Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

No w U2 było specjalne DLC ;D ale z racji tego, że jest online pass to powinni za darmo zarzucić

A co ma piernik do wiatraka? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer to praktycznie to samo co w dwojce. Pograłem w dwojce w niego troche ale szybko mi sie znudził :) Wiem wiem ze NAUGHTY DOG to dobre studio developerskie.Robia gry od serca i niezdzieraja na DLC jak CRAPCOM który moim zdaniem juz upadł(brak kenjiego inafune i shinjiego mikami) ale tak jak pisałem gra mnie nieprzekonała i nie jestem z tych co patrzą na Grafikę.To mowiac szczerze mam ochote bardziej kupic NEVERDEAD który dostał przeciętnie noty ale jest innowacyjny ( rozpadanie się bohatera na kawałki mimo to ze piszą ze gra jest monotonna).Poza tym gra ma mnie bawić a nie nudzić tak jak U3 to ja tam ziewałem:)

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? :P

piernik sie wiatraczy a wiatrak może sie spierniczyc ;) badum tss...

Kto ma online pass ten jest VIP i powinien dostać za to coś gratisowego, haha ;) jakbym kupił używke to raczej nie usmiechało by mi sie kupować online passa za 30(?)zł + do tego DLC z trofeami za 20zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer to praktycznie to samo co w dwojce. Pograłem w dwojce w niego troche ale szybko mi sie znudził :) Wiem wiem ze NAUGHTY DOG to dobre studio developerskie.Robia gry od serca i niezdzieraja na DLC jak CRAPCOM który moim zdaniem juz upadł(brak kenjiego inafune i shinjiego mikami) ale tak jak pisałem gra mnie nieprzekonała i nie jestem z tych co patrzą na Grafikę.To mowiac szczerze mam ochote bardziej kupic NEVERDEAD który dostał przeciętnie noty ale jest innowacyjny ( rozpadanie się bohatera na kawałki mimo to ze piszą ze gra jest monotonna).Poza tym gra ma mnie bawić a nie nudzić tak jak U3 to ja tam ziewałem:)

każde multi się nudzi po pewnym czasie, większym lub mniejszym ale bez wyjątków, a jeśli uważasz że jest inaczej to coś zaślepia Ci oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-Bolt i Mag 5 jako pierwsze trafią do trybu The Lab.

PS. Gdzie ten patch? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dzisiaj ma być? Ciekawe, czy "wyjadacze" z gwiazdkami nadal będą biegać z gmalem czy na fala sie przerzucą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piernik sie wiatraczy a wiatrak może sie spierniczyc ;) badum tss...

Kto ma online pass ten jest VIP i powinien dostać za to coś gratisowego, haha ;) jakbym kupił używke to raczej nie usmiechało by mi sie kupować online passa za 30(?)zł + do tego DLC z trofeami za 20zł :)

Online passa możesz sobie od kolegi ściągnąć ! Pozatym multi w u3 jest za bardzo rozbudowane i te nudne monotonne zbieranie skarbów,

przeszkadza wam że wymiatacze z gwiazdkami są tacy dobzi, ? za słabo gracie i tyle, pozatym moge sobie zrobic 2 bądż 15 konto i grać jako mega wymiatacz z LEVEL 1

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak się gra 24 godziny na dobe 7 dni w tygodniu to tak jest... liczy się fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest grupa zawodników z gwiazdką jednak ze słabymi umiejętnościami pvp, codziennie takich spotykam, po prostu dużo grają w coop'a, a jak wiadomo boty kiwać na boki się raczej nie będą, są też tacy co mają ponad 100 gier na miażdzącym ukończonych i mniej niż 2000 killi w DM, do wyboru do koloru, gwiazdka w żaden sposób nie definiuje dobrego gracza, tak samo jak ratio - od kiedy za wychodzenie z gry nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni diametralnie zmienić system szukania jak się jest w 5 osobowej drużynie to czas poświecony na szukanie te (upragnione)gry jest dłuższy niż sama rozgrywka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, najlepiej niech znajdzie 5 chłopa na najniższych levelach? Wtedy to już całkowicie ten matchmaking byłby skopany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni diametralnie zmienić system szukania jak się jest w 5 osobowej drużynie to czas poświecony na szukanie te (upragnione)gry jest dłuższy niż sama rozgrywka

graj coop'a, nabij lvl i dopiero pchaj się na pvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woot! Treasure Hunter na 3 lvlu! Czyli teraz farma skarbów, straszną mam chrapkę na jakiegoś zmodyfikowanego FAL'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żałuj, bo multi jest baaardzo fajne. Postęp między dwójką a trójką jest ogromny. Ale skoro szkoda Passa... Jedynie mogę dodać, że planują dodać trofki do multi w patchu.

Dokładnie, zwłaszcza z kumplem kontra "wymiatacze" i "wyjadacze" :D

Ja nie wiem, jak wykorzystanie OP może być stratą, skoro w multi w ogóle nie grałeś.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zwłaszcza z kumplem kontra "wymiatacze" i "wyjadacze" :biggrin:

Ja nie wiem, jak wykorzystanie OP może być stratą, skoro w multi w ogóle nie grałeś.

Bo można mieć prawie 30zł w kieszenie ;D

A niektórzy nie lubią grać online, nie ważne czy gra jest świetna czy też nie, po prostu ich to nie jara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zwłaszcza z kumplem kontra "wymiatacze" i "wyjadacze" :biggrin:

Ja nie wiem, jak wykorzystanie OP może być stratą, skoro w multi w ogóle nie grałeś.

Takie wymiatacze, że chyba tylko 3 mecze na 7-8 przegraliśmy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wymiatacze, że chyba tylko 3 mecze na 7-8 przegraliśmy. :biggrin:

Dlatego w cudzysłowie napisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, przecież ja się z nich zacząłem śmiać. ;)

Wiadomo coś o tych trofeach dot. multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co pisali jedynie, że myślą nad ewentualnym patchem wprowadzającym trofea, które "być może" będą również działać wstecz. Ale ja sam nie zdziwię się, gdy wyjdzie na to że dopiero kolejne, w pełni płatne DLC je wprowadzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to wiem... Ciekawi mnie kiedy to wprowadzą. Jeśli darmowe to może wraz z patchem 1.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy map pack już jest w naszym Store, jak by co:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graj coop'a, nabij lvl i dopiero pchaj się na pvp

zrozumiałeś mnie o co mi chodzi czy ja narzekam na graczy ?? ja narzekam na system wyszukiwania graczy bo długo się szuka ludzi do gry jeśli się jest w 5 osobowej drużynie... czytaj ze zrozumieniem "amigo"

No tak, najlepiej niech znajdzie 5 chłopa na najniższych levelach? Wtedy to już całkowicie ten matchmaking byłby skopany.

Następny... nie ważne jakie lvle mają ludzie... ważne jak długo wyszukuje graczy będąc z kolegami w drużynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowe mapki ograne kilkukrotnie. Cóż, mamy naprawdę solidne DLC. Wszystkie mapy (może poza Graveyard) są naprawdę śliczne i przede wszystkim sensownie zaprojektowane. Nie mam wrażenia, że którakolwiek jest przegięta pod jakimś względem, choć to też zweryfikuje się na przestrzeni tygodni, gdy ludzie już wszystko ogarną i zaczną kampić w dogodnych miejscach :]

Bardzo dobry dodatek, tylko szkoda że dopiero na sam koniec FHC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwośćwłączenia, żeby szukało tylko mapek z dlc? Bo z tego co wiem dodali coś takiego w ostatnim patchu tylko nei wiem gdzie to znaleźć, bo inazej przeciez nie wyszuka mi graczy tylko z dlc -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×