Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Warto kupować U3 jak się nie grało w U1 i U2? Szybka odpowiedź :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi się ukończyć (czas gry 7h 35min), jednym słowem gra niesamowita. Teraz pozostaje skończyć grę na najwyższym poziomie, oraz pograć trochę w multi, a wszystkim tym co jeszcze nie zakupili naprawdę szczerze polecam.

Edytowane przez Murek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co my ci mamy niby odpowiedzieć? Wyglądamy na developerów?

Nie, ale ktoś inny może miec taką samą wersję. Ciężko zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przejściu gry i powiem tyle:

gdybym Uncharted 1 ocenił na 9/10, Uncharted 2 ocenił 10/10 to Uncharted 3 oceniam na jakieś 5/10.

Jest średnio a nawet bardzo. Generalnie grając czułem jakbym grał w gorszą kopię Uncharted 2. Po przejściu Uncharted 2 w dwa dni nie czułem że zmarnowałem 230zł na edycję specjalną, tutaj troszkę mnie to zabolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

dodatkowo u mnie występują problemy z lagowaniem kontrolera, sterowanie też kuleje.

Zatrzymałem się na chapterze 6 - z dalszą grą poczekam aż ND wypuści patch, fix poprawiający sterowanie

(historia u mnie podobna jak z Killzone'em 2 przed patchem poprawiającym aiming)

Jako fan serii, który przeszedł "jedynkę" 7 razy, a "dwójkę" tuzin uważam że z częścią 3 jest coś nie tak.

Grafika, historia, dialogi, wykonanie ryją beret - ale sterowanie pozostawia duży niesmak.

Call me n00b, I don't care...seriously...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przejściu gry i powiem tyle:

gdybym Uncharted 1 ocenił na 9/10, Uncharted 2 ocenił 10/10 to Uncharted 3 oceniam na jakieś 5/10.

Jest średnio a nawet bardzo. Generalnie grając czułem jakbym grał w gorszą kopię Uncharted 2. Po przejściu Uncharted 2 w dwa dni nie czułem że zmarnowałem 230zł na edycję specjalną, tutaj troszkę mnie to zabolało.

No no, sroga ocena, dla mnie uncharted 2 i 3 to równie genialne gry, ale trójka jakoś bardziej mi pasuje klimatem, może wolę piasek od śniegu :biggrin:. Trochę przesadzili w trójce z tym sileniem się na dramaturgię w sekwencjach "platformowo-ucieczkowych", ale w sumie mi to nie przeszkadza zbytnio Choć chyba rozumiem dlaczego Uncharted 2 możesz uznawać za lepszą grę, to z tym 5/10 to żeś chyba lekko przesadził :sleep: ale każdy ma rzecz jasna swoje 3 grosze :thumbsup: Chociaż akurat moja opinia pewnie jest bardzo mało obiektywna, bo jestem zakochany w tej serii od pierwszej części i po prostu uwielbiam grać w singla Uncharted :blush:

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przejściu gry i powiem tyle:

gdybym Uncharted 1 ocenił na 9/10, Uncharted 2 ocenił 10/10 to Uncharted 3 oceniam na jakieś 5/10.

Jest średnio a nawet bardzo. Generalnie grając czułem jakbym grał w gorszą kopię Uncharted 2. Po przejściu Uncharted 2 w dwa dni nie czułem że zmarnowałem 230zł na edycję specjalną, tutaj troszkę mnie to zabolało.

Moze nie az tak surowo ale rowniez ocenilbym ta czesc nizej od pierwszych dwoch. Czegos mi tu brakuje . Takie jechanie na marce , nie czulem klimatu tak jak w 1 i 2 gdzie az nie chcialem zeby sie gra konczyla . Tutaj gdy byly Dwie ostatnie misje to juz wyczekiwalem kiedy to sie wreszcie skonczy. Zeby nie bylo ze tylko krytykuje to dalej jest uncharted , jest kilka fajnych momentow . Jak dla mnie 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 10 chapterze i jak dla mnie bomba ... A jak sie bawimy w oceny to dla mnie wyglada to tak

1. 7/10

2. 10/10

3. 9/10

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak...

Z obecnym sterowaniem - oceniając całokształt - single 7-/10 , multi 9+/10 (bo w multi sterowanie jest zupełnie inne - sprawdzcie sami :whistling:)

Tak czy inaczej 5/10 to sroga ocena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo multi. Jest może ten tryb survival z poprzędniej części czy zostawili ten z bety co w ogóle nie był grywalny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że gra nie dostanie od recenzentów takiej oceny bo grafika jest ok, fabuła jest ok, animacje są ok, generalnie wszystko jest ok, śmiało można dać 8/10 tak jak Eurogamer (chyba) ale nie zmienia to faktu, że jestem bardzo rozczarowany tą częścią. A co do tego, że dziwne, że bardziej podoba mi się dwójka...druga część była dla mnie magiczna, wszystko było idealne, nie było super przesadzonego bohatera Drake tak jak w trójce gdzie zastanawiałem się "ciekawe co on teraz zrobi" po czym robił akrobacje jakby nie działała na niego żadna grawitacja. Fabularnie też było ok, poszukiwanie skarbów itd. Do tego było więcej Chloe i Eleny...A TUTAJ?! No proszę was, Eleny jak na lekarstwo a o "słodkim tyłeczku Chloe" to nie ma co mówić. Już po kilku chapterach miałem takie myśli, że nie mogą tej gry ciągnąć w nieskończoność, widać, że to ciągle to samo.

Do tego moje przemyślenia odnośnie końcówki

Końcówka taka płytka, nie czuć frajdy że to koniec. Po U1 i U2 przyzwyczaiłem się do potworów oraz do jakiegoś ostatniego bossa, tutaj? Nic takiego. Tylko jakieś pająki. A ostatnie starcie? Nic specjalnego, same bieganie. Do tego brak jakiegoś większego filmiku podsumowującego. Owszem coś tam jest ale nie taki jakiego się spodziewałem. Brak również humoru z jakiego słynie Uncharted. Nawet głupi żart z clownami z końcówki był śmieszny a tutaj? Nawet "crap'ów" nie było za dużo.

Edytowane przez bartek-brt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągacie płytę ze swojej edycji specjalnej? albo mam coś zwalone ze swoim pudełkiem albo to norma..płyta wychodzi do połowy, później coś ją blokuje i trzeba ją mocno ciągnąć. Jak wyjmujecie swoją płytę bez palcowania/rysowania płyty?? ND zawaliło po całości pomysł z kieszenią. Samo pudełko oraz gra - obłędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągacie płytę ze swojej edycji specjalnej? albo mam coś zwalone ze swoim pudełkiem albo to norma..płyta wychodzi do połowy, później coś ją blokuje i trzeba ją mocno ciągnąć. Jak wyjmujecie swoją płytę bez palcowania/rysowania płyty?? ND zawaliło po całości pomysł z kieszenią. Samo pudełko oraz gra - obłędne.

Proponuję znaleźć zastępcze pudełko na U3 , bo miałem ten sam problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że gra nie dostanie od recenzentów takiej oceny bo grafika jest ok, fabuła jest ok, animacje są ok, generalnie wszystko jest ok, śmiało można dać 8/10 tak jak Eurogamer (chyba) ale nie zmienia to faktu, że jestem bardzo rozczarowany tą częścią. A co do tego, że dziwne, że bardziej podoba mi się dwójka...druga część była dla mnie magiczna, wszystko było idealne, nie było super przesadzonego bohatera Drake tak jak w trójce gdzie zastanawiałem się "ciekawe co on teraz zrobi" po czym robił akrobacje jakby nie działała na niego żadna grawitacja. Fabularnie też było ok, poszukiwanie skarbów itd. Do tego było więcej Chloe i Eleny...A TUTAJ?! No proszę was, Eleny jak na lekarstwo a o "słodkim tyłeczku Chloe" to nie ma co mówić. Już po kilku chapterach miałem takie myśli, że nie mogą tej gry ciągnąć w nieskończoność, widać, że to ciągle to samo.

Do tego moje przemyślenia odnośnie końcówki

Końcówka taka płytka, nie czuć frajdy że to koniec. Po U1 i U2 przyzwyczaiłem się do potworów oraz do jakiegoś ostatniego bossa, tutaj? Nic takiego. Tylko jakieś pająki. A ostatnie starcie? Nic specjalnego, same bieganie. Do tego brak jakiegoś większego filmiku podsumowującego. Owszem coś tam jest ale nie taki jakiego się spodziewałem. Brak również humoru z jakiego słynie Uncharted. Nawet głupi żart z clownami z końcówki był śmieszny a tutaj? Nawet "crap'ów" nie było za dużo.

No wlasnie zapomnialem o tym napisac w tej czesci jest zdecydowanie za malo Eleny i Chloe ! Brakuje tych milosnych zawilosci dreaka , docinek pobocznych historyjek itp tutaj skupili sie glownie na glownym watku i moze dlatego tak ciezko sie wczuc w klimat ;)

Tez miejscowki nie sa tak zroznicowane jak w 2 , nie ma szczekopadu (moze ze dwa razy) w dwojce co chwile bylo tylko wtf

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też ma problem z odpaleniem gry? Do wczoraj wszystko chodziło ok, ale przed chwilą włożyłem płytę do konsoli i od 15-20min mam kręcący się pierścień i nie chce się włączyć. Dziwne jest to, że to nie jest pierwsze odpalenie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomaga ... Słabo trochę, dałem 265 zł za grę, która nie działa :/ Dobrze, że zdążyłem przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O iie mi wiadomo to w multi U3 miało nie być k/d ratio. Wczoraj wchodzę na rankingi i co widzę? Stosunek zabójstw/śmierci na ostatniej pozycjiblink.gif. To o co w końcu chodzi? Naughty Dog mówią, że nie będzie, a jednak jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena 5/10 chyba mocno przesadzona się wydaję, trzeba docenić kunszt ND. Uncharted 2 jak na okolice 9 chaptera też mi się bardziej podobała, ale chyba wynika to z tego że już wszyscy wiedzieliśmy czego się po Uncharted spodziewać i to co dla nas było wielkim wow ten kawałek czasu temu, teraz dla nas jest normalne i chyba dlatego tak się wydaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że 5/10 jest mocno przesadzone. Ale jest to chyba efekt tego, że oczekiwania były ogromne, tylko szczerze mówiąc nie wiem co mogliby zrobić, żeby ludzie znowu byli oszołomieni. Technicznie jak dla mnie ta gra jest bliska ideału, co do fabuły natomiast to jest lekki niedosyt. Uważam, że U1 z perspektywy czasu jest zdecydowanie najsłabsze z serii. Nie grałem w nie w momencie premiery, tylko dopiero niedawno, bo od niedawna mam konsole ale zarówno pod względem technicznym jak i fabularnym jest przeciętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×