale myślę że 2-3 godzinny dziennie na GT5 znajdziesz

Mówią że jazda online a próby czasowe to całkiem inna bajka i wyniki uzyskiwane w próbach czasowych nie muszą mieć odbicia w wyścogach online... Nic bardziej mylnego... :) Wychowałem się na próbach czasowych i nigdy nie ścigałem sie online aż do premiery GT5. Oczywiście w wyscigu online trzeba bardziej uważać bo są inni kierowcy i opony się ściarają ale jeśli jesteś szybki w w próbach czasowych to i w wyścigu online będziesz szybki... Dwodem są osoby z którymi ścigam się od pierwszych moich chwil z GT5P/GT5.

Polski świat GT stale rośnie i zbiera się mocna ekipa na GT academii

Jestem pewny że tym razem biało-czerwoni udowodnią na co ich stać

Na tym jak i na naszym forum widze kilka osób które w najblizszym czasie będę na wysokich miejscach w światowych rankingach

Tego Wam życzę i oby jak najszybciej do GT academii:)

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najwidoczniej GT5 nie jest dla Ciebie skoro się tym nie interesujesz :)

? :huh:

Możesz to jakoś wyjaśnić ?

Na moje Gran Turismo jest grą dla fanów motoryzacji. Nie muszę się interesować tym kto miał jaki czas w GT academy w 2008. :ninja:

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic Ci nie musze wyjaśniać :)

Kto jest fanem GT i interesuje się tą grą to wie o co chodzi :)

A tak wogóle skoro Cie to nie interesuje to po co to czytasz i komentujesz?? Nikt Cie do tego nie zmusza

Napewno znajdzie się kilka osób które chętnie przeczytają te posty i dowiedzą sie troche o przeszłości GT

Zrobliliśmy z Gawronem małego off-topa ale to tylko zależało od moderatorów czy przeniosą to do innego działu czy nie ... Ty akurat tu nic nie możesz zmienić :)

A jak szukasz zaczepki to szukaj dalej :) Napewno nie dam sie sprowokować :)

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle skoro Cie to nie interesuje to po co to czytasz i komentujesz?? Nikt Cie do tego nie zmusza

Napewno znajdzie się kilka osób które chętnie przeczytają te posty i dowiedzą sie troche o przeszłości GT

Zrobliliśmy z Gawronem małego off-topa ale to tylko zależało od moderatorów czy przeniosą to do innego działu czy nie ... Ty akurat tu nic nie możesz zmienić :)

Czytałem i kmentowałem jak było w temacie o zawodach sezonowych.

Kto jest fanem GT i interesuje się tą gra to wie o co chodzi

Ja jestem fanem GT ale czy to oznacza, że muszę się interesować GT academy i rywalizować z ludźmi o najlepszy czas na jakimś torze ? Nie! GT to gra dla fanów motoryzacj.

Nic Ci nie musze wyjaśniać

[...]

A jak szukasz zaczepki to szukaj dalej :) Napewno nie dam sie sprowokować :)

Oczywiście, że nie musisz i nie mam na celu jakiegokolwiek prowokowania. Po prostu napisałeś, że "skoro nie interesuję się GT academy to nie mogę się uważać za fana GT" a ja nie za bardzo wiem dlaczego i prosiłem abyś wyjaśnił swoje stanowisko i tyle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpowiedz na Twoje pytanie jest krótka:

Prawdziwy fan GT interesuje się wszystkim co jest związane z GT :)

I to jest moje zdanie w tej sprawie więc możesz je zaakceptować lub nie :)

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zainteresowała Wasza rozmowa:P..przynajmniej się dowiedziałem jak w praniu wygląda academy...no i w tej chwili włączyłem sobie sezonówki zobaczyć jakie czasy kręcą na lagunie i tu miłe zaskoczenie...GTPL_X-Mato na 1 miejscu..super zobaczyć polską flage na 1 miejscu :D...gratulacje :thumbsup:...Gawron teraz Twoja kolej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpowiedz na Twoje pytanie jest krótka:

Prawdziwy fan GT (i nie tylko GT) interesuje się wszystkim co jest związane z GT :)

I to jest moje zdanie w tej sprawie więc możesz je zaakceptować lub nie :)

No widzisz... A moje zdanie na ten temat jest inne i dlatego ktoś bardzo mądry wymyślił taki zwrot jak "moim zdaniem" a to oznacza, że powinieneś napisać "Moim zdaniem nie jesteś fanem GT", bo nie wiem czy wiesz ale twoje zdanie na ten temat nie koniecznie musi być jedynym słusznym. :thumbsup:

Parafrazując na koniec J.Clarkson'a:

Tą sensacją kończymy dzisiejszą dyskusję.

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Maks - dzięki :)

Marek - Moim zdaniem w Twoim ostatnim poście jest trochę racji :D

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest grono osob ktore interesuje GT academy,a nawet przeszlosc polskich zawodnikow weń startujacych i chetnie to przeczyta nawet jesli byl to off top od sezonowek choc nie byl bo GTacademy bedzie wlasnie w sezonowych.I kolega Marek moze parafrazowac i samego Zeusa a dalej bedzie to trollowanie,nikt kolegi do dyskusji nie zapraszal a teraz to juz raczej za dyskusje podziekujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O boshe, jak ja jestem cięty na taką dyskusję, dwóch ludzi sobie gada a trzeci wcina się i pyskuje, no pięknie xD Chyba ktoś nie zrozumiał o co chodzi w temacie, więc może zacytuję aby zakończyć tą bezsensowną gadaninę "Paddock Czyli luźne rozmowy niekoniecznie związane z Gran Turismo" i wszystko jasne ^^

Rozmawiajcie sobie dalej, ja z chęcia poczytam co macie do powiedzenia xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ Marek

Nie przejmuj się , Mato stwierdził kiedyś , że nie jestem Polakiem (uargumentował to bym, że nie wspieram Polskich graczy w GT) :D to wiele tlumaczy:D pozostaje nam... sam wiesz co:D

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O boshe, jak ja jestem cięty na taką dyskusję, dwóch ludzi sobie gada a trzeci wcina się i pyskuje, no pięknie xD Chyba ktoś nie zrozumiał o co chodzi w temacie, więc może zacytuję aby zakończyć tą bezsensowną gadaninę "Paddock Czyli luźne rozmowy niekoniecznie związane z Gran Turismo" i wszystko jasne ^^

Rozmawiajcie sobie dalej, ja z chęcia poczytam co macie do powiedzenia xD

ekhm... Nie, żeby coś ale wciąłem się kiedy te posty były w temacie o zawadach sezonowych :tongue:

Edytowane przez kakaroto-songo
potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

No to wyd*mali nas na maxa. SONY, PD i NISSAN maja nas gdzieś, i my powinniśmy mieć gdzieś te firmy. Zresztą ja od dawna nie lubię Sony, bo to badziewna firma się zrobiła. Nie ma mowy żadnego dlc nie kupię do tej gry. Niedorobiony produkt za 200 zł i 5 lat w produkcji, śmiech z tego Kaziego.

Edytowane przez pnabor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecei moze jak zmienic ustawienia przycisków w padzie numer dwa zeby gaz i hamulec był spustami bo nie moge tego nigdzie znalesc a na x - ie sie beznadziejnie jezdzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT Academy w Europie ominelo PL....

http://www.gtplanet....e-on-march-4th/

Za to w komentarzach sa pochlebne opinie o graczach z PL :thumbsup:. Ciekawe czy to przypadkiem nasi nie pisza :biggrin:.

Mato, Gawron proponuje znależć sobie jakąś Helgę na szybko , na szybko ożenek i już macie dowodzik DE ;p

Na Waszym miejscu zastanowiłbym się nad takim rozwiązaniem na poważnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochlebne opinie napisal Sasek-Polak.

Polska zawsze byla dyskryminowana,wejscie do unii niewiele zmienilo,mozna zaryzykowac ze nic a nic.No ale co tam Sony i spolka wola flegmatycznych brytyjczykow,ktorzy jezdzic nie potrafia.Wiem ze w kazdym kraju mozna znalezc utalentowanych kierowcow.W stanach filmy na Blu ray wychodza czesto wczesniej niz u nas w kinach.

Polacy ktorzy wyjechali za granice wstawiaja sobie wiesniackie flagi na PSN,kraju do ktorego wyjechali-po co?Zeby sie pochwalic ze zarabiaja w innej walucie i zyja w lepszym standarcie?Bialo -czerwone to barwy niezwycierzone-tak spiewamy mimo iz dostajemy becki co dwa kroki od 1982 roku.Nie wspominajac juz nawet o roku 1939 kiedy to dziadkowie czy ojcowie oddawali zaycia za to bysmy mogli dzis miec wlasne barwy narodowe,a ich synowie czy wnuki teraz przy niemieckiej fladze pisza Stasio czy Czesio i jeszcze sie oburzaja jak slysza zdziwienie rodakow gdy sie okazuje ze to "Polak".

Nie ma sie co dziwic-GT academy to interes dla PD,Sony i Nissana i wykladaja gruba kase nie dla Naszej satysfakcji a dla wlasnych korzysci jak np; promocja wlasnej marki a jeszcze jak sie takim sortem wyloni nowy Schumacher to wychodzi im taniej niz za darmo.A Polska jest krajem trzeciego swiata mimo iz lezy w europie i za nastepne 20 lat wielkiego kroku naprzod raczej nie bedzie bo reszta swiata nie stanie w bezruchu i tez bedzie sie rozwijac.

Co tu duzo gadac zarowno w GT5 jak i Pes 2011 slowo Polak jest cenzurowane.

Mato, Gawron proponuje znależć sobie jakąś Helgę na szybko , na szybko ożenek i już macie dowodzik DE ;p

Na Waszym miejscu zastanowiłbym się nad takim rozwiązaniem na poważnie :D

Bez przesady,jeszcze Mato moglby tak bo jest wyskillowany,ja do polowy marca wiele juz nie poprawie,ale chcialem miec ta przyjemnosc i zarazem motywacje do skrecenia przyzwoitych czasowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy sami których nie uwzględnili gdzie Belgia, Bulgaria , kraje skandynawskie, Czesi, Estonia, Grecja, Słowacja ... i kilkanascie innych . Najwyraźniej tak musialo być, mówi się trudno.

Żeby nie było - też żałuję choć wiem , że nie miałbym szans ;) Przynajmniej mógłbym się pobawić i powalczyć... to jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak, wiem że w ps3 drzemie prawdziwa moc, wiem jakie tytuły wychodzą, jaką piękną szatą graficzną są oprawione, ale tego jeszcze chyba nikt z was nie widział?

ja chce to u mnie w pokoju!, a jak wam się podoba?

BTW. jeśli redakcja ma zamiar wstawić to na portal mam nadzieje że wspomną mój nick ;)

edit// sorki to raczej jest G27 a nie G25, my bad.

Edytowane przez Matt667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał.. ciekawe ile to kosztuje. xD Ale efekt niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle co telewizory, nowy patch dodał możliwość obsługi większej ilości tv więc sądzę, że wystarczy kupić tv x 5 podpiąć poustawiać i już o tak prościutkie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam bylo chyba napisane ze do kazdego tv musi byc konsola. i wtedy je jakos przez sies sie ustawia. czyli wychodzi 5xtv + 5xps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×