Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wolę, żeby olali Move i skupili się na zrobieniu porządnej gry. Po co zmieniać coś co jest dobre, wystarczy troszkę podkręcić tu i ówdzie i wyjdzie jeszcze bardziej miodna gra niż wcześniej turned.gif Moim zdaniem za dużo kombinowania do niczego dobrego nie prowadzi i nie warto teraz robić takich eksperymentów z dodawaniem bajerów thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1 część nie grałem a w 2 aktualnie gram singla w zasadzie przeszedłem a w multi dalej grywam :) I powiem wam że grałem na PC w dużo rozmaitych gier typu Call of duty Modern warfare 1 i 2 GTA 4 itp. I gry były jak dla mnie spoko fajnie czas przy nich szedł ale U2 po prostu mnie zmiażdzyło świetną fabuła, niepowtarzalnym klimatem oraz niesamowitą EPICKOŚĆIĄ :) U3 będzie genialne raczej wontpie żeby przebiło 2 ale napewno będzie na poziomie 2 czyli będzie genialna :) Pre-Order zamówie na 100% już se kase odłożyłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka mnie racuje,

jedynkę królem mianuje.

A co z trójką ?

Czy też będzie piękną bajką ?

A może geniusz, arcydziełem,

najlepszą którą grałem ?

OBY TAK BYŁO

I NIC SIĘ W TYM NIE ZMIENIŁO !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka mnie racuje,

jedynkę królem mianuje.

A co z trójką ?

Czy też będzie piękną bajką ?

A może geniusz, arcydziełem,

najlepszą którą grałem ?

OBY TAK BYŁO

I NIC SIĘ W TYM NIE ZMIENIŁO !

no talentu poety to Ty nie masz kolego... mam nadzieje, że gra będzie znacznie lepsza niz Twój.... rym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie tak samo miodna jak druga czesc to bedzie swietnie. Grafika juz jest genialna i zbyt wielkich zmian nie trzeba. Fabularnie tez nie powinna zawiesc. Nic tylko czekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę nie grałem

Za to dwójką się jarałem

Zaś gdy na kiblu byłem i srałem

Laptopa miałem na nogach

PS3site przeglądałem

I o mych smogach

Uncharted 3 zobaczyć

w gromych słowach

Pierwsza zapowiedź

I ta moja opowieść

Chociaż me rymy są słabe

i tak w Uncharted 2 jadę

Ten wierszyk składałem

Gdy na kiblu srałem i forum przeczeszałem

Och wuje ! Kto nie grał w uncharted niech żałuję

I w łapie z mą maczetą może będę poetą

Edytowane przez Dawid192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę grać w przygody Nathana niż czytać wasze rymy z rana ;)

Naughty Dog udowodniło, że potrafi stworzyć świetne gry. O jakość się nie martwię. Teraz trzeba tylko czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Uncharted 3 bedzie z K3 biło beret w 2011 nie wspomne o motorstormie apocalypse, SONY jest najlepsze i znaja swoje maszynki, grafa -grafą ale te cudowne gameplay-e fabuły no i fun z zabawy. Nie moge sie doczekać U3 najbardziej bo jest to typowo przygodówka miazdząca Tomb Raidera w którego kochałem grać choc nie każda częsc była oki,zas twórcy U3 jak wyżej wymienionych tytułów każdą część robią z przemyśleniem nie to co activision ze swoją flagową marką CoD,nie mówię że jest zla bo sam gram, ale prawda , że od Sony lepiej gry smakuja szczególnie kontynuacje ,nie wspomnialem o serii GOW no czekamy na każdą z tych gier zwłaszcza ,ze kazda z nich w raz z Uncharted ma kochane MULTI(-: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uncharted_1_vs_uncharted_2_by_gtone339-d34pqrk.jpg

5244820772_2926be8cdf_z.jpg

hehe jeszcze ze dwie części i Nathan będzie miał siwe włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest błędne info, bo ND potwierdziło, że w kampanii nie będzie coopa:

We have to say it stung a little to hear that there's still no cooperative gameplay in the story mode, but if Naughty Dog amps up the competitive and cooperative multiplayer modes significantly in Uncharted 3, we'll get over no story mode co-op.

http://www.gamespot.com/ps3/action/uncharted3drakesdeception/news.html?sid=6285563&tag=topslot;title;2&mode=previews

I jeszcze na jakiejś innej stronie to samo pisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nie spodziewałem się że tak szybko wypuszczą 3 część ale na pewno będzie wymiatać. U:DF to gra dla której kupiłem konsolę. Znając ND to trójka będzie gra będzie rewelacyjna tak jak dwie poprzednie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Czy 130 kb/s wystarczy by sobie zagrac w

uncharted 2 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądając gameplay to ognień miażdzy... mam nadzieje ze bedzie wiecej takich sytuacji :D ;) podejrzewam ze ilosc kupionych PS3 duzo wzrosnie własnie dzięki tej grze ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem Czy 130 kb/s wystarczy by sobie zagrac w

uncharted 2 ???

koleżko, czy to jest wątek o Uncharted 2!? ogarnij sie i patrz gdzie piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten zjazd Drake'a i złapanie się za poręcz w ostatnim momencie robi wrażenie. Jak w dobrym kinie akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Bo to taki interaktywny film akcji jest :biggrin:

Ale mi najbardziej sie podoba to, że będzie więcej misji z Sullym. Jest to moja ulubiona postać, a w "dwójce" była tylko jedna (Borneo) i to było za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up. Bo to taki interaktywny film akcji jest :biggrin:

Ale mi najbardziej sie podoba to, że będzie więcej misji z Sullym. Jest to moja ulubiona postać, a w "dwójce" była tylko jedna (Borneo) i to było za mało.

No w dwójeczce ND skupiło się na laseczkach :D. Lubie Sully'ego bo ma świetne dowcipy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w dwójeczce ND skupiło się na laseczkach :D. Lubie Sully'ego bo ma świetne dowcipy!

Na filmikach nie pokazali, ale nie wyobrażam sobie uncharted bez Eleny i Chloe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie :) nie mogę się doczekać listopada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dajcie spokój. O_o Ta gra to będzie istny majstersztyk. Wszystko jest genialnie wykonane, skrypty są świetne jak chieli wejść na tą drabinę i się podłoga załamała. Geniusz. Ja chcę już listopad!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×