Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Mmm, a znasz kogoś o takich? :biggrin:

No, jest tutaj taki jeden, co lubi Homera z Simpsonów :biggrin: Chociaż nawet czasami podczas "fazy" też potrafię trochę powyrzynać :P

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jest tutaj taki jeden, co jest Homerem z Simpsonów :biggrin:

Poprawiłem. :)

Zapomniałem się pochwalić, że platynkę wczoraj wbiłem. :) Snafu zresztą ostatnio też. Crushing jak dla mnie ciut trudniejszy od tego z dwójki (misje na tym złomowisku statków, na samym statku to przegięcie pod względem strzelania) ale jedynki nadal nie przebija.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem. :)

Zapomniałem się pochwalić, że platynkę wczoraj wbiłem. :) Snafu zresztą ostatnio też. Crushing jak dla mnie ciut trudniejszy od tego z dwójki (misje na tym złomowisku statków, na samym statku to przegięcie pod względem strzelania) ale jedynki nadal nie przebija.

No to gratki, Homer. Crushing faktycznie trudny, co nie zmienia faktu że platyna w tej grze to czysta przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no platynka łatwa w u3, ja jedynie na Syrii się na troche dłużej zatrzymałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........Crushing faktycznie trudny, co nie zmienia faktu że platyna w tej grze to czysta przyjemność.

Racja :).

Moim zdaniem najcięższy moment w Crushing to sala balowa na statku. Dostawałem tam takiego łupnia że szok :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy trofkę survivor/weteran czyli -

Trzeba zabić 75 przeciwników samemu nie ginąć. - muszę zrobić poprzez kontynuacje gry czy można zrobić na jednej arenie poprzez wgrywanie jej początku?

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy trofkę survivor/weteran czyli -

Trzeba zabić 75 przeciwników samemu nie ginąć. - muszę zrobić poprzez kontynuacje gry czy można zrobić na jednej arenie poprzez wgrywanie jej początku?

Nie możesz ani umrzeć, a ani wczytać gry od checkpointa. Zrób to w rozdziale "Przetrwanie" i w początku tego następnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy trofkę survivor/weteran czyli -

Trzeba zabić 75 przeciwników samemu nie ginąć. - muszę zrobić poprzez kontynuacje gry czy można zrobić na jednej arenie poprzez wgrywanie jej początku?

zrób tak

weź rozdział Cytadela (numer 8) i dojdz do momentu, gdy musisz z Sullym otworzyć na początku bramę wcześniej zabijając paru agentow :P. Następnie tworzysz nowy save, zabijasz typów i ZOSTAWIASZ jednego. Później wystarczy zapisać na wczesniej utworzonym save i wczytać go ponownie. Robisz dokładnie to samo do czasu aż trofik nie wpadnie :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crushing w U3 zaliczyłem zaskakująco szybko i bez większych problemów. A spodziewałem się ich, bo cmentarzysko czy Dżiny na normalu to był koszmar. Ten pierwszy fragment na crushingu był jednak banalny, bo za drugim razem wiedziałem o wiele lepiej jak grać. W ostatnim rozdziale natomiast nie zginąłem ani razu i zaliczyłem go za pierwszym podejściem, co w ogóle było chyba tylko kwestią przypadku :biggrin:

Generalnie starcia w U3 i tak uważam za najłatwiejsze w serii. Głównie dlatego że nie ma już głupich motywów z przeciwnikami spawnującymi się bez końca. Poza tym pod ręką jest też więcej broni specjalnych (granatniki, RPG), więc sprawa jest ułatwiona dodatkowo.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma problem. W rozdziale 21, gdy Nate ma halucynacje jest moment gdy widzi Sully'ego. Po tym czasie wyłącza się muzyka i robi się biały ekran. Wiecie co z tym fantem zrobić?

Konsola nie jest podpięta pod internet, więc nie ma żadnych aktualizacji do gry. Gra moja i nie miałem z nią takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma problem. W rozdziale 21, gdy Nate ma halucynacje jest moment gdy widzi Sully'ego. Po tym czasie wyłącza się muzyka i robi się biały ekran. Wiecie co z tym fantem zrobić?

Konsola nie jest podpięta pod internet, więc nie ma żadnych aktualizacji do gry. Gra moja i nie miałem z nią takich problemów.

Na płycie jakichś rysek nie ma? Próbowałeś od nowa chapter załadować?

@up

Ta okładka prezentuje się epicko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Drake niezbyt do siebie podobny...

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Jak nie podobny? Trochę za gładki, ale podobny :P Okładka świetna, taka mogła by być główna okładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie jakichś rysek nie ma? Próbowałeś od nowa chapter załadować?

Jak dawałem to nie było. Powiem mu, żeby spróbował załadować od nowa cały poziom. :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki serii Uncharted

UNCHARTED_INFOGRAPHIC.jpg?139d23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te statystyki,

a może by tak, każdy pochwalił się swoimi ?

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te statystyki,

a może by tak, każdy pochwalił się swoimi ?

Level - 60

Długość gry - 14h 57min

Liczba fragów - 1495

Liczba zgonów - 967

K/D ratio - 1.57

Heady - 87

Wygrane: 65

Przegrane: 57

Słabizna. :(

P.S: Tak, możecie uzywać mojego schemaciku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam pytanie co do szybkości celowania co jest lepsze wolniejsza czy szybsza ustawienie kamery ???

z góry thx za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UNCHARTED 2 MULTIPLAYER

Level - 73 XXIII

Długość gry - 43d 15h 47m

Liczba fragów - 52537

Liczba zgonów - 43087

K/D ratio - 1,22

Heady - 4870

Wygrane: 4197

Przegrane: 2707

tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statystyki z ezdjęcia są z u2 i z u3 jakbyś nie wiedział

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ale mi chodzi o te Twoje statystyki. -.-'. Dobra, nieważne.

P.S: A tak btw. to statystyki są ze wszystkich części.

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam pytanie co do szybkości celowania co jest lepsze wolniejsza czy szybsza ustawienie kamery ???

z góry thx za info

Siema ja gram na jak najszybszym ustawieniu kamerki i uważam że to jest najlepsze rozwiązanie wystarczy się do tego przyzwyczaić :) a to jakieś 2 godziny grania (w moim przypadku) inni mogą trochę dłużej ale i tak polecam ci najszybsze ustawienie pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×