Skocz do zawartości
behemoth212

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

ja takze jestem chetny na wbicie wszystkich trofeow z multi, nie mam DLC, moj nick beny25_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to idealnie :) W tej chwili mamy już 5 osób:

 

1. BEBZn1

2. AdrinnoX

3. cz3ro_PL

4. eRniGuysPL

5. beny25_pl

 

AdrinnoX już posiada platynę, ale zdeklarował się pomóc i poprowadzić ustawki :) Chwała mu za to! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli jest jeszcze miejsce to też jestem chętny.Tylko jaki termin wchodzi w gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 6 ludzi. Kwestia tego typu jest, że najlepiej jak każda ustawka będzie trwać conajmniej 4-5h. Np. od 18 do 23. Czyli każe z nas musi poświęcić na ten cel cały wieczór. Bo jak ktoś po godzinie powie, że wychodzi to później reszta nie ma jak grać, żeby wbijać poziomy, oczywiście jakiś 6 gracz się znajdzie w grze, ale on o tym nie wie, że mamy ustawkę i będzie grać normalnie czyli nam przeszkadzać. A tego nie chcemy. Kolejna kwestia jest taka, że ta gra w trybie sieciowym ma straszne problemy techniczne, czasem wywala ludzi i trzeba wszystko od nowa zakładać itp.

Z mojej strony luźny termin to sobota teraz lub za tydzień o godz: 18:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest jeszcze miejsce :) Teraz skład się przedstawia następująco:

 

1. BEBZn1

2. AdrinnoX

3. cz3ro_PL

4. eRniGuysPL

5. beny25_pl

6. Graba90

 

Jeszcze mogą dołączyć do Nas 2 osoby :) A wręcz muszą, bo bez nich kilku trofeów nie będziemy w stanie zrobić. Co do terminu, to już zaraz się będziemy umawiać :)

 

@EDIT

No i proszę pojawił się już termin :) Mi ta jak i przyszła sobota jak najbardziej pasują. Jednak wolałbym zacząć jak najwcześniej, więc jestem za najbliższą.

Edytowane przez BEBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta sobota raczej odpada, niestety.

Pasuje mi natomiast caly przyszly tydzien po godz 18.

 

Jezeli bede jedyny co do tej soboty,to bede sie staral cos wykombinowac...

Edytowane przez czero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszły tydzień do środy włącznie odpada z powodu godzin pracy :/ Z tego co wiem @Adrinnos też ma dość mocno ograniczony czas, dlatego z góry zaproponował dwa terminy dość odległe od siebie. Cóż, zobaczymy jak reszta z tą sobotą. Jeżeli reszcie będzie pasować, to liczymy na Ciebie @czero! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje jak najbardziej kazdy dzien ale wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eRniPL

Czyli rozumiem, że sobota godz. 18 Ci odpowiada? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak :) i na spokojnie pare godzin moge pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi takze pasuje ta sobota o 18 jak i kazdy dzien po 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ludzi w miare mamy... Teraz jaka komunikacja ? Skype czy cos innego ? Ja HS nie mam niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skype jako komunikacja jest najlepszy. Przez HS można rozmawiać tylko w obrębie drużyny, a na Skypie możemy słyszeć się wszyscy :)

 

Jeszcze zapytajmy tylko @czero co do terminu ;) Mówiłeś, że jeśli będziesz jedyny, to postarasz się coś wykombinować. No cóż, jesteś jedyny :P Liczymy na Ciebie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wam pomóc w trofeum ''Abstergo Employee of the Month / Pracownik Miesiąca Abstergo '' powiem co robić minimum 3 osoby jeśli dobrze pamiętam mam HS pisać na PSN ACB nick:Stachu-ks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mógłbyś na pomóc w ogóle, to świetnie :) Co do jednego trofeum, to nie ma co się wysilać. Sądzę, że damy radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj ustawka :biggrin: piszcie na priv nazwy skype :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Piszcie na PW nicki ze Skype'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to jak dzisiaj ustawka to zobaczymy jak to wyjdzie.

Ważne kwestie, każdy niech doda siebie do znajomego w konsoli.

Gramy w 6 osób:

1. BEBZn1

2. AdrinnoX

3. cz3ro_PL

4. eRniGuysPL

5. beny25_pl

6. Graba90

 

Teraz tak, ważne jest aby każdy z was miał włączonego Animusa 2.0. Gdy będziecie w lobby gry sieciowej będzie okienko "Opcje". Najeżdzacie na to okienko, ale nie wchodzicie do niego, tylko będą widoczne 4 podopcje i wybieracie "Zawartość do pobrania". Wchodzicie tam i musicie mieć włączony Animus 2.0. Jeśli nie macie takiej możliwości, ściągnijcie to z PS Store (darmowe), Chodzi o to, że na tym Animusie gra mniej ludzie (mam taką nadzieję) i nie będą nam przeszkadzać, bo wystarczy, że wejdzie jakaś osoba i wszystko trzeba robić od nowa.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z tym Animusem :) Pamiętajcie, aby wybrać tę opcję. Ja już wszystkich do znajomych pozapraszałem, tylko jeszcze @beny nie zaakceptował. I pamiętajcie, aby podać przez PW swoje nicki ze Skype'a! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja już wszystkich po dodawałem na psn czekam na odp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za wspólną grę :) Problemów było nie mało, ale jakoś się udało pograć ;) W ciągu tych niespełna 6h udało mi się wbić 11 poziomów. W tej chwili mam 20 lvl. No i przy okazji przez moje "niesportowe zachowanie" (raz jeszcze przepraszam! :sad:) wpadło mi jedno trofeum - Przodownik pracy :) Więc chyba możemy zacząć umawiać się już na następny termin :) Czy może odpowiadałaby Wam przyszła sobota, jednak tym razem tak od 19?

Edytowane przez BEBZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też dziękuje za grę :biggrin: ale przepraszam że tak szybko wypaliłem ale rodzina i wgl :P no ale mi czwartek odpowiada :biggrin: spróbuje teraz neta podłączyć na kabel może będzie okej :P było śmiesznie i wgl... dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co przepraszać ;) Każdy orze ile może :D A to, że wszyscy w tym przypadku jesteśmy od siebie uzależnieni, to inna sprawa :P Co do terminu - wyedytowałem poprzedniego posta nim Ty dodałeś swoją odpowiedź. Mógłbyś sprawdzić, czy taki termin też by Ci odpowiadał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×