Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj też będziemy żenująco boostować lvl? Odespałem wczorajszą imprezę i mogę boostować, na nic innego i tak nie mam siły :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z biciem trofku pracownik miesiąca abstergo, jest ktoś chętny na pomoc mi ? Ze swojej strony obiecuje pomoc również. Próbowałem już kilka razy do tego podchodzić i miałem ekstremalną różnorodność (ponad 15 różnych), ale trofik nie wpadł. Powiedzcie czy to trzeba wbić 15 zabójstw + stuny i ucieczka, jak to jest liczone? I w jakiej sesji: polowanie, zabójstwo, ścigany?

P.S Gram w różnych godzinach, także napiszcie i tak was dodam do znajomych. Aha hs nie mam niestety więc pozostaje dogadać się na czacie :/

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z biciem trofku pracownik miesiąca abstergo, jest ktoś chętny na pomoc mi ? Ze swojej strony obiecuje pomoc również. Próbowałem już kilka razy do tego podchodzić i miałem ekstremalną różnorodność (ponad 15 różnych), ale trofik nie wpadł. Powiedzcie czy to trzeba wbić 15 zabójstw + stuny i ucieczka, jak to jest liczone? I w jakiej sesji: polowanie, zabójstwo, ścigany?

P.S Gram w różnych godzinach, także napiszcie i tak was dodam do znajomych. Aha hs nie mam niestety więc pozostaje dogadać się na czacie :/

Jesli po zrobieniu "extremal variety"(zdobycie 15tu roznych premii w jednej sesji) nie wpadlo trofeum tzn , ze nie masz jeszcze wszystkich premii.Moze to byc np "nietykalnosc" lub potrojna ucieczka . Sprawdz w menu czego Tobie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietykalności nie da rady zdobyć gdy się chce mieć premie za Zemste (Revenge). Robiłem to z dwoma znajomymi w jednej sesji 2x po 4 minuty. Chyba że to musi być jedna sesja jakaś dłuższa? A i widziałem na filmiku na YT, że jednej babce wleciał achievek za to, a nie zrobiła potrójnej ucieczki, a jedynie podwójną. Link jbc:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeszcze raz trofeum "pracownik miesiaca" polega na tym , ze musisz zdobyc kazda z premii , ktore sa w grze przynajmniej raz , "extremal variety" jest jedna z tychze premii ale jesli ja zrobisz to nie jest to rownoznaczne z tym , ze trofeum "wpada" gdyz moze brakowac innej premii. Dlatego wspomnailem o nietykalnosci , jesli chodzi o ucieczke to masz racje wystarczy podwojna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeszcze raz trofeum "pracownik miesiaca" polega na tym , ze musisz zdobyc kazda z premii , ktore sa w grze przynajmniej raz , "extremal variety" jest jedna z tychze premii ale jesli ja zrobisz to nie jest to rownoznaczne z tym , ze trofeum "wpada" gdyz moze brakowac innej premii. Dlatego wspomnailem o nietykalnosci , jesli chodzi o ucieczke to masz racje wystarczy podwojna.

Ahaaaaaa, bo ja myślałem, że w ciągu jednej sesji trzeba je wszystkie wbić xDD A wychodzi na to, że wystarczy je zdobyć "wogóle" heh. A wiesz może gdzie mogę sprawdzić co mam i co jeszcze mi brakuje? Będę bardzo wdzięczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaaaa, bo ja myślałem, że w ciągu jednej sesji trzeba je wszystkie wbić xDD A wychodzi na to, że wystarczy je zdobyć "wogóle" heh. A wiesz może gdzie mogę sprawdzić co mam i co jeszcze mi brakuje? Będę bardzo wdzięczny :P

Menu multi i tam jest zakladka z osiagnieciami i wyzwaniami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jeszcze który masz poziom. Jak mniej niż 29 to brakuje Ci premii za otrucie i zabójstwo przeciwnika, którego otrułeś wykonanego przez innego gracza, ponieważ to właśnie od 29 poziomu dostajemy umiejętność otrucia.

Z premii, które mogą nie wpaść podczas normalnej gry to w.w. 2 związane z trucizną, olbrzymia różnorodność, którą sam opisałeś czy potrójna ucieczka.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wysyłać do mnie więcej wiadomości ws ustawek, gdyż w środę była moja ostatnia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już wbiłem abstergo trofkę. Brakowało potrójnej ucieczki i przechwycenia. Mój lvl to 40 więc z chęcią bym dobił resztę boostując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weżcie dokładnie napiszcie gdzie moge zobaczyć co już mam do pucharku PRACOWNIK MIESIACA ABSTEGO nie moge znalezc tegow menu multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weżcie dokładnie napiszcie gdzie moge zobaczyć co już mam do pucharku PRACOWNIK MIESIACA ABSTEGO nie moge znalezc tegow menu multi.

Do tego pucharku potrzebne są wszystkie premie z czterech tabel, które znajdziesz w zakładce postęp i chyba opis premii. A to co już masz to musisz niestety pamiętać i wiedzieć czego Ci brakuje, gdyż gra Ci tego nie pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny na trofeum Pracownik Miesiąca Abstergo? Mi osobiście brakuje niewielu premii (olbrzymia różnorodność, nie zginąć podczas sesji i zestrzelenie kogoś w locie). Do wbicia tego pucharku wystarczą 4osoby. Jeśli zbierzemy paru chętnych graczy to wtedy dogadamy się co do godziny i dnia. Proszę pisać tutaj/pm/na PSN -> Rev91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, byłbym jak najbardziej za, żeby ustawić się na dzisiejszy wieczór. Tobie dużo premii brakuje? Nie jestem tylko pewny, czy posiadam potrójną ucieczkę, ale to już wyszłoby w praniu :) Wyślij mi zap. na PSN :)

Jeśli chodzi o olbrzymią różnorodność to myślę, że wystarczy zrobić to tak jak na filmiku podanym kilka stron wcześniej przez Zygo89

Pytanie tylko jak z komunikacją? Skype, headsety (tu mogę mieć problem, bo ostatnio często mi 'wariuje'), czy po prostu postaramy się ustalić wszystko na czacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się komunikować przez Skype, bo w headsecie mam walnięty mikrofon. No to u mnie by wyglądało tak : Nietykalny, peremie z różnorodnościami, nie wiem jak jest z Ocalonym i potrójna ucieczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocalony powinien wpaść razem z nietykalnym. Ja też w takim razie mogę przez Skype :) czekamy jeszcze na 2/3 chętnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się z chęcią piszę, również mogę się komunikować przez Skype bo HS niestety nie mam (Posiadam dopiero 18 lvl, ale myślę że to nie robi jakichś problemów?)

Edytowane przez Chmurowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym problem może być to, że nie dostaniesz premii za otrucie - dostaniesz ją od 29 levelu. Ale inne premie jak najbardziej będziesz w stanie wbić :)

Jest nas trzech, więc można już się ustawić na olbrzymią różnorodność. Pytanie tylko, czy czekamy na kogoś jeszcze, żeby wbić potrójną ucieczkę, czy narazie próbujemy działać sami? Proponowałbym dziś k.22 się umówić

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma problemu, premie za otrucie wbiję najwyżej kiedy indziej. Także, jak coś to dziś wieczorem nawet mogę do was dołączyć :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wyślij mi zap do PSN :) Ja będę chwilę przed 22 i można zaczynać. Czekamy tylko na odpowiedź ZeXoNeRoS'a, czy pasuje mu ta godzina i ewentualnych chętnych :) proponuje działać identycznie jak na filmiku, a olbrzymia na pewno wpadnie. Drugą rundę proponuje zawsze przeczekać bez zabijania osoby robiącej premie, żeby wpadł też ocalony i nietykalny. Także będziemy musieli rozegrać łącznie 6 rund, po dwie na każdą osobę - jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to po 30 min powinniśmy mieć wbite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, nie ma sprawy. Jakby co to i tak jeszcze wszystko uzgodnimy już przed rozgrywką, tylko jeśli by nie trwało to około 30 minut, to czas mam do 23:00 później muszę wyłączyć i kompa i konsolę, tak w ramach ostrzeżenia by później nie było jakichś niedomówień :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zawsze można się ustawić wcześniej (ale nie przed 21 w moim wypadku), tylko nie wiem jak ZeXoNeRoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja o 23:00 też muszę wyłączyć, dlatego też ostrzegam ;)

Edytowane przez ZeXoNeRoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To umówmy się w takim razie na 21 - niech każdy przygotuje Skype i oglądnie filmik 2-3 razy, żeby utrwalić sobie schematy. Dodajcie mnie do znajomych, ja następnie utworze prywatny mecz i działamy :)

Jeśli byłoby więcej chętnych to zapraszam, wtedy też będzie szansa na wbicie potrójnej ucieczki

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×