Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty... Tą Corvetką wygrywasz event z palcem w nosie. No, może nie z palcem w nosie, bo owszem, trzeba się troszkę postarać, odrobinę techniki sobie wyrobić, żeby nie lecieć w kartofle na każdym zakręcie - auto z powyłączanymi pomagierami jest mocno nadsterowne, ale idzie to opanować. No skoro mnie - średniej klasy beztalenciu udało się za drugim, czy trzecim razem, to każdy może tego dokonać.

Ćwicz i nie poddawaj się. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Ksawery plusik za posta :biggrin: Spróbuję jeszcze dziś i może się uda :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tor owalny ta corveta daje rady,pare postow w tyl ktos dal ustawienia na ktorych bez chamowania caly wyscig smigasz,tylko na prostej trzeba czaasem blokowac.ja za drugim razem 1 miejsce mialem.moge wrzucic te ust jak chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ksawery, dzięki wielkie za ustawienia, zmieniłem tylko skrzynie na 370km/h, wszystko szło nie tak bo LSD nie przestawiłem i zapomniałem też zmienić po modyfikacji opony na wyścigowe miękkie, teraz patrze i się na tym obciąłem, wszystko poszło idealnie tak jak ktoś napisał z palcem w nosie :biggrin:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko..ktorego A-spec robic by szybko nabic kasiorki..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko..ktorego A-spec robic by szybko nabic kasiorki..??

W klasie ekstemalnej American Championship na Indianapolis. Najlepiej Corvetą ZR1 RM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pytanko..ktorego A-spec robic by szybko nabic kasiorki..??

Red Bull + owal w Like The Wind lub Red Bull + owal bodajże w ostatnich mistrzostwach na najwyższym poziomie. W tym pierwszym wychodzi więcej kasy, a w drugim trochę mniej kasy, ale więcej expa.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Bull + Oval w Like The Wind lub Red Bull + Oval bodajże w ostatnich mistrzostwach na najwyższym poziomie. W tym pierwszym wychodzi więcej kasy, a w drugim trochę mniej kasy, ale więcej expa.

Zgadzam się. Ale pytanie czy kolega ma Red Bulla? Bez niego proponuję moją opcję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ale pytanie czy kolega ma Red Bulla? Bez niego proponuję moją opcję!

Jaką opcje?

Generalnie niech kolega się nie nastawia na niewiadomo jakie farmienie kasy, bo nawet tymi sposobami co napisałem żeby zarobić na jakiś race car za 5 mln to i tak trzeba poświęcić kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką opcje?

Czytaj wyżej!

Amerykany+ Corvetta RM + Indy

Generalnie niech kolega się nie nastawia na niewiadomo jakie farmienie kasy, bo nawet tymi sposobami co napisałem żeby zarobić na jakiś race car za 5 mln to i tak trzeba poświęcić kilka godzin.

Max 1,4 mln na godzinę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy like the wind wychodzi z red bullem nieco ponad milion w godzinę. Gumka na trigger i coś pod analog, żeby lekko skręcał i spać. Z rana wstajesz i parę mln do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zobaczyłem, że za każdym razem w mistrzostwa różnego typu można cały czas wchodzić i wychodzić. Tak też idzie dużo kasy i expa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy like the wind wychodzi z red bullem nieco ponad milion w godzinę. Gumka na trigger i coś pod analog, żeby lekko skręcał i spać. Z rana wstajesz i parę mln do przodu :)

Tak samo w Dream Car Championship, tylko tam bardziej idzie XP, niż kasa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak samo w Dream Car Championship, tylko tam bardziej idzie XP, niż kasa :thumbsup:

Jakbyś przeczytał 5 postów wyżej to byś zauważył, że to samo napisałem...

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktos jakies dobre ustawienia dla ferrari enzo ? Bylbym wdzieczny. Wybaczcie za ort, ale klawiatura cos mi sie wali. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktos jakies dobre ustawienia dla ferrari enzo ? Bylbym wdzieczny. Wybaczcie za ort, ale klawiatura cos mi sie wali. :(

Fajne ustawienie jest od RKM:

Body/Chassis

Aerodynamics

Downforce: 2/20

Transmission

Transmission

1st:-- 3.491

2nd:-- 2.163

3rd:-- 1.503

4th:-- 1.102

5th:-- 0.852

6th:-- 0.695

Final: 4.100

Max Speed: 280

Drivetrain

Differential

Initial: xx/6

Accel:-- xx/22

Braking: xx/9

Suspension

Suspension

Ride Height: -20/-25

Spring Rate: 9.0/13.0

Extension:-- 7/8

Compression: 5/7

Anti-Roll:-- 7/5

Camber:----- 2.3/2.7

Toe:-------- -0.25/-0.10

Brakes

Brake Balance Controller

Brake Balance: 9/10

Intended Driving Options

Transmission: Manual (MT)

ABS: 1

Everything else: OFF

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje jakiegoś auta do wyścigów wytrzymałościowych na owalnym torze

do wydania mam ok 900 tys cr i nie wiem na jakie auto sie zdecydować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj jakiegokolwiek bolidu w używanych , ale wątpię , że coś trafisz i w takim przedziale cenowym , jak nic nie będzie to może Viper SRT-10 , zrobisz go na jakieś ~1031 koni i jazda . Zrób najpierw kilka okrążeń , spróbuj osiągnąć maksymalną prędkość i jeżeli będziesz dojeżdżał , a samochód będzie jeszcze chciał przyspieszać , to wydłużaj przełożenia skrzyni biegów , aż do momentu gdy zbliżając się do zakrętu będziesz już prawie na odcięciu . Warto poświęcić kilka minut na próby , bo to jest 500 okrążeń , jeżeli myślę o tym samym wyścigu i raczej zrobi różnicę w czasie . Mój Viper 493 km/h ciągnął , także jest tu pole do popisu na Indianapolis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam 27 level a spac. chce w koncu dobic do 30lvl zeby powalczyc o red bula ,za ktore wyscigi dostaje sie sporo exp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ferrari enzo,458 italia,mercedesa slr,i lambo sv ale do żadnego z tych aut nie potrafie dobrać właściwych ustawień żeby zdobyć chociaż 3s przewagi nad przeciwnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam 27 level a spac. chce w koncu dobic do 30lvl zeby powalczyc o red bula ,za ktore wyscigi dostaje sie sporo exp?

dobic do 30 to ok. ale te wyzwania sa dosyc trudne. ja red bulla dopiero dzieki b-spec zdobylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie miałem dopisać jeszcze , że nie pamiętam jaki tam jest poziom i nie wiem czy "zwykłym" super samochodem dasz radę , być może będziesz musiał uzbierać ze 4 miliony na przykład i dorwać formułę gt albo coś innego . Jak doszedłeś już do wytrzymałościowych , to powinieneś mieć już zapełniony garaż i pozwalać sobie na takie wydatki . Chyba że leciałeś " na pałe " , ja zaliczałem wszystko na złoto i równolegle grałem w B-spec i jak odblokowały mi się wytrzymałościowe , to miałem już pełne zaplecze .

Co to znaczy dzięki b-spec red bulla zdobyłem ?

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ferrari enzo,458 italia,mercedesa slr,i lambo sv ale do żadnego z tych aut nie potrafie dobrać właściwych ustawień żeby zdobyć chociaż 3s przewagi nad przeciwnikami

tymi autami bedziesz mial problem. ja chyba wygralem ten wyscig minolta za pierwszym razem. pozniej dorobilem sie audi r10 (chyba), formuly gt i red bulla i kazdym bez problemu wygralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy dzięki b-spec red bulla zdobyłem ?

dostajesz go za 35lv B spec

dobic do 30 to ok. ale te wyzwania sa dosyc trudne. ja red bulla dopiero dzieki b-spec zdobylem.

wole powalczyc o niego bo B spec mam dopiero 21lv

opcja 3 to allegro, kupic reda za 5 zyla :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×