Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi się przekopywać kilku (kilkunastu?) stron wstecz, by znaleźć tą właściwą informację;)

wystarczyło przekopać jedną stronę wstecz :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Corvetta ZR1 z wyscigowa modyfikacja i full tuningiem spokojnie podola zadaniu :)

Tak twierdzisz??? a próbowałeś, czy piszesz to co ktoś kiedyś napisał? wyobraź sobie , że próbowałem corvetą, like the wind , i nie ma absolutnie żadnych szans.I jakoś nie wierze ,że komuś udało się tego dokonać tą corvetą.

A co powiesz na to ,że escudo , też nie daje rady?

formula gt jest caly czas w sieciowym salonie kolekcjonerskim

nie mam neta w konsoli.;_(

Edytowane przez hevi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak twierdzisz??? a próbowałeś, czy piszesz to co ktoś kiedyś napisał? wyobraź sobie , że próbowałem corvetą, like the wind , i nie ma absolutnie żadnych szans.I jakoś nie wierze ,że komuś udało się tego dokonać tą corvetą.

Ja to wygralem wlasnie Corvetta i to za pierwszym podejsciem, fakt, na owalu przeiwnicy siedza caly czas na ogonie i jest dosyc ciezko, a ten drugi wyscig to juz w ogole "betka", bo zaraz po starcie jeszcze przed pierwszym zakretem zdobywamy prowadzenie a potem to juz tylko samotna ucieczka i powiekszanie przewagi ;) Docisk na maxa, skrzynia biegow na 390km/h i pojechal, no i podstawa - powylaczaj wszelkie asysty bo to tylko spowalnia auto, i to o dobre kilkadziesiat km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wygralem wlasnie Corvetta i to za pierwszym podejsciem, fakt, na owalu przeiwnicy siedza caly czas na ogonie i jest dosyc ciezko, a ten drugi wyscig to juz w ogole "betka", bo zaraz po starcie jeszcze przed pierwszym zakretem zdobywamy prowadzenie a potem to juz tylko samotna ucieczka i powiekszanie przewagi ;) Docisk na maxa, skrzynia biegow na 390km/h i pojechal, no i podstawa - powylaczaj wszelkie asysty bo to tylko spowalnia auto, i to o dobre kilkadziesiat km/h.

Abs nie może zostać na 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

widze, ze neta nie masz mozesz sprobowac trick z przeskakiwaniem aut na licencjach. Kiedy powinna wskoczyc Ci ta FGT

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salon online tam jest caly czas

Nie mam neta w konsoli , więc jak mogę wejść w salon online???[lol}

widze, ze neta nie masz mozesz sprobowac trick z przeskakiwaniem aut na licencjach. Kiedy powinna wskoczyc Ci ta FGT

A wyjaśnij jak to dokładnie zrobić? bo nie bardzo rozumiem.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w licencje i przeskakujesz z 1 do 2 do tylu zeby w salonie nastapila calkowita wymiana aut. 1 zmiana to 6 nowych aut w salonie wiec sobie policz ile razy musisz przeskoczyc bo ja nie pamietam :P rownie dobrze przeskakiwac mozna jezdzac wyscigi ale na licencjach jest szybciej bo mozesz odrazu do nastepnej wskoczyc i Ci za

Liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... fakt, na owalu przeiwnicy siedza caly czas na ogonie i jest dosyc ciezko, ...

ja mialem takiego konfiga, ze palca z gazu nie sciagalem w tym wyscigu :thumbsup:

ogolnie wszystkie wyscigi w tych mistrzostwach wygralem za 1 razem, kwestia ustawien auta.

@hevi - wiekszosc ludzi corvetta zr1 RM jedzie te mistrzostwa i spokojnie nia wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez znalazlem config na jazde na pelnym gazie, tylko ze auto na lukach i tak i tak zwalnia wtedy do predkosci jak przy odpuszczaniu gazu na standardowych ustawieniach, takze jeden ... ;P Najwazniejsze zeby nie blokowac przeciwnikow bo paradoksalnie dajemy im wtedy drafting i tym latwiej nas wyprzedzaja, lepiej zjechac z ich optymalnej linii jazdy na wewnetrzna strone toru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobiłem Niczym Wiatr Corvettą thx;) Teraz mam jeszcze All Stars... Mówicie że Minolta się do tego nadaje? Ok spróbuję;) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w licencje i przeskakujesz z 1 do 2 do tylu zeby w salonie nastapila calkowita wymiana aut. 1 zmiana to 6 nowych aut w salonie wiec sobie policz ile razy musisz przeskoczyc bo ja nie pamietam :P rownie dobrze przeskakiwac mozna jezdzac wyscigi ale na licencjach jest szybciej bo mozesz odrazu do nastepnej wskoczyc i Ci za

Liczy

ale tych licencji nie musze jechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tych licencji nie musze jechać?

A jak masz napisane wyżej? Słowo klucz pada w wypowiedzi F3niX dokładnie 4 razy, a tym słowem jest tadaaaam: "PRZESKOCZYĆ". Czego Ty nie rozumiesz? Nie jedziesz licencji, przeskakujesz je- prosto i jasno napisane. A poza tym takie sprawy kolego:

1)Ja także jechałem like the wind Corvetta z modyfikacją wyścigową i wygrałem, więc tekst: wyobraź sobie , że próbowałem corvetą, like the wind , i nie ma absolutnie żadnych szans.I jakoś nie wierze ,że komuś udało się tego dokonać tą corvetą.

A co powiesz na to ,że escudo , też nie daje rady?" jest zwyczajnie głupi. Dawno nie widziałem kogoś, kto miałby-zupełnie jak Ty- aż taki problem z przypływającymi informacjami.

2)Nie każdy wie, że nie masz internetu. Nie wiem też jaki masz kolor włosów, nie wiem ile masz lat i czy kiedykolwiek trzymałeś kluczyki od samochodu. A czemu? Bo mnie to kompletnie nie interesuje. Możesz być dla mnie mongołem mieszkającym w Polsce, ale jeśli pytasz na forum, to pytaj grzecznie, a gwarantuję, że otrzymasz grzeczną odpowiedź.

3) FAQ

4)FAQ

5)FAQ

Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak masz napisane wyżej? Słowo klucz pada w wypowiedzi F3niX dokładnie 4 razy, a tym słowem jest tadaaaam: "PRZESKOCZYĆ". Czego Ty nie rozumiesz? Nie jedziesz licencji, przeskakujesz je- prosto i jasno napisane. A poza tym takie sprawy kolego:

1)Ja także jechałem like the wind Corvetta z modyfikacją wyścigową i wygrałem, więc tekst: wyobraź sobie , że próbowałem corvetą, like the wind , i nie ma absolutnie żadnych szans.I jakoś nie wierze ,że komuś udało się tego dokonać tą corvetą.

A co powiesz na to ,że escudo , też nie daje rady?" jest zwyczajnie głupi. Dawno nie widziałem kogoś, kto miałby-zupełnie jak Ty- aż taki problem z przypływającymi informacjami.

2)Nie każdy wie, że nie masz internetu. Nie wiem też jaki masz kolor włosów, nie wiem ile masz lat i czy kiedykolwiek trzymałeś kluczyki od samochodu. A czemu? Bo mnie to kompletnie nie interesuje. Możesz być dla mnie mongołem mieszkającym w Polsce, ale jeśli pytasz na forum, to pytaj grzecznie, a gwarantuję, że otrzymasz grzeczną odpowiedź.

3) FAQ

4)FAQ

5)FAQ

Serdecznie pozdrawiam :)

Powiedz mi co wniósł twój post do dyskusji? NIe chcesz , nie czytaj , a co najważniejsze nie odpowiadaj.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi co wniósł twój post do dyskusji? NIe chcesz , nie czytaj , a co najważniejsze nie odpowiadaj.

pozdro.

na pewno wniosl odp na twoje pytanie : ale tych licencji nie musze jechać?

wiec to ty sie opanuj :whistling:

będzie dym, będzie dym :rofl:

moze warn dla ciebie za pisanie nie na temat?? co ty na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na pewno wniosl odp na twoje pytanie : ale tych licencji nie musze jechać?

wiec to ty sie opanuj :whistling:

Faktycznie , dostałem odpowiedź. Ale to nie od niego jej oczekiwałem;D.

Mógł odpowiedzieć, prosto i na temat.

I jeszcze jedno do uzytkownika mateeeeo:

Czytałeś FAQ? znajdź mi chodź jedną odpowiedź w nim na moje pytania!!!! Więc następnym razem zamiast gdziekolwiek odsyłaś zastanów się , i nie pisz bzdur!

Edytowane przez hevi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobiłem Niczym Wiatr Corvettą thx;) Teraz mam jeszcze All Stars... Mówicie że Minolta się do tego nadaje? Ok spróbuję;) dzięki

All Stars też Corvettą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

All Stars też Corvettą.

Albo escudo:)

Edytowane przez hevi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw przejechałem All Stars Minoltą, a później ZR1 i też dałem radę...

Generalnie Minolta jest lekiem na całe zło. Czasem aż za skutecznym... Kilkanaście postów temu pytałem, czym jechać Dream Cars... W końcu pojechałem Minoltą właśnie, ale było aż za łatwo... Chyba spróbuję powtórzyć event Vettką...

Natomiast ciągle mam problem z FGT. Kuurcze, no nie daje sobie rady zupełnie... Albo mam coś totalnie schrzaniony konfig samochodu, albo jeszcze muszę duużo poćwiczyć, żeby móc go ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki samochód kupić do "Like The Wind", żeby na Indianapolis wygrywać bez problemów? Corvettą nie daję rady :/ Coś do 2 mln.

Tylko nie chcę samochodu na raz, tylko na systematyczne farmienie na tej trasie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Faktycznie , dostałem odpowiedź. Ale to nie od niego jej oczekiwałem;D

Mógł odpowiedzieć, prosto i na temat.

I jeszcze jedno do uzytkownika mateeeeo:

Czytałeś FAQ? znajdź mi chodź jedną odpowiedź w nim na moje pytania!!!! Więc następnym razem zamiast gdziekolwiek odsyłaś zastanów się , i nie pisz bzdur!

Kolego, nie gniewaj się, ale przykre dla mnie samego byłoby prowadzenie z Tobą dalszej dyskusji na chwilę obecną.

Czytałem FAQ, myślę, że nawet bardzo dobrze. Na tamte pytania może i Ci nie pomogło, ale znając życie miałeś już tysiąc innych, na które- mam nadzieję- właśnie w dziale z pytaniami udało Ci się już znaleźć odpowiedź.

W każdym razie przepraszam moderatora za offtopic. Nie zamierzam dłużej ciągnąć wymiany zdań z użytkownikiem "hevi".

Edytowane przez mateeeeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki samochód kupić do "Like The Wind", żeby na Indianapolis wygrywać bez problemów? Corvettą nie daję rady :/ Coś do 2 mln.

Tylko nie chcę samochodu na raz, tylko na systematyczne farmienie na tej trasie :whistling:

Zrobiłeś modyfikacje wyścigową dla Corvetty plus później maksymalny tuning?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i nie daje rady. Po starcie wpycham się na 6 miejsce, a na lepszą pozycję nie daję rady wejść, bo jest za wolna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, i nie daje rady. Po starcie wpycham się na 6 miejsce, a na lepszą pozycję nie daję rady wejść, bo jest za wolna.

Spisz sobie auta biorące udział w tych wyścigach, szukaj wśród samochodów używanych.

Albo niech Ci ktoś pożyczy auto którym zrobił te wyścigi, w nagrodę za 1-sze miejsce i tak takie auto dostaniesz.

Edytowane przez PawelGixer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i nie daje rady. Po starcie wpycham się na 6 miejsce, a na lepszą pozycję nie daję rady wejść, bo jest za wolna.

nie jest za wolna, skonfiguruj auto jak ponizej jak rozgrzejesz opony gaz w podloge i nie puszczaj, konfig jest sprawdzony nie tylko przezemnie i dziala na 100% 1 miejsce murowane

downforce 35/53

transgearing 370km/h

diff 10/20/10

ride heigh 0/0

spring rate 16,6/13,4

damper ext. 9/7

damper comp 9/7

anti roll 3/5

camber 2.0/1.5

toe 0.0/-0.85

tires racing soft/soft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×