Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

:laugh:

końcówka najlepsza. Motyw z pociągiem też dobry thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie kupiłem U3 w dobrej cenie 169 zł :) Sklep pod w-wa Józefów :) zaraz zasiadam do singla :) mam nadzieje że wspaniałe bo U2 było fantastyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam problemy z celnym strzelaniem w tej grze ? to celowanie jest jakieś do dupy... W u2 pięknie sie strzelało, wszystko łądnie wchodziło jak w masło, a tu mam celność 25%... no coś tu nie gra tak jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam problemy z celnym strzelaniem w tej grze ? to celowanie jest jakieś do dupy... W u2 pięknie sie strzelało, wszystko łądnie wchodziło jak w masło, a tu mam celność 25%... no coś tu nie gra tak jak trzeba.

Celowanie zostało trochę zmienione i wymaga przyzwyczajenia. Sam po pierwszym przejściu miałem celność w granicach 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dorwałem U 3 z pierścieniem za 192,50 :) Najgorsze jest to, że dojdzie mi po długim weekend'zie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo Wam sie przejsc na crushingu misje na lodzi gdzie jest ten typek z obrotowka? juz na normalu mialem problem zeby przejsc tego bossa :/ (misja nr 14)

Edit: to jednak nie obrotowka tylko jakas inna bron , na razie dam se spokoj

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy robiąc survivor trophy mogę przejść rozdział,jakąś część,save po czym wrócić i iść dalej?

czy 75 muszę na raz załatwić?

spoko-juz mam bez seva

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze co dokladnie oznacza napis na pierscieniu ktory nosi drake bylo to w grze ale wylecialo mi z pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kupił ktoś to DLC?

trochę drogo za 4 mapki 89 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze co dokladnie oznacza napis na pierscieniu ktory nosi drake bylo to w grze ale wylecialo mi z pamieci

Sic Parvis Magna - Greatness from small beginnings - wspaniałość z małych początków (moje wolne tłumaczenie :X).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo Wam sie przejsc na crushingu misje na lodzi gdzie jest ten typek z obrotowka? juz na normalu mialem problem zeby przejsc tego bossa :/ (misja nr 14)

Edit: to jednak nie obrotowka tylko jakas inna bron , na razie dam se spokoj

którś z goryli po zabiciu upuszcza granatnik, zwróć na to uwagę a pewnie nie będziesz miał już problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałość?

Wielkość by lepiej pasowało...

Co do Crushingu, dzisiaj zacząłem, razem ze skarbami z poradnikiem PowerPyxa(świetny gościo od trofków na youtbie). No, mam 6 dni a potem czeka na mnie nowy Assassin's Creed:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

którś z goryli po zabiciu upuszcza granatnik, zwróć na to uwagę a pewnie nie będziesz miał już problemów.

Udalo mi sie przejsc za okolo 10 razem , schwalem sie za pierwsza skrzynka rzucilem mu jednego granata i strzelalem non stop w glowe , po pierwszej fali gdzie sie zachwial znowu sie ukrylem za ta sama skrzynka i strzelalem do niego bez celowania zza oslony i go zabilem pomimo tego ze stal dwa metry ode mnie, wczesniej biegalem po calym statku ale zawsze mnie ktos zabil. Swoja droga to to strzelanie zza oslony jest bardziej skuteczne niz z biodra ... Dziwne

Przechodze juz drugi raz a dopiero mam okolo 30 znajdziek , bedzie trzeba przejsc jeszcze raz z pomoca youtube bo nie chce mi sie samemu szukac tych skarbow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodze juz drugi raz a dopiero mam okolo 30 znajdziek , bedzie trzeba przejsc jeszcze raz z pomoca youtube bo nie chce mi sie samemu szukac tych skarbow :P

Jak nie liżesz ścian to ciężko je zbierać. Ja w tej wersji gry mam ambicje znaleźć je sam. Na razie przechodzę grę drugi raz (na wymagającym), jestem w 6 rozdz. i mam 71 skarbów, i najważniejsze - dziwny relikt biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od samej gry wie ktoś może gdzie można kupić (w Polsce) książkę Uncharted - Christophera Goldena. Albo może ktoś ma link do eBooka :biggrin:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kupił ktoś to DLC?

trochę drogo za 4 mapki 89 zł

to nie żadne mapy tylko jeżeli to zakupisz wszystkie dlc które wyjdą masz już za darmo, na razie do pobrania były skórki :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam multi ? Mam zainstalowanego patch 1,01 i ciagle mam bład serwera. Wystąpił błąd sieci. Nie udana synchronizacja poziomów? Spotkał się ktoś z takim czymś ? Przeszukując google napotkałem na zagranicznych forach iż nie tylko ja mam taki problem ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Może ktoś coś poradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie misja Osada, czy też macie jakiegoś buga ? Konie galopują w miejscu i można śmigać pod mapą i nie wiadomo co dalej robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem kampanię dla jednego gracza. Rewelka. Mnóstwo świetnych miejscówek, wciągająca fabuła i wszystko to, czym urzekał Drake w poprzednich odsłonach serii. Szkoda tylko, że występują błędy techniczne, które imho wynikają z niedopieszczenia gry. ND postanowiło przyłożyć się do multi, co zabrało im czas, który powinni byli poświęcić na dopracowanie trybu dla jednego gracza.Brakuje mi też możliwości przeglądania scenek przerywnikowych i dodatkowych opcji (stroje i ułatwienia). Chyba, ze są obecne, a ja nie wiem, jak je włączyć...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathan Drake w każdej części Uncharted szukał mitycznych skarbów i miejsc. W pierwszej częsci był to skarb El Dorado, w drugiej kraina Shambala, a teraz Atlantyda pustynii. Gdzie wy byście wysłali Drake'a w następnej częśći?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nathan Drake w każdej części Uncharted szukał mitycznych skarbów i miejsc. W pierwszej częsci był to skarb El Dorado, w drugiej kraina Shambala, a teraz Atlantyda pustynii. Gdzie wy byście wysłali Drake'a w następnej częśći?

Do podwodnej atlantydy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Atlantyda to niby dobry pomysł, ale żebyśmy w tej Atlantydzie spędizli więcej niż 3-4 chaptery, bo na Atlantydzie to duuuużo rzeczy do robienia mogło by być:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×