Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ustawka na bostowanie o 21:30 chętnych serdecznie zapraszam. Ustawka bostowania się udała, potem były próby zdobywania innych trofeów jednak trzy osoby nie miały HS co okazało się dużym problemem, przez co nie wiele nam wyszło. Trzeba też zapoznać się z filmikami z YT bo to bardzo pomaga w przypadku braku HS, osoby wiedzą co kiedy mają robić !!!

Osoby które brały udział:

1. JanekM67 ( zdobył Platynę )

2. koniumk ( do mniej więcej 23:40 zdobył 12 poziomów ! )

3. d-HYDE-b

4. BURU_pl

5. Dominikk_pl

6. androklesPL

7. StrielokPL ( dołączył po 23:00)

Rezerwowi:

1. DarthJoe666 ( Platyna, zaoferował swoją pomoc)

2. michal_84 ( Platyna, zaoferował swoją pomoc)

3. Bacik86 ( Platyna, zaoferował swoją pomoc

4. StrielokPL (może dołączyć po 23:00)

Od 19-12-2011 mogę pomagać w bostowaniu i ustawkach, przez jakiś czas, na Olbrzymią Różnorodność mam rozpiskę, w Premiach Współpracy mogę botować.

Bardzo Wszystkim Dziękuję. Od dziś nie będę organizować ustawek.

Edytowane przez JanekM67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to może nie będę codziennie pisał, że mogę pomagać. Jestem strasznie wdzięczny za pomoc, więc chcę się odwdzięczyć (niekoniecznie tym samym co mi pomogli). Wbijajcie jak zobaczycie że jestem online. Weekend raczej spędzę grając, a przyszły tydzień spoko do północy mogę dać się klepać ;). Jakby co, na ustawki w innych grach (tych co mam oczywiście) też jestem chętny. I jeśli mogę coś od siebie dodać - bez headset-u ustawki w ACB moim zdaniem nie mają sensu.

Edytowane przez DarthJoe666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym podtrzymać temat ustawek. Jeżeli są chętni to pisać na PM i dodajcie mnie na PSN, PSN ID po lewej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pomoże ktoś w trofeach w ac. Brak mi Strong Closer / Dobry finisz Role Model / Wzór do naśladowania Abstergo Employee of the Month / Pracownik Miesiąca Abstergo Ahead of the Curve / Znikający punkt oraz 50 level będę wdzięczny , później oczywiście też pomogę.Ps. Na czym polega bostowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pomoże ktoś w trofeach w ac. Brak mi Strong Closer / Dobry finisz Role Model / Wzór do naśladowania Abstergo Employee of the Month / Pracownik Miesiąca Abstergo Ahead of the Curve / Znikający punkt oraz 50 level będę wdzięczny , później oczywiście też pomogę.Ps. Na czym polega bostowanie

na tym forum jest kiepsko, idź na TrophyHunters pl > Forum > Ustawki > AssasinCre... tam bez problemu znajdziesz chętnych. Pozdro

bostowanie:http://www.ps3site.pl/forum/topic/47735-assassins-creed-brotherhood-multiplayer/page__view__findpost__p__625253

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej witam wszystkich jest ktoś chętny na ustawkę w nowym roku liczę tak około od 14 może 16 1.01.2012???? Mam słuchawkę więc nie powinno być większych problemów. Potrzebuję oczywiście trofika z wszystkimi premiami drużynowymi i POTRÓJNEJ UCIECZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cholernie trudna premia jak by co pisać lub centralnie na moje konto PSN: ice240994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy gra jeszcze troche ludzi w to na multi bo kupuje i niewiem czy znajde jeszcze serwy grają ludzie jeszcze? czy nie prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podpiąć pod temat, może nie w celu jedynie zdobywania trofeów, ale także wspólnej gry.

Zapraszam ;)

psnID: NuressX

Edytowane przez BenQ15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imie/ksywa: Fifekxx

Nick PSN : Fifekxx

Level: 36 ( LVL może skoczyć )

Ulubiona Postac : La Lupo, Il Carnefice,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dziś o 19.

Mam 50 lev i brakuje mi tylko 2 pucharków wzór do naśladowania i pracownik miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie ta godzina nie zbawi, a jeśli nie w ten weekend, to w następny.

Jednak dalej jestem chętny na wbicie tych trofeów/pomoc/etc. Także wystarczy wysłać zaproszenie na PSN + informacje kiedy dokładnie odpalić grę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej zajmuje boostowanie 50 lvlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny ale na jutro, jutro jestem na 100%

dodam tylko że to będzie mój pierwszy raz z Ezio....... w multi:) także.... proszę o wyrozumiałość jak by doszło do skutku

HS jest

PSN: radekc1975

Sorry ze sie nie odzywalem ale musialem wyjechac. Od wtorku bede wolny tak od godziny 20. Jak cos dodajcie mnie do znalomych to jak wroce napewno sie odezwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem zainteresowany pracownikiem miesiaca i ewentualnym boostowaniem lvl. Prosze osobe ktora organizuje ustawke o napisanie co i kiedy na psn kawialaran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 20 godzinie:

ja

Darayavahus

babciakundzia

kaczorek007

bostujemy:)

chętni proszę bardzo, żeby nie było tylko problemów technicznych mi najczęściej pojawiały się takie akcje że nie wszyscy mogli wejść na zaproszenie

oby było dobrze

Ja też będę: rikpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 20 godzinie:

ja

Darayavahus

babciakundzia

kaczorek007

bostujemy:)

chętni proszę bardzo, żeby nie było tylko problemów technicznych mi najczęściej pojawiały się takie akcje że nie wszyscy mogli wejść na zaproszenie

oby było dobrze

też będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do gry? Nie tylko nabijanie trofeów ale tez popykanie w multi.

Piszcie a gra najlepiej w jutro lub w piątek około 15-16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też jestem chętny na boostowanie i ew trofea :) np jutro :)

Edytowane przez Hans_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chetnie do kogos sie przylacze do wbicia trofeów dajcie znac kiedy jakas ustawka badz wyslijcie zaproszenie moj nick Iwas85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×