Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne info od pracownika Empiku:

"Dostawa powinna być przed premierą, sama gra bedzię dostępna w dniu premiery.

Jeżeli chodzi o ceny to edycja zwykła to 199,99, edycja specjalna to 249,99"

Czyli 2 listopada wbijam koło 10:00 (akurat okienko mam) do Empiku i biorę wersję standard^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedna wielka lipa z tym empikiem nie dosc ze cena z dupy to beda miec dopiero 2 listopada zenada .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karwasz twarz przeglądając komentarze na poly natknąłem się na spojler muszę to wiedzieć, szybko odpowiedź tak czy nie.

Nathan ginie na końcu?

Wiem, że tym pytaniem sobie psuję, ale po prostu muszę to wiedzieć a kasy na U3 nie ma. KURWA! Nienawidzę spojlerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedna wielka lipa z tym empikiem nie dosc ze cena z dupy to beda miec dopiero 2 listopada zenada .....

"cena z dupy" tylko w odniesieniu do edycji specjalnej, bo standardowa daje radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu na centrum ( pod przejściem ) gra będzie już dostępna 28 października za jedyne 189 zł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie jedna z "branżowych" stron w Polsce dało U3 notę 4/5 ;) niby dobra ocena, ale przy maksymalnej ocenie tego samego portalu dla Gears of War 3 zakrawa to na kpinę z graczy.... u mnie na liście graczy ktoś już pocina w multi U3, skąd On to ma?;)

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupił "plusa" i dzięki temu zakupowi otrzymał możliwość pogrywania w multi U3

lub dostał kod, gdy fileplanet rozdawał - i tu mam pytanie, czy ten "wcześniejszy dostęp do multi" pozwoli zachować staty po premierze gry? czy będzie wipe i od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość szybko zdobywa się poziomy doświadczenia w Uncharted 3. Gram już drugi dzień i już mam poziom 19. W Uncharted 2 było, by to nie do pomyślenia!

Edytowane przez Stryjek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to niesprawiedliwe, byłem w MM we Wrocławiu, zapytałem ile orientacyjnie będzie kosztował Uncharted 3 by się dowiedzieć ile będę musiał ewentualnie dopłacić po zakupie pre-order'a, pan powiedział, że naprawdę nie ma zielonego pojęcia. I co, mam kupić pre-order za 19,99 zł, a się okaże po premierze, że muszę dopłacić 200 zł bo gierka będzie za 219 zł?

Dzwoniłem do media markt(gorzów wlkp.), gra będzie kosztować 229zł. Preoder jest już i kosztuję 19.99, naklejke do konsoli dadzą dopiero po odebraniu pełnej wersji. Więc olałem to i kupuje na ultimie za 189(mam zniżke). Nie dam im 229 za grę. Zamiast promować grę z lepsza ceną to znowu fail robi sony, gears 3 w premiere w media kosztował 179zł.

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do media markt(gorzów wlkp.), gra będzie kosztować 229zł. Preoder jest już i kosztuję 19.99, naklejke do konsoli dadzą dopiero po odebraniu pełnej wersji. Więc olałem to i kupuje na ultimie za 189(mam zniżke). Nie dam im 229 za grę. Zamiast promować grę z lepsza ceną to znowu fail robi sony, gears 3 w premiere w media kosztował 179zł.

Każde MM samo ustala ceny, więc to raczej ich fail a nie Sony.

PS. Chociaż to prawda, że exy na X360 są 20-30 zł tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście jest nie opłacalne. Inaczej sprawa wygląda w Gdańsku cena U3 ma być po 199zł w MM i Edycja Specjalna po 229zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem przez maila z jednym z pracowników Empiku w Gdańsku głównym, napisał mi wyraźnie, że tylko egzemplarze przeznaczone dla salonu są objęte zniżką za pre-order. Jako, że przedmioty kupione w ich sklepie internetowym odbiera się zwykle w innym miejscu w sklepie (w Gdańsku głównym kasy główne są w centrum, a kasy obsługujące zamówienia ze sklepu internetowego w najciemniejszym kącie sklepu.

Innymi słowy, pre-order z pierścieniem obejmuje tylko egzemplarze z półek w salonie Empik, a skoro ktoś potwierdził, że cena wersji standardowej będzię równa 199,99zł, to właśnie taką kupię (edycja specjalna i ta skóra jakoś mnie nie rusza i nie pasuje do jedynki i dwójki w wersji standard^^)

potwierdzam info Kolegi

kontaktowałem się dzisiaj z centralą

Szanowny Panie,

Dziękuję za przesłaną wiadomość i jednocześnie uprzejmie informuję, że jeśli zakup pre-ordera nastąpił bezpośrednio w salonie empik rabat zostanie przyznany tylko w przy zakupie pełnej wersji gry tylko w salonach empik

także czekam cierpliwe gdzie się pojawi wcześniej tam kupię-cenę wszędzie będę miał tą samą

a zakupu pierścienia nie żałuję mimo że nie będę nosił:))

za tą kwotę warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub dostał kod, gdy fileplanet rozdawał - i tu mam pytanie, czy ten "wcześniejszy dostęp do multi" pozwoli zachować staty po premierze gry? czy będzie wipe i od nowa?

Czytałem info o tej pierwszej becie (wcześniejszej) i tam było jasno napisane, ze staty nie zostaną, lecz ja ściągałem tę betę z fileplanet i tam już pisało że wszystkie staty zostaną i po zakupie gry będzie można kontynuować :) Póki co mam 18 level, i idę maksić dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem info o tej pierwszej becie (wcześniejszej) i tam było jasno napisane, ze staty nie zostaną, lecz ja ściągałem tę betę z fileplanet i tam już pisało że wszystkie staty zostaną i po zakupie gry będzie można kontynuować

Ze statystykami to jest dokładnie tak, że zostają w Twoim profilu. Kiedy klikniesz na swoje ID w lobby to zobaczysz swoje kompletne statystyki (Subway beta + pełna gra), tak samo ze statystykami innych graczy. Ale rankingi zostaną zresetowane i w tabelach zobaczysz tylko statystyki od chwili resetu.

A tak ogólnie to polecam zobaczyć filmik, który nagrałem, Marked Man bez kamperki, kilka miłych killi z G-Mala oraz o tym że czasem lepiej wykorzystać zwiększone zdrowie, uciec i zaskoczyć przeciwnika by kontynuować swój kill streak niż kombinować i odwracać się:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze statystykami to jest dokładnie tak, że zostają w Twoim profilu. Kiedy klikniesz na swoje ID w lobby to zobaczysz swoje kompletne statystyki (Subway beta + pełna gra), tak samo ze statystykami innych graczy. Ale rankingi zostaną zresetowane i w tabelach zobaczysz tylko statystyki od chwili resetu.

Ale takie rzeczy jak poziom doświadczenia czy osiągnięcia/medale itp zostaną? wyzerowane zostaną tylko statystyki takie jak kill, death i k/d ratio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takie rzeczy jak poziom doświadczenia czy osiągnięcia/medale itp zostaną? wyzerowane zostaną tylko statystyki takie jak kill, death i k/d ratio?

Tak, tylko zawartość rankingów jest zerowana, a to co odblokowałeś w ramach gry zostaje, poziom a co za tym idzie skórki, gnaty i mody, boostery, medale. Ale IMO to i tak jest nic, bo można to odrobić w jeden dzień z kickbackiem co podwaja kasę, najważniejszy jest miesiąc realnej przewagi w ograniu, wyczuciu gry i znajomości map, czego nikt nie może nam grającym odebrać. Początki dla świeżych będą bezlitosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał dodatki ze specjalnej i nie zawaham się ich użyć. whistling.gif

A tak na serio to będzie rzeźnia niewiniątek dla tych co zaczną w premierę.

‘Mnożnik kasy’ – szybsze zarabianie kasy w trybie multiplayer

Ciekawe co z tym mnożnikiem, ile będzie wynosił i czy jest czasowy czy na stałe.

Zwykle takie mnożniki są ważne 24-48h, ale tym razem nie ma żadnej informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze dwa, trzy dni przeznaczam na singla, później posiedze kilka miesięcy w multi, mam nadzieję, że zbierzemy jakąś ekipę z ps3site i współnie pogramy np. jakieś customy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się znów powtórzę: czy wiadomo coś o tych , którzy podczas pierwszej bety (nie tej z Subwaya) dobili 25lvl i mieli przy premierze dostac jakies bonusy? Mam nadzieje, ze nie bilem tego lvla na marne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expiłeś dla własnej satysfakcji i przyjemności z gry :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam konkretne pytanie , opłaca sie w piatek pozwiedzac wszelakie empiki ,mm w celu kupna swojej wersji (specjalnej,skorzanej)

Czy nie ma co liczyc że gra będzie juz w piatek w sklepach ? (chocby na magazynach)

Po wielu wpisach doszedlem do wniosku (po zlozeniu preoderu w empiku) że kupie po prostu tam gdzie gra wyjdzie szybciej. Bo cenowo i tak wyjdzie mi na to samo. Jezeli empik wyskoczy z 249zl za limitke a mm z 229zl za ta sama edycje to i tak zaplace kwote 229zl bez wzgledu na to czy kupie tu czy tam.

Edytowane przez MrC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expiłeś dla własnej satysfakcji i przyjemności z gry :-)

Nie powiedziałbym: to co ND podało nam na czerwiec to była jedna wielka kaszana, nawet nie chce mi się tego komentować. Bawiłem się dobrze przez ok.10lvli i potem przeraziłem się, bo było to tak odmienne od "dwójki" że szok. A 25lvl biłem licząc na jakieś suweniry wraz z premierą gry. Podobno Ci co grali z subwaya i z ps+ mówią, że gra się zajebiście. Nie wiem, poczekamy do premiery, zobaczymy...

Btw. Powiedzcie, że zlikwidowali już ten cholernie i debilsko zrobiony model robienia fikołka (postać w pewnym momencie stała na głowie a nogi szły do nieba w linii prostej - straszny syf) w dwójce było to bardzo dobrze zrobione. Oby wersja finalna była warta tych naszych dwóch stów, jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No póki co kilka bugów jest - ale to beta, mi szwankuje animacja samolotu odlatującego na mapie "Pas startowy" raz wkleiłem się w ścianę i zginałem spadając jakby z przepaści :) I jeszcze kilka innych, ale na bank to poprawią, Póki co gra zaczyna mnie męczyć niż dawać frajdę, ostatnie 3 mecze wyszukało prawie wszystkich na 35 levelach... masakra. Jestem za słaby ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×