Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj stworzyć profil drugiego użytkownika w menu konsoli i na nim włącz GT5, powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zapisaną powtórkę idzie w jakiś sposób wrzucić na youTube?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. W żaden sposób się jej nawet nie da zgrać na dysk. Tzn. da się, ale nie w postaci filmu, tylko w postaci zwykłego save'a.

Nie wiem po co w ogóle, skoro przekonwertować tego się nie da, a w grze funkcji importu również nie ma.

Ktoś strasznie zapewniał podczas grania online, że można wrzucać na YT i w ogóle robić czary mary.

Jak widać po prostu niedoinformowanie było i tyle.

PS.

Co prawda owa funkcja miała być w grze, ale niestety ten cały Kazuyoshi Funaki (kto grał z nami wie o co chodzi, a kto nie niech mnie nie poprawia) coś tam gadał, że mu nie pasuje i odpuścili póki co.

Czy będzie kiedyś? Mam nadzieję...bo sam wstawiłbym kilka swoich replayów na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trochę to smutne tak potraktować G25/27, ale wiadomo już było dawno, że w pełni wspierana (ba, nawet specjalnie stworzona do GT5) będzie DFGT. A to, że jest tańsza niż Wasze wypasy niczego tu nie zmienia. Po prostu developer stwierdził, że masy kupujące GT5 częściej skuszą się na kierownicę za 350 zł niż na cacko 3x droższe. Ja wybrałem DFGT wiedząc, że w 90% będzie używana z GT5 i będzie przez to miała porządne wsparcie. Nie pomyliłem się i nie żałuję ani złotówki wydanej na kierownicę.

Pozdrawiam

Poza tym DFGT ma te same bebechy co g25, więc po prostu layout przycisków prawdopodobnie coś się gryzie w grze przy kierach g25/g27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ? Da sie zrobić Platyne, i ile ona mniej więcej zajmie czasu ? Szkoda profilu na ta gre, bo napewno nie bedzie 100 % ...

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda profilu ? Na co ? Dla mnie mogloby nie byc w ogole tych trofikow.. Litosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda profilu ? Na co ? Dla mnie mogloby nie byc w ogole tych trofikow.. Litosci..

Rozumiesz...? Ktoś chce mieć wszystkie gry na 100%. I GT5 będzie psuło cały efekt... OMFG.... Jest pewne obraźliwe określenie na takie osoby zdaje mi się...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byla ironia Nervus, nie rozumiem takich osob.. Maja 100 procent i co? Laski na to rwa w klubach ? Z takim podejsciem to nie ma co do gt5 podchodzic... A odpowiedz normalna chce uzyskac od zainteresowanego, jestem ciekaw co nabazgroli tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byla ironia Nervus, nie rozumiem takich osob.. Maja 100 procent i co? Laski na to rwa w klubach ? Z takim podejsciem to nie ma co do gt5 podchodzic... A odpowiedz normalna chce uzyskac od zainteresowanego, jestem ciekaw co nabazgroli tu.

Ironię zrozumiałem. Mój post też był ironiczny, ale jeszcze takiej głupoty nie widziałem/czytałem, że "szkoda profilu", bo nie będzie 100%

PS. A to z rwaniem lasek w klubie było dobre! ;) "Pójdziemy do mnie? Mam GT5 w platynie!" ha!

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst obowiazkowy tuz po tym "jezdze golfem dwojka, a jak kolega pozyczy to trojka" hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Od wczoraj próbuję ustawić klawiaturę dla 2 gracza , ale nie da rady , klawiatura działa , ale tak jakby dla gracza nr 1.

Wiecie może jak ją ustawić , żeby działała pod gracza nr 2 zamiast nr 1 ?

Byłbym bardzo wdzięczny , gdyż nie posiadam 2 padów , a chciałbym pograc z kimś ;p

Wiem , że na klawie całkiem inaczej się gra , no ale co jakoś trzeba sobie radzić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tu nie da sie zrobic. pozostaje tylko zakup drugiego pada, albo kierownicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Właśnie jedzie do mnie teraz GT5, i mam pewien problem.

Jak grafika w GT5? Z filmów na yt się wystraszyłem. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Właśnie jedzie do mnie teraz GT5, i mam pewien problem.

Jak grafika w GT5? Z filmów na yt się wystraszyłem. ;p

7025 odpowiedzi w topicu glownym. Poszukaj sobie.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Właśnie jedzie do mnie teraz GT5, i mam pewien problem.

Jak grafika w GT5? Z filmów na yt się wystraszyłem. ;p

To skoro już do Ciebie jedzie, to sobie odpalisz grę, spokojnie pograsz, prześpisz z tym, kolejnego dnia znowu pograsz

i napiszesz wszystkim jaką ma według Ciebie.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ebayu handluja auta stealth po 20 dolarow, masakra :P a koles na allegro sprzedaje na czesci signature, aukcja trwa a koles ma juz tyle co za komplet.. Powariowali !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki , to liczyłem na coś więcej , a w szczególności na otoczenie. Ale musimy się zadowolić tym co mamy ;p

Przynajmniej elegancko sie jezdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki pieczone z radości i pośpiechu po podłączeniu świeżutkiej konsoli i odpaleniu ustawiłem początkowe informacje, podłączyłem neta,

zassałem aktualizację sprawdziłem jakiś film na DVD i wrzuciłem płytkę z GT5 do instalacji.

No właśnie zapomniałem zrobić format dysku, czy to źle?

Jak powinno się postąpić z dyskiem konsoli? Muszę go sformatować, czy nie jest to konieczne?

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to konieczne

zreszta po co go formatowac, jak na nim nic nie ma?

Edytowane przez kakaroto-songo1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, dziękuję za szybką odpowiedź.

Zostało kilku minutowe 3 sekundy do końca instalki.

Pozdrawiam B)

p.s. Właśnie skończyła się instalacja. Płytę wsadziłem dokładnie o 21:30 zakończono o 22:11.

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam wiele fun'u przeglądając sobie w pracy (dom, brak czasu na PC) profile GT znajomych z PSN. Można przeczytać historię dokonań, podziwiać fotki, obadać pucharki za licencje i ogólnie NIE ROZSTAWAĆ się z GT poza domem :ninja: Wiem, wiem... shame on me

PS. Wyjaśnijcie mi jedno. Jak udostępniamy online swoje autka, to nie możemy ich przez to sami używać?

Pozdrawiam

Edit: Dla tych, co jeszcze nie obczaili: https://www.gran-turismo.com/hk/gt5/signin/

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak licencje zaliczyłem na srebro i dostałem autko jakieś tam to czy jeżeli poprawie to na zloto dostane nastopne? Chyba to nie ma znaczenia bo jest jedno przydzielone do każdej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak licencje zaliczyłem na srebro i dostałem autko jakieś tam to czy jeżeli poprawie to na zloto dostane nastopne? Chyba to nie ma znaczenia bo jest jedno przydzielone do każdej serii.

Tak. Za każdy rodzaj zaliczenia licencji (złoto, srebro, brąz) jest inne autko w nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×