Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

No oby nie spartolili tego, bo liczę i na wspaniałą przygodę i wypasione multi. Kupię w dniu premiery edycję kolekcjonerską!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwią mnie słowa pana Wellsa, który raczył rzec: "Chemy być wśród dużych chłopców, jak Halo czy Call of Duty.". UNCHARTED to wypasiona gra przygodowa, a nie gówniana strzelanka. Na chwilę obecną zanosi się na zwiększenie znaczenia multi. Mam nadzieję, że tryb dla jenego gracza na tym nie ucierpi.

Jemu chodzi o wielkość, rozpoznawalność, a także wielomilionową sprzedaż serii, a nie ilość strzelania. Panowie, pomyślunku trochę. ;)

Ze strony głównej, znalezione w komentarzach.

Poniżej przedstawiam (na szybko więc przepraszam za błędy składniowe) tłumaczenie oficjalnego postu na stronie Naughty Dog:

Około 3 godziny temu Entertainment Weekly jako pierwsi ogłosili to, czego prawdopodobnie i tak się spodziewaliście - następna część gry UNCHARTED jest w produkcji u nas w Naughty Dog i będzie nosić nazwę UNCHARTED 3: Drake's Deception.

Jesteśmy bardzo podekscytowani (i teraz w końcu możemy odetchnąć z ulgą) ogłoszeniem UNCHARTED 3 - Z dużym entuzjazmem zamierzamy ciężko pracować nad grą przez następny rok i informować was na bierząco!

Możecie zdobyć więcej detali o tym, co w tej chwili jesteśmy w stanie ujawnić z mojego wpisu, który właśnie pojawił się na Playstation Blog. Krótki i treściwy wgląd na to co wyszło do tej pory znajdziecie poniżej.

UNCHARTED 3: Drake's Deception oznacza powrót sławnego łowcy nagród Nathana Drake'a, który odbędzie chwytającą i napakowaną akcją podróż po całym świecie w poszukiwaniu legendarnego "Atlantisu Piasków" (oryg. "Atlantis of the Sands"). Nathan Drake, oraz jego stary przyjaciel i mentor Victor Sullivan wyruszają w wyzywającą podróż do samego serca Pustyni Arabskiej. Gdy straszliwe tajemnice tegoż zaginionego miasta zostają odkryte, ich wędrówka staje się desperacką walką o przetrwanie, która zmusi go do skonfrontowania się z jego najgłębszymi obawami.

W UNCHARTED 3 odbędziecie podróż do spektakularnych lokacji dookoła ziemi, które przedstawią całą naszą pracę poświęconą fizyce, cząsteczkom i efektom wizualnym podniesioną na kompletnie nowy poziom.

Multiplayer w Competetive i co-op wróci jako kluczowy składnik do kompletu UNCHARTED 3, gdzie wszystkie nowe możliwości, które zaplanowaliśmy, połączą się z naszym popisowym kinowym gaeplay'em w single-player, aby stworzyć unikatowe doznanie action-adventure w trybie wieloosobowym, który będzie można znaleść jedynie w świecie UNCHARTED.

Aha, jeszcze jedna rzecz - UNCHARTED 3: Drake's Deception w pełni wspiera wysokorozdzielczościowy obraz 3D.

Nasze ogłoszenie wprawiło wiele rzeczy, które ostrożnie planowaliśmy od dawna, w ruch. Rzeczy te ukażą się w następnych tygodniach. Jak można zobaczyć w artykule Entertainment Weekly, więcej informacji o UNCHARTED 3 ukaże się 11 grudnia w VGA 2010.

Oczekuję czegoś jak zombie mode z CoD tylko, że z mumiami.

Przecież taki tryb był już w U2.

712MQ3kgV3L._AA1280_.jpg

71diM30JtmL._AA1280_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z tą datą wydania to prawda, to przed nami jeszcze 386dni czekania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze większość z nas już się nie może doczekać, a pewnie każdy nowy filmik i informacja tylko to spotęgują. To będzie długi rok tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz sobotniej prezentacji, gra zostanie pokazana w jakimś amerykańskim programie w poniedziałek. Czyli gameplay jest pewien na 90%, chyba że wyskoczą z tym samym trailerem tu i tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay bedzie na 100% u Jimmiego Fallona :) Nie raz juz mial gameplay'e, chociazby z Killzone 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę czekać cały rok, byleby panowie (i panie) z ND postarali się i zrobili grę trzymająca poziom części 1 i 2. Na artworkach widać rozbity samolot, czyżby kolejny 'plane crash'? Nie wiem jak wy ale ja nie mogę sie doczekać kolejnego Drakeowego 'sonofabitch' i 'oh crap' ;). Zapowiada się ciekawy rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy motyw z tą pustynią. W końcu ileż można zwiedzać dżunglę. Gra z pewnością odniesie murowany sukces, w zasadzie zmienić fabułę, dodać parę nowości i usprawnień względem części drugiej i będzie kolejny hicior, który rozejdzie się jak świeże bułeczki. Uncharted zawsze tworzony był głównie z myślą o kampanii dla pojedynczego gracza, więc mam nadzieję, że nie wyprze tego tryb sieciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać, fajny pomysł z tą pustynią. Mam nadzieję, że nie będzie to głupia strzelanka jak CoD. Czekam na relacje z VGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te słowa nie oznaczają w cale masy strzelania, a nadzieje znakomitej sprzedaży co przy takim gameplayu nie będzie stanowiło problemu (mam nadzieje).

Nie chodzi o strzelanie, a sam tryb multi, który miałby stać się główną częścią gry. Multi w U2 jest ok, ale ta gra to przede wszystkim wspaniała przygoda pełna zaskakujących zwrotów akcji. Nie chciałbym, zeby słowa o CoD oznaczały olanie kampani dla jednego gracza na rzecz wieloosobowej sieczki po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzicie każdy ma inne zdanie na ten temat. No bo ile czasu można męczyć singla. Ukończyłem grę 3 razy i gram w uncharted do dziś właśnie dzięki multi, gdyby nie to już pewnie sprzedałbym.

Jak dla mnie multi to bardzo istotny aspekt, ale też nie sądzę że miałby ucierpieć przez to tryb single.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi  mogło by nie być . Mam nadzieje na długiego singla  8 - 12h , lub więcej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13-go mają udostępnić demo !!!

13 będzie pokazany gameplay w programie Jimmiego Fallona a nie udostępnione demo...

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay będzie już dziś w nocy na VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licze na długie i emocjonujące przerywniki filmowe

no i długi single player

może Boberek znowu wystąpi :turned:

a multi może być takie jak w 2

nie moge się doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jako jedna z niewielu strasznie mnie wciągnęła, szkoda, że coraz mniej jest takowych w produkcji. U3 obok Mortal Kombat 9 i oczywiście Mass Effect 2 kupuję w ciemno, bez litości!

@UP Czyżby to była Chloe?

Kurcze większość z nas już się nie może doczekać, a pewnie każdy nowy filmik i informacja tylko to spotęgują. To będzie długi rok tongue.gif

Spokojnie ... ja już czekam 2,5 roku na SW The Old Republic : D

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Zaprezentowany dziś w nocy trailer będzie trwał ponad 2 minuty! Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed sekundą miałem dodać ten materiał, ale widzę, że kolega był szybszy tongue.gif Czekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jako jedna z niewielu strasznie mnie wciągnęła, szkoda, że coraz mniej jest takowych w produkcji. U3 obok Mortal Kombat 9 i oczywiście Mass Effect 2 kupuję w ciemno, bez litości!

@UP Czyżby to była Chloe?

Spokojnie ... ja już czekam 2,5 roku na SW The Old Republic : D

To nie Chloe, tylko fanowska przeróbka z Larą Croft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego linku (Up) niby demo ma być 13 Grudnia ? :confused:, nie wiem czy dobrze zrozumiałem treść newsa. Jeżeli tak to myślę, że to jednak fail :sweat:

http://gry.wp.pl/wiadomosci/demo-uncharted-3-zostanie-pokazane-juz-w-poniedzialek,49441,1.html, raczej prezentacje dema :unsure:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni akapit:

"Wersja demonstacyjna dostępna będzie natomiast już 13 grudnia!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×