Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś chciał popracować nad "Pracownikiem Miesiąca Abstergo" to jestem chętny.

Najtrudniejsza premia do zdobycia (olbrzymia różnorodność) jest tutaj dobrze pokazana:

Więc trzy osoby, filmik wykuć na pamięć i można działać.

Później potrzebna byłaby 4 osoba do potrójnej ucieczki.

Inne trofea mam, ale oczywiście mogę pomóc.

PSN: mdag_pl

Poziom: 50

Headset: brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebuje jeszcze role model i ahead of the curve

jakby co jestem dostepny caly tydzien po 1730

psn id: zbryy

lvl: 37

headset: brak

Gdyby ktoś chciał popracować nad "Pracownikiem Miesiąca Abstergo" to jestem chętny.

Najtrudniejsza premia do zdobycia (olbrzymia różnorodność) jest tutaj dobrze pokazana:

Więc trzy osoby, filmik wykuć na pamięć i można działać.

Później potrzebna byłaby 4 osoba do potrójnej ucieczki.

Inne trofea mam, ale oczywiście mogę pomóc.

PSN: mdag_pl

Poziom: 50

Headset: brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chetny na nabicie kilku trofeów w multi. prosze pisac na ps3. moj ps id: MatiussssPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj w końcu udało mi się pokonać mojego ISP i ustawiłem NAT2 doznałem objawienia w postaci multi do AC:B. I mam tutaj pytanie czy oprócz zwykłego grania randomowego. Zdarzają się tutaj klany, klany, ligi sparingi itp. ?

Edytowane przez zabasuperstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj w końcu udało mi się pokonać mojego ISP i ustawiłem NAT2 doznałem objawienia w postaci multi do AC:B. I mam tutaj pytanie czy oprócz zwykłego grania randomowego. Zdarzają się tutaj klany, klany, ligi sparingi itp. ?

Klany istnieja , Ubi prowadzi nawet ranking klanow na swojej stronie. Swego czasu Ubi obiecywalo organizowac jakies "eventy" dla klanow jednak jakos sprawa przycichla . O lidze niestety nie slyszalem , moze sprawa powroci przy premierze nowej odslony AC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klany istnieja , Ubi prowadzi nawet ranking klanow na swojej stronie. Swego czasu Ubi obiecywalo organizowac jakies "eventy" dla klanow jednak jakos sprawa przycichla . O lidze niestety nie slyszalem , moze sprawa powroci przy premierze nowej odslony AC .

Czyli raczej nic na poważnie. Może przy AC3 wprowadzą coś większego, bo ten multi ma fajny potencjał. Z tego co słyszałem w Revelations tylko kosmetyczne zmiany będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam 5 ludzi to przeprowadzania ustawek(boostowanie levelu) do 50. Chcialbym to zrobic jak najszybciej i szukam chetnych. Moj psind:guteczka. Jak bd wystarczajaco osob to zrobimy to nawet i dzisiaj! Prosze mnie dodawac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że w tym temacie, ale takie pytanie: jest jakiś sposób na szybkie znalezienie sesji w multi? Bo czekanie paredziesiąt minut aż jakaś się znajdzie, jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że w tym temacie, ale takie pytanie: jest jakiś sposób na szybkie znalezienie sesji w multi? Bo czekanie paredziesiąt minut aż jakaś się znajdzie, jest bez sensu.

Sprawdź w ustawieniach konsoli jaki masztyp NAT. Ja miałem NAT 3 i też mi sie kręciło bez końca. Jak pozmieniałem konfigurację neta w domu to wpadłem w NAT 2 i teraz gram bez problemu.

Edytowane przez zabasuperstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ustawieniach konsoli jaki masztyp NAT. Ja miałem NAT 3 i też mi sie kręciło bez końca. Jak pozmieniałem konfigurację neta w domu to wpadłem w NAT 2 i teraz gram bez problemu.

Tyle, że mam właśnie NAT 2 ustawiony, a dalej długo szuka. A w innych grach kilka/kilkanaście sekund i znajduje sesję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mam właśnie NAT 2 ustawiony, a dalej długo szuka. A w innych grach kilka/kilkanaście sekund i znajduje sesję.

A z jakiej opcji korzystasz?

Spróbuj gra rankingowa, specjalnie przed chwilą testowałem minuta i miałem sesję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dlugo gra nie moze znalezc sesji to rozlacz sie i zapodaj ponowne wyszukiwanie . Nie ma znaczenia czy bedziesz chcial grac rankingowa czy tez nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakiej opcji korzystasz?

Spróbuj gra rankingowa, specjalnie przed chwilą testowałem minuta i miałem sesję :)

Włączałem już rankingową. Raz znajduje po niecałej minucie, a raz 30 min i nic.

Jesli dlugo gra nie moze znalezc sesji to rozlacz sie i zapodaj ponowne wyszukiwanie . Nie ma znaczenia czy bedziesz chcial grac rankingowa czy tez nie.

Rozłączałem się już wiele razy i nic to nie daje.

Edytowane przez Assassin_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trofi w mulit zgłaszam się :) codziennie po 22 ( trochę zabiegany jestem) . Pisać na psn

PiwqU

HS jest oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię/Ksywa Dawid/Psajdak wiem że głupia ale to ksywa :)

Level ok.20

PSN ID dudusf96 lub gdy by na tym 1 był max NakurwiamSalta

HS - Jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie ponabijam, bo od 2 miesięcy nic nie zrobiłem w tej grze ;<

PSN ID: SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję ludzi do wbicia pucharów z multi. Oczywiście w zamian za pomoc pomogę wzajemnie pozaliczać trofea. Zawsze to robię po napisach końcowych z singla, ale teraz akurat mam urlop, jest sezon więc inni też go mogą mieć + niektórzy mają jeszcze wakacje, zatem jestem dostępny niemal o każdej godzinie, ale z umówieniem się jakoś dzień wcześniej.

Poziom 17, mam Skype ze słuchawkami, nick: zygo89, GG: 1805140. Najlepiej pisać na Skype albo GG czy PW, bo znając życie przez PSN nic się człowiek nie dogada bez HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazloby sie kilka osob chetnych na mini turniej AC:B . Powiedzmy gramy np na pieciu roznych mapach a zwyciesca zostaje ta osoba , ktora zdobedzie najwyzsza ilosc zsumowanych punktow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Oczywiście już lecą wiadomości, że dzisiejszy termin nie odpowiada.

Z tego powodu nie widzę sensu robić tutaj jakiejkolwiek ustawki, bo wyjdzie "jak zawsze".

Znalazłem za to taki filmik, przedstawiający wbicie pucharu Abstergo Employee of the Month / Pracownik Miesiąca Abstergo tylko w 3 osoby. Jeżeli ktoś miałby ochotę pomóc, albo sam chciał zaliczyć to trofeum - pisać na PW, GG, Skype [zygo89] czy PSN.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)PSN: Zygo89pl Skype: zygopl

2. SDRaid / SDRaid 20:00

3. sebek1982 20:00

4. Cristov3r 20:00

bTW. Instrukcja:

Jeden gracz zaczyna grę Sojusz i zaprasza resztę.

Będą tam trzy dwuosobowe drużyny:

MECZ 1:

1 Runda: Drużyna 1 zabija członków drużyny 2 i ogłusza członków drużyny 3 całą rundę.

2 Runda: Drużyna 1 zabija członków drużyny 3 i ogłusza członków drużyny 2 całą rundę.

Końcowy wynik rundy: Drużyna 1: 30,000xp+ Drużyna 2: 2,000xp Drużyna 3: 150xp

W nastepnych meczach postepujemy analogicznie, tzn.

MECZ 2:

1 Runda: Drużyna 2 zabija członków drużyny 1 i ogłusza członków drużyny 3 całą rundę.

2 Runda: Drużyna 1 zabija członków drużyny 3 i ogłusza członków drużyny 1 całą rundę.

MECZ 3:

1 Runda: Drużyna 3 zabija członków drużyny 2 i ogłusza członków drużyny 1 całą rundę.

2 Runda: Drużyna 3 zabija członków drużyny 1 i ogłusza członków drużyny 2 całą rundę.

Cała seria czyli 3 mecze zajmą nam pół godziny.

Każdego gracza przydzielimy do konkretnej drużyny, do której zawsze będzie dołączał.

Edytowane przez GODLike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny do wbicia 2 trofeów : Pracownik miesiąca Abstergo i Wzrór do naśladowania.

Mój level to 50. Tylko tych dwóch potrzebuje do platyny. Jak by ktoś pomógł wbić był bym wdzięczny.

Mój nick PSN Dominik1989Q - Tam też pisać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×