Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

W Świecie GT, w Liście kierowców (pod garażem). Można mieć co najwyżej 6 kierowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tam mam jednego kierowce juz i niewiem jak dodac idch wiecej niemam zadnej opcji tam zeby dodac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polach obok powinno pisać "Tu możesz dodać nowego kierowcę" lub coś podobnego. Liczba kierowców zależy też chyba od poziomu B-spec (im wyższy, tym więcej kierowców możesz mieć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem to w Paddocku w F1, ale dam i tutaj bo po prostu każdy musi to zobaczyć:

img4190187.jpg

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem to w Paddocku w F1, ale dam i tutaj bo po prostu każdy musi to zobaczyć

Padłem laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Trzecia odpowiedź rządzi tongue.gif

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie. Bo wpadło mi w ręce GT5. Oczywiście nie mam kierownicy i moje pytanie. Czy ta gra jest przystosowana chociaż w 1% do pada :D

Skręcać się nie da :P

A chyba gra tylko pod kierownicę nie byłaby robiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie da... To, że w GT5 powinno się grać na kierownicy to rzecz wiadoma, ale to nie znaczy, że nie można grac na padzie...

Nie każdego stać na wybulenie kilku stów na kierownice, a do tego jeszcze na jakiś stojak, itd.

A jak stać, to w grę wchodzą inne czynniki takie jak mała powierzchnia, rodzina która będzie narzekać, itd.

Trochę zeszliśmy z tematu...

Na padzie grać się da i sam grałem w GT na padzie masę czasu i nigdy nie było to dla mnie przeszkodą.

Samochody przy odrobinie wytrwałości opanujesz bez problemu.

Teraz w dodatku masz możliwość ustawiania czułości skrętu, także jest jeszcze troszkę łatwiej dla "padziarzy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem na padzie można wykręcić lepszy czas niż na kierownicy ;)

Rzadko, bo rzadko i nie ma takiej przyjemności z gry, ale można dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie. Bo wpadło mi w ręce GT5. Oczywiście nie mam kierownicy i moje pytanie. Czy ta gra jest przystosowana chociaż w 1% do pada :D

Skręcać się nie da :P

A chyba gra tylko pod kierownicę nie byłaby robiona...

Koledzy już wszystko napisali na ten temat, ale ja dodam, że wg mnie GT5 jest najlepiej prowadzącą się grą na padzie na PS3 yes.gif (w Forze nie grałem, porównywalne są tylko Grid i Dirt, ale to inna filozofia wyścigówwink.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Trzyma na jedno koło. Ciekawe jak się skapnął, po pisku, dymie czy ktoś mu podpowiedział?:laugh:. Jeszcze fachowo kręci kierownicą, tzw. dojenie krowy :teehee:.

Kurcze, zastanawiam się skąd się tacy biorą. Ale może na starość też tacy będziemy...ehh.... oby nie :unsure:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wy serio myślicie, że to ręczny ? Przecież ma zapieczony hamulec, bywa i jeżeli się nie chce komuś zdejmować koła to jest właśnie metoda, chociaż bez obciążenia tyłu raczej kiepska ;)

Edytowane przez kryn3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wy serio myślicie, że to ręczny ? Przecież ma zapieczony hamulec, bywa i jeżeli się nie chce komuś zdejmować koła to jest właśnie metoda, chociaż bez obciążenia tyłu raczej kiepska ;)

Nie podejrzewam, że ten pan stosowałby jakieś metody na zapieczony hamulec, do tego zatrzymał się, jak mniemam żeby spuścić ręczny i pojechał pełnym gazem :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podejrzewam, że ten pan stosowałby jakieś metody na zapieczony hamulec, do tego zatrzymał się, jak mniemam żeby spuścić ręczny i pojechał pełnym gazem :biggrin:.

Ano masz rację przez ten komputer w pracy nawet nie dooglądałem do końca za pierwszym razem... Także zwracam honor, a co do kapelusznika to brak mi słów :)

Edytowane przez kryn3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfffff.ja kiedys duzym fiatem przejechalem tak sporo kilometrow ze znajomymi za miasto nad wode,trzeba bylo pokonac kilka os-ow przez las i zaczeli podjudzac-dawaj na reczym,ja za reczny,patrze a tu juz zaciagniety :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiało ciekawie się jechać...tym bardziej że fiacik 125 tył napęd :D...pewnie brakowało mocy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie . Tzn. już tak , rewelacja :laugh: , daję plusika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiało ciekawie się jechać...tym bardziej że fiacik 125 tył napęd :D...pewnie brakowało mocy :rolleyes:

Nie byl ten reczny dobrze naciagniety ,slabo trzymal,tzn moze pierwszy kilometr jeszcze dzialal silnie a pozniej...:biggrin:.

Widzieliście to ogłoszenie? :rofl:

http://moto.allegro....1570220632.html

Kolego chciales mnie zabic?Ja ledwo wytrzymalem ze smiechu :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy też nie możecie się połączyć z netem ponieważ "aktualnie trwa konserwacja sieci PlayStationNetwork"?

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gościu mnie też rozwalił. To trzeba mieć łeb, żeby takie coś napisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×