Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

4. Luthien86, zgłasza chęć do gry ;)

 

Napiszcie mi tylko dokładnie, o której mam się zjawić, a na pewno będę. Headset się ładuje ;) Chętnie pomogę przy ACR i AC3.

 

EDIT: Ok, doczytałam. Padła propozycja piątku godz. 20. Mi pasuje. 

Edytowane przez Luthien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bardzo mało osób gra w AC B multiplayer,więc możemy też boostować na publicznym meczu (ogłuszamy się nawzajem).

Legenda_Pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ustawkę w ten piątek o godz.20


1.Legenda_Pl


2. bogda501


3.SkibaPL


4.Luthien86


5.asasyn1


6.


7.


8.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na jakiej zasadzie dołącza się do  grupy .. Myślę, że lider grupy powinien mnie mieć w "znajomych", by móc zaprosić do posse. Czy  w Multi ACB tez tak jest..? 

Jeśli tak, to chcę wiedzieć , kto będzie  prowadzącym. Z wpisów wnioskuję, że to Legenda_PL,  więc zaraz wysyłam zapkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak rozkminilismy ostatnio, niech kazdy zapisze na kartce premie przy ktorej jest pewny ze nie dostal jej na 80% i jak Luthien wroci to sie spotykamy na prywatnym i trzeba sprobowac to jakos zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny? Przed sprzedażą ACB wypadało by wymęczyć multi i ponabijać trofki :D Czasu mam bardzo dużo wolnego więc z doborem terminu nie powinno być raczej problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też tak macie, że długo szuka wam ludzi do grania przez sieć ? Tak mało ludzi gra na sieci, czy mam coś netem, czy coś skonfigurować ? Przez ostatnie dni mam, tak, że non stop jest napisane: "Wyszukiwanie Agentów Abstergo 1/6" czasem jakaś osoba dojdzie i nic więcej. Mam 3 poziom na Multi i z takim tempem  do 50 poziomu dosyć długo będę się bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jeszcze kilka miesięcy temu kiedy pogrywałem rekreacyjnie w multi widziałem taki komunikat codziennie. Modliłem się żeby ktoś w sobotę albo niedzielę się znalazł. Potem przerzuciłem się na Revelations i tam co chwila jakaś gra z jednym ew. dwoma brakującymi miejscami lub też wszystkie zapełnione. Najlepiej jest po prostu zebrać ekipę i grać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też tak mam. I przez to mi się odechciewa grać. A taką mam ochotę zdobyć w końcu te pucharki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bolączka z takimi trofeami gry przez sieć. Też chciałbym zdobyć wszystkie trofea, ale nie ma ludzi do gry, a jak są to są z 50 poziomami i ciężko się trochę z nimi gra (mają lepsze możliwości), ale na sesję zawsze jakieś punkty się zdobywało, a teraz pustka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dni mam, tak, że non stop jest napisane: "Wyszukiwanie Agentów Abstergo 1/6" czasem jakaś osoba dojdzie i nic więcej.

 

Mam tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też tak macie, że długo szuka wam ludzi do grania przez sieć ? Tak mało ludzi gra na sieci, czy mam coś netem, czy coś skonfigurować ? Przez ostatnie dni mam, tak, że non stop jest napisane: "Wyszukiwanie Agentów Abstergo 1/6" czasem jakaś osoba dojdzie i nic więcej. Mam 3 poziom na Multi i z takim tempem  do 50 poziomu dosyć długo będę się bawił.

Trzeba po prostu dobrze trafic. Ja 2 godz temu za 1 wyszukiwaniem trafilem na full i juz nie wychodzilem bo z rundy na runde byl pelny serwer.

 

Treu67

Mamy ekipe forumowa (jakies 6-7 osob) kazdy praktycznie wszystko wbil procz najtrudniejszych czyli agenta i 50 lvl. Mozesz mi wyslac inva z dopiskiem acb to cie poinformuje przy najblizszej ustawce. Teraz bedziemy probowac zrobic tego agenta tyle ze ostatnio sie dowiedzielismy ze trzeba wbic kazda z premi ogolem a nie w 1 meczu jak to bylo niejasno napisane w poradniku, wiec trzeba sobie zobaczyc w grze co sie zrobilo a co nie, wypisac na kartce i zrobic na prywatnym meczu (czyt. ustawce).

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba94 w takim razie łapaj invite ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki wielkie, że ostatnio  nie udało mi się  kilka razy pod rząd dołączyć (to nie moja wina),  ale po każdym przyjęciu zapki od Skiby, miałam komunikat- że "sesja wygasła"...

To mnie tak wkurzyło, że wyszłam z gry...  Ja w dalszym ciągu chciałabym z wami grać,  Tylko, że z moim  ósmym levelem, chyba więcej przeszkadzam niż pomagam..

 Ale jeśli będziecie nabijać punkty , a lista ma jakieś wolne miejsce... to chętnie bym się dopisała..

 Aha... czy w ogóle jest jakaś lista i termin..?? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 lvl, także szału nie ma. Jeśli ktoś by chciał się spotykać i nabijać punkty, można by stworzyć jakąś listę. Znacznie ułatwiłoby to wbicie tego 50 lvl i trofeów z tym związanych, ale wpierw trzeba poziom podciągnąć o wiele wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lvl się nie liczy, każdy zaczynał od pierwszego, stworzymy grupę, i każdy nabije tyle pkt ile mu potrzeba ;) Osobiście przed wyjściem 4 staram się dobić platynę w AC:B  no i AC:3 jak mi tylko wreszcie przyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tyle osob widze chetnych ze mozna sprobowac zrobic ustawke z boostowaniem (ogluszanie sie nawzajem), ale ciezko moze byc zeby wszyscy sie wbili na 1 serwa.

 

To moze jakis termin, piatek od 20:00 jak przedtem? Luthien juz chyba bedzie w domu i Legenda tez musisz byc bo macie kontakt przez skype a to zawsze pomaga w grze gdzie nie slychac przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może to głupie pytanie i ta rzecz jest oczywista ale czy mogę sprawdzić jakie premie do tej pory udało mi się zdobyć ? Ogólnie w całej grze a nie tylko po danej sesji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tyle osob widze chetnych ze mozna sprobowac zrobic ustawke z boostowaniem (ogluszanie sie nawzajem), ale ciezko moze byc zeby wszyscy sie wbili na 1 serwa.

 

To moze jakis termin, piatek od 20:00 jak przedtem? Luthien juz chyba bedzie w domu i Legenda tez musisz byc bo macie kontakt przez skype a to zawsze pomaga w grze gdzie nie slychac przeciwnika.

 No to pod Toją opiekę się wciskam...

 Termin odpowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może to głupie pytanie i ta rzecz jest oczywista ale czy mogę sprawdzić jakie premie do tej pory udało mi się zdobyć ? Ogólnie w całej grze a nie tylko po danej sesji

Wlasnie nie mozna. Do trofeum Wzor do nasladowania trzeba zrobic wszystkie premie z coopa wiec jak ktos juz to zrobil to mozna odhaczyc premie za wspolprace. Musisz po prostu zobaczyc w menu gry i poczytac czy ci sie udalo kiedys zrobic dana premie czy nie. Innego sposobu chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tyle osob widze chetnych ze mozna sprobowac zrobic ustawke z boostowaniem (ogluszanie sie nawzajem), ale ciezko moze byc zeby wszyscy sie wbili na 1 serwa.

 

To moze jakis termin, piatek od 20:00 jak przedtem? Luthien juz chyba bedzie w domu i Legenda tez musisz byc bo macie kontakt przez skype a to zawsze pomaga w grze gdzie nie slychac przeciwnika.

mozna samemu zrobic serw i tez wpada exp, ja jak boostowalem to mysmy jakos to tam stawiali, poczytajcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie. W piątek o 20 mi kompletnie nie pasuje. Dziś dowiedziałem się, że jutro skacze Żyła ;]

Edytowane przez True67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałam się (w miarę dokładnie) z czekającymi zadaniami....... i jestem przerażona. Panowie..!! Bostowanie-OK... Bycie ofiarą-OK... Ale nie będę robić żadnych pracowników miesiąca ani wzorów do naśladowania...

Jeśli moja bierna obecność was nie zrazi, to zamelduję się dziś o 20-ej.... Ale jeśli znów kilka razy pod rząd nie uda mi się dołączyć to sesji.. to pogracie beze mnie... Ja gram  dla przyjemności a nie dla nerwów...

(trofea to tylko taki  dodatek - miły ale niekonieczny)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×