Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

. Przerwa poskutkowała, bo nawet miło spędziłem te 4h z moją Mazdą. Zaliczyłem 216 okrążeń i zgarnąłem sporą ilość xp'a. Są jednak pozytywne aspekty błędu 80710A06 :thumbsup:

Pozdrawiam

Ja tez przejechałem w czasie świat ten wyścig i jeszcze nurburgring 4h i zauważyłem małą różnice za wyścig mazdami daje 300000 ex a za nurburgring 2000000 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przejechałem w czasie świat ten wyścig i jeszcze nurburgring 4h i zauważyłem małą różnice za wyścig mazdami daje 300000 ex a za nurburgring 2000000 :biggrin:

Nie da się ukryć, że Nurb jest bardziej wymagającym torem niż kręcenie się w kółko po Tsukubie w okolicach minuty/okrążenie. Dlatego jest lepiej "płacony". Ja niestety jeszcze nie mogę pojechać Nurburgringu, brakuje mi około 0,5 poziomu (32 wymagany) :confused: Ale jak już wreszcie będę mógł, to będzie to na pewno dużo ciekawsze 4h niż na Tsukubie...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

jezdze sobie od poczatku Honda Civic podbita do 293 koni; czy jest jakas tendencja w co uderzac? W sensie jaki samochod wybierac nastepny? Troche grosza odlozylem, nie chcialbym bez sensu wydawac i sie zastanawiam nad jakims Nissanem z Salonu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO zależy od tego, w jakich typach wyścigów będziesz miał zamiar grać. Każde auto jest inne i nie da się jednoznacznie powiedzieć które wybrać kolejne :biggrin:. Sam musisz odpowiednio wybrać bo ktoś tu może powiedzieć, że wybrać jakiś samochód X, a dajmy na to w wyścigach, w które będziesz grał będzie potrzebny inny typ auta itd.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam tą grę od dziś.

I moje pytanie brzmi tak- jakie są najlepsze ustawienia w USTAWIENIA KIEROWANIA czy jakoś tak tam jest np- ABS, wychodzenie z poślizgów a ostatnie to czułość sterowania kontrolerem.

Jak to ustawić żeby sie dobrze prowadziło całą grę np- jak jade na szybkiej grze ferrari na tej trasie z strasznie długimi prostymi w deszczu to jak skręcam to mnie zawsze obraca i po wyscigu.

Dziękuje za wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abs na 1, linia jazdy jak to lubi, reszta na off, jak grałem na padzie to czułość miałem na 3.

Wpadanie w poślizg to kwestia umiejętnośći i opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem teraz na szybkim wyścigu na tej samej trasie z deszczem i jeszcze gorzej. gdy gazuje to caly czas mnie "mieli" na każdym biegu. a krakcję miałem wyłączoną jak mowiles.

jak mam ustawić kontrole trakcji, wychodzenie z zakrętu, zarządzanie stabilnością??

I czy mam tak jeździć na każdej pogodzie i na każdym torze ??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zmieniłeś opony na deszczowe ?

Włączona kontrola trakcji ograniczy mielenie kół, ale również spowolni samochód. Nie ozłocisz wszystkich licencji z włączoną kontrolą trakcji, więc lepiej ucz się jeździć bez niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok to będę jeździł bez trakcji. Jeszcze mam parę pytań związanych z grą:

1. A jak mam ustawic - wychodzenie z poślizgu, zarzadzanie stabilnością?? I mam tak jeździć całą grę w deszczu słońcu itd?.

2. W tym trybie (a-spec) gdy do poszczególnych mistrzostw są potrzebne wyznaczone auta to ja mam za kazdym razem kupować inne?? Przecież kasy mi brakuje.

3. Pisze w tym temacie poniewaz nie bede w kazdym sie rozpisywał. Jak wygląda tryb multiplayer?? Czy ścigamy się samochodami które mamy w karierze czy tam są do wybrania

jakieś wyznaczone??.

4. gdzie w tej grze pisze z ktorego dane auto jest roku w salonie oraz na giełdzie ???

Dziękuję za wyrozumiałość i za odpowiedzi na pytania.

Edytowane przez ketrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Raczej zawsze może być włączone.

2. Do poszczególnych mistrzostw są różne typy samochodów i trzeba kupić taki typ jaki jest wymagany, no chyba, że kupiłeś taki wcześniej, bądź dostałeś.

3. Można grać wszystkimi samochodami, bądź takimi jakie ustali założyciel.

4. W nazwie samochodu np. Honda S2000 '04. To '04 to rok produkcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko :biggrin:

A co do A-spec to o tutaj chodzi z poziomem trudności? Chodzi mi o to, że odblokowałem zawody ekstremalne, włączyłem pierwszy wyścig i wszyscy zostali w tyle o ponad 1min. Myślę sobie to wina toru, daje Nurburgring i moja przewaga spadła ale nadal byłem 30 sek do przodu. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Może mam gdzieś w opcjach dany poziom trudności na easy?:tongue:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :biggrin:

A co do A-spec to o tutaj chodzi z poziomem trudności? Chodzi mi o to, że odblokowałem zawody ekstremalne, włączyłem pierwszy wyścig i wszyscy zostali w tyle o ponad 1min. Myślę sobie to wina toru, daje Nurburgring i moja przewaga spadła ale nadal byłem 30 sek do przodu. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Może mam gdzieś w opcjach dany poziom trudności na easy?:tongue:

Jak się podchodzi do wyścigu wymaksowanym SLSem to zawsze się tak skończy. Wygraj wyścig biorąc Mercedesa-Benz 300 SL Coupe '54 prosto z salonu to będzisz mógł powiedzieć że jesteś dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam akuratnie SLR-a, ale nie myślałem, że to aż taka przewaga z tego jest :tongue: Dzisiaj spróbuję czymś słabszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przejechałem mistrzostwa gt5 w zawodach zawodowca i tam miałem też tym samym wozem przewagę ledwo 5 sek. Już teraz na prawdę nie wiem o co w tym chodzi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 nie piszemy post pod postem

2 weź samochód bez żadnego tuningu z dozwolonymi oponami i model jeden z tych którymi jadą przeciwnicy

3 jak wtedy tak samo śmiało wygrasz to pozostaje się cieszyć i świętować

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi tu nie chodzi o ty, że mam max tuning czy coś tylko o to, że w klasie ekstremalnej ai jedzie wolniej niż w klasie zawodowej, jedynym wyjątkiem jest kierowca, który jedzie szarym samochodem, który wygląda jak rakieta i z tyłu ma ogromny wydech :biggrin:

PS. Jeśli mowa o tuningu na maxa to powiem tylko, że nie mam na maxa, bo w tedy by nie było zabawy, a napisałem tutaj bo w pierwszych zawodach ekstremalnych AI jeździ wyjątkowo wolno i tyle :tongue:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. jak wspomniałem w B-spec mam tę grę od wczoraj. i moje pytania brzmią tak-

- Skąd mam wziąć kasę na co chwile nowe autka gdyz jak kupie np- klasyka to muszę go na fula ulepszyć zeby coś wygrac a później na następnego mi już kasy nie starczy.

- jak mam przejechac na zawodach specjalnych 3 zawody takie "garbuski" gdy jadę na początkującym to ich nie dam rady dogonic a gdy na średnim w ELISE to tak nim ślizga ze sie jezdzic nie da, jak mam

ustawic USTAWIENIA KIEROWANIA kontrola trakcji, wychodzenie z poslizów, równowaga itp.

dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie A-Spec prawie wszystkie wyścigi z dwóch pierwszych klas można wygrać nie kupując żadnego samochodu.

Jeśli chodzi o "ogórki" to musisz wykorzystywać tzw. tunel co zwiększy przyspieszenie i ułatwi wyprzedzanie.

W drugim przypadku włącz sobie wspomagacze, a wygrasz bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) w ELISE to tak nim ślizga ze sie jezdzic nie da, jak mam

ustawic USTAWIENIA KIEROWANIA kontrola trakcji, wychodzenie z poslizów, równowaga itp.

dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Ja z kierownicy zmieniłem tylko balans hamulców: Przód 10 Tył 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. znowu ja ;)

Mam pytanie jakie ja mam autko KLASYCZNE kupić do tych zawodów w początkującym i w amatorze co musi byc strasznie stare kupiłem mazdę i ulepszyłem na maksa i dalej na prostej mnie biorą a tyle kasy straciełem, że szok. co mam zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. znowu ja ;)

Mam pytanie jakie ja mam autko KLASYCZNE kupić do tych zawodów w początkującym i w amatorze co musi byc strasznie stare kupiłem mazdę i ulepszyłem na maksa i dalej na prostej mnie biorą a tyle kasy straciełem, że szok. co mam zrobić.

kup skrzynie za bodajze 15000 cr i wtedy bedziesz mógł zwiekszyc predkosc swojej besti :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć, możecie mi pomóc jak wygrać zawody Like the Wind? Czytałem, że trzeba kupić Corvette ZR1 tą za 180 tyś cr, kupiłem tuning na maxa + zmiana karoserii na wyścigową, łączne koszty przekroczyły 600 tyś cr, ale ok myśle, że było warto. Włączam wyścig i zostaje z tyłu za wszystkimi co bym nie zrobił, co jest nie tak?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spróbuj z tymi ustawieniami, wziąłem to z Gt planet swego czasu, część nazw po angielsku bo nie pamiętam jak brzmią po polsku w GT5 :).

docisk 35/53

skrzynia 420 kmh

LSD 10/20/10

wysokość zawieszenia 0/0

spring rate 16.6/13.4

amory rozprężanie 9/7

amory sprężanie 9/7

anti roll 3/5

camber 2.0/1.5

toe 0.0/-.85

opony wyścigowe miekkie

Edytowane przez Ksawery
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ok, dzięki spróbuję po południu :thumbsup:

Spróbowałem i jest tak jak było, pierwszy wyścig to przejechałem Bugatti Veyron, ale tego 2 to tym bugatti nie mogę jakoś przejechać, a tą Corvetta to już mogę zapomnieć

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×