Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś mnie naprowadzi, gdzie mogę sobie obejrzeć, opracować, wysłać na fb któryś z moich meczy? : > Czy może nie ma takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam 2 pytania co do Uncharted 3.

1. Czy jak kupię grę w języku angielskim, z angielska okładka itd.to czy będę mógł zmienić na polski język (dubbing) ?

2. Czy na 1 online Pass'ie będę mógł grać na 2 kontach psn na tej samej konsoli czy tylko na 1 koncie ?

Na pierwsze pytanie mogę odpowiedzieć - wersja angielska ma wyłącznie angielski dubbing/napisy. Brak wersji polskiej.

Z drugim Ci niestety nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie taki bug w multi, że np macie znajomych w drużynie i włączacie wyszukiwanie gry, dowódcy zespołu wyszuka graczy, gra się uruchomi, ale pozostali gracze mają status 'Poszukiwanie graczy' i ciągle siedzą w menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie

a raczej na pewno nie:)

Pytałem, bo miałem czasem przypadek, że konsola wybierała odpowiednią lokalizacje dzięki ustawieniom. Tak czy siak dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mnie naprowadzi, gdzie mogę sobie obejrzeć, opracować, wysłać na fb któryś z moich meczy? : > Czy może nie ma takiej opcji?

Jak jesteś w multi wybierz Społeczność i Kino tam masz ostatnie mecze ale żeby wrzucić je na FB bądź YT musisz w trakcie oglądania włączyć nagrywanie. Kiedy nagrasz jakiś fragment, edytujesz go, będziesz mógł z niego zrobić film- opcja Konwertuj na film i wtedy wybierzesz gdzie wrzucić :) Jakość nie powala, wysyła trochę długo ale jest to fajna opcja :)

Przykładowy filmik :P

Edytowane przez JeffreyJeff
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Mam pytanko...

Mianowicie czy Network Pass (ten od Sony) dziala tak samo jak ea pass (np. fifa itp)

Czyli jak wklepalem online passa na polskim psnie i na tej samej konsoli wlacze u3 to bede mogl cisnac w multika? :)

Bo w fife tak dalo rade, ale to nie taki sam on line pass patrzac pod katem producenta...

a czy jak kupie na polskim pss online pass (bo prawdopodobnie bede mial u3 od kumpla) to tez zakorbi?

z gory dzieki i pozdrawiam :)

Helmans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklepałem, ściągnąłem i kasy dalej tyle samo przybywa :P

Mnożnik działa tylko do 10 poziomu, czyli jest bezwartościowy (zamiast dwóch meczów musiałbyś rozegrać jeden). Zgaduję że jesteś już daleko powyżej 10, być może nawet wpisałeś kod kiedy miałeś już wyższą rangę (tak jak ja :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma coś takiego, że zawsze musi wybierać język gdy odpala grę? Postanowiłem, że przeskoczę na ang po ukończeniu, ale niestety muszę za każdym razem odpalać opcje -_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnożnik działa tylko do 10 poziomu, czyli jest bezwartościowy (zamiast dwóch meczów musiałbyś rozegrać jeden). Zgaduję że jesteś już daleko powyżej 10, być może nawet wpisałeś kod kiedy miałeś już wyższą rangę (tak jak ja :P).

Ano, 19 juz miałem :D Mam jeszcze pytanie, da się wylogować z fejsa w multi? Bo się zalogowałem ale moje nazwisko widać, a ja tak nie chce :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, 19 juz miałem :D Mam jeszcze pytanie, da się wylogować z fejsa w multi? Bo się zalogowałem ale moje nazwisko widać, a ja tak nie chce :DD

Z konta FB wchodzisz w "Ustawienia konta" następnie w "Aplikacje" i usuwasz tą z U 3 :) Swoją drogą to może i masz rację, być może też usunę, bo w sumie żadnych korzyści nie ma ( chyba że znajdzie się duplikat skarbu, wtedy znajomy z face może kliknąć post na tablicy i dostać kaskę - lecz ja nie mam znajomych grających w U 3 :) )

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście minut wcześniej wpadła platyna. Bardzo prosta imo i przyjemna, podobnie jak w poprzedniej części. W zasadzie wszystko wpadło bez najmniejszych problemów poza przejściem na crushingu rzecz jasna. Odnośnie samej gry, dwójka mi się jednak bardziej podobała, być może za dużo się po tej grze spodziewałem i stąd taka opinia. Mimo wszystko Uncharted 3 jako kandydat do gry roku jest murowanym faworytem wśród pozostałych produkcji. Pora zabrać się ostro za multi i z nadzieją wyczekiwać pierwszego DLC :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konta FB wchodzisz w "Ustawienia konta" następnie w "Aplikacje" i usuwasz tą z U 3 :) Swoją drogą to może i masz rację, być może też usunę, bo w sumie żadnych korzyści nie ma ( chyba że znajdzie się duplikat skarbu, wtedy znajomy z face może kliknąć post na tablicy i dostać kaskę - lecz ja nie mam znajomych grających w U 3 :) )

U mnie ten sposób nie zadziałał, musiałem z game data wywalić ten pliczek co ma okolo 100MB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

nie wiem czy to zwiecha ale w etapie chatteau jak wejde na gore i pojawia sie tekst o granacie ( najpierw L1 potem następny) to gra staje i nie mogę dalej nic zrobić. jestem świeżakiem i proszę o pomoc. gra wciągnęła mnie na maksa i nie mogę dalej iść:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma coś takiego, że zawsze musi wybierać język gdy odpala grę? Postanowiłem, że przeskoczę na ang po ukończeniu, ale niestety muszę za każdym razem odpalać opcje -_-.

Jest to pewnie efekt tego, że podczas pierwszego uruchomienia gra zapytała się o język - domyślam się, że wybrałeś polski.. Ja mam tak z wyłączaniem napisów. Po każdym uruchomieniu gry muszę to ręcznie robić.

Witajcie,

nie wiem czy to zwiecha ale w etapie chatteau jak wejde na gore i pojawia sie tekst o granacie ( najpierw L1 potem następny) to gra staje i nie mogę dalej nic zrobić. jestem świeżakiem i proszę o pomoc. gra wciągnęła mnie na maksa i nie mogę dalej iść:)

Z tego co pamiętam to potem trzeba rzucić trzymając tylko L2 - pojawi Ci się parabola lotu granatu i jak puścisz L2 to Drake go rzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił ktos uwage na arty jak ida napisy koncowe, fiat 125p, cos pieknego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - udało się..zamotałem się z tym granatem i myślałem że się zawiesiło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam opowiem swoje odczucia z gry. Aktualnie jestem w 9 etapie. Wszystko jak na razie ok, grywalność, wrogowie, zagadki łatwe jak dla mnie. Zwroty akcji czasami miażdżą. Grafika jest ok, minimalnie lepsza jak na moje oko niż ta z 2. Jedno co mnie poraziło to scena gdy przylatują chyba do Syrii i wychodzą z lotniska. Postacie super, ale otoczenie lotniska to jeden wielki kwadrat zupełnie jak bym grał w grę z przełomu 2002-2004. Na razie tylko tam uświadczyłem tak marne tekstury i obrys otoczenia. No i momentami w ciemnych pomieszczeniach cień osoby rzucany przez światło np. z pochodni jest zielony/zielonkawy.

Ogólnie oceniam na razie na silną 8/10 gdyż jestem fanem takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w innym wątku, ale powtórzę informację: w MM w Olsztynie Uncharted 3 jest za 179 zł więc cena rewelka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie przed chwilą listonosz przyniósł mi mój egzemplarz gry. Szkoda, że zaraz na 14 do roboty.....:verymad: Wrażenia jutro :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, 19 juz miałem :D Mam jeszcze pytanie, da się wylogować z fejsa w multi? Bo się zalogowałem ale moje nazwisko widać, a ja tak nie chce :DD

Twoje nazwisko widzą tylko osoby które masz w znajomych na fejsie, inni gracze widzą Twój nick z psn-u :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff hard ukończony w ok. 9,5 godz ale grałem bardzo powoli. Lizałem ściany można powiedzieć :teehee: Często oglądając sobie wnętrza lub widoki. Na początku wydaje się strasznie łatwa ale są pewne momenty trudniejsze. Np. to wysypisko statków które kilka razy powtarzałem. Przy pierwszym podejściu znalazłem 45 skarbów więc dość sporo jak na mnie ( w dwójce bodaj 30 z hakiem ale tam też były słabiej widoczne ).

Jak z miażdżącym ? przeszedł już ktoś ? mam zamiar się za niego zabrać koło środy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×