Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebiście, fajnie jakby teraz osoby które tak namiętnie minusują moje wypowiedzi się ujawiniły. Co, brak odwagi ? Żałosne..

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że te forum coraz bardziej sie stacza. Za opinie zostaniesz zminusowany, za pytanie to samo. Kretynizm..

Czekam na sytuacje gdy zakładając jakiś temat, będzie wyznaczony szablon, przykład postów jakie mają być w tym temacie, i czego nie wolno w nich pisać. Jak widać, jesteśmy bardzo blisko takiej sytuacji. Do widzenia.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście, fajnie jakby teraz osoby które tak namiętnie minusują moje wypowiedzi się ujawiniły. Co, brak odwagi ? Żałosne..

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że te forum coraz bardziej sie stacza. Za opinie zostaniesz zminusowany, za pytanie to samo. Kretynizm..

Czekam na sytuacje gdy zakładając jakiś temat, będzie wyznaczony szablon, przykład postów jakie mają być w tym temacie, i czego nie wolno w nich pisać. Jak widać, jesteśmy bardzo blisko takiej sytuacji. Do widzenia.

Ale co do widzenia? Lepszego forum i tak często uczęszczanego przez użytkowników PS3 nie znajdziesz. Są osoby które starają się jednak trzymać poziom. No chyba , że przechodzisz na x360 to wtedy rzeczywiście do widzenia :(

Jakby co to pisane nie złośliwie , tylko sam kiedyś na chwilę sprzedałem PS3 i kupiłem xboxa 360 ale szybciutko zrezygnowałem głównie dlatego , że jest forum PS3site.pl

Edytowane przez crash5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w grze ok (lepsza niż w wersji 2).

Bardzo przyjemnie się w to gra. Nawet zdobyłem 2 trofea co jak na mnie jest niezłym wyczynem ;)

:smile: Śmiało polecam jej nabycie. Z tego co wiem w Media Markt i Saturnie powinna być dostępna od środy tj. 02.11.2011 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona na normalnym, licznik pokazuje 7 godzin i 40 minut, przy moim ślamazarnym tempie i podziwianiu detali. Trójka jest odrobinę krótsza od poprzedniczki i kropka.

Wrażenia? Bardzo pozytywne, ale... Uncharted 2 było lepsze. Odrobinkę ale jednak. Trzecia część ma równie piękna oprawę i dialogi, a także fantastyczną walkę wręcz, mistrzowską reżyserię i design. Ale są tutaj elementy, od małych do troszkę większych, które jednak zbierają się i wpłynęły na mój odbiór całości.

UI mi się nie podoba. Prostacki obrazek w głównym menu, które się niepotrzebnie komplikuje a same okienka i czcionki też jakieś brzydsze. Brak sklepu dla jednego gracza z tweakami i takimi tam, wszystkiego tam mało w tej kampanii, dobrze że chociaż jakieś making-of i galerie zachowano. Więcej technicznych baboli, Drake czasem wchodził w ścianę i nie chciał wyjść albo zawodziła walka wręcz kiedy jedna z postaci stała niżej niż druga i tym podobne.

Ale największym minusem jest gry jest fakt że nie za bardzo wie czym chce być. Ta niespójność. W dwójce SP i MP stanowiły ładną całość, bronie czuło się podobnie, mechanika podobna, poruszanie się podobne. A teraz SP swoje a MP swoje, elementy mechaniki których z oczywistych względów nie ma w SP, bronie działają zupełnie inaczej w kampanii niż w grze wieloosobowej (T-Bolt czy Kal-7... po prostu masakra). Nie ma spójnej całości w którą można się wczuć. ND ewidentnie chciało za dużo. A do tego Nate w trójce nawet jak na grę jest odrobinkę za mocno "niezniszczalny" jak na takiego everyday hero. O ile jego wypadki z dwójki były jeszcze do zaakceptowania to w trójce już zaczynałem się zastanawiać.... ciągłe bójki, upadki na plecy z wysokości, eksplozje, uderzenia, kosmiczny wysiłek a ten dalej zasuwa jakby nic się nie działo. Zrobiło się sztucznie.

Ale mimo to gra jest znakomita i na pewno będzie kandydatem do gry roku. Nie mogę się doczekać pełnej wersji multiplayera.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie w U3 pasuje praktycznie wszystko.

Praktycznie - ponieważ jedyny zarzut mam taki że jest troszkę za krótka :)

I to mnie troszkę boli :) Ale cóż - teraz trzeba się zabrać za platynowanie :)

Jak są chętni do co.op to zapraszam.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka w ręcz na placu w Jemenie z panami w garniturach którzy wyglądali tak samo przypomina mi scenę z pewnego filmu.

Gra przez noc nie pękła, za dobrze się bawiłem żeby się męczyć przy zmęczeniu. Nie ma co na szybko lecieć.

Mimo wszystkich achów i ochów ja jakość uświadczyłem trochę większą ilość bugów niż w poprzednich częściach, z jednej strony przeciwnicy są bardziej odważni i nie da się już usiedzieć przy jednej osłonie, ale z drugiej strony biegają na oślep i bez żadnego ładu. Poza tym SI moich kompanów nie jest zbyt zadowalająca kiedy biję się z przeciwnikiem, a Ci stoją i patrzą jak ktoś inny do mnie strzela.

Nie zrozumcie mnie źle, gra jest boska, bo to uncharted i NG. Po prostu panowie mają wyższe standardy i do czegoś przyczepić się trzeba, bo nie ma produktów idealnych.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I beta multi straciła ważność, przed chwilą sprawdzałem. Odpalcie więc swoje kopie i sprawdźcie jak działa multi w pełnej wersji, zdajcie relację, co zmieniło się od bety, i jak wygląda wszystko teraz :) Aha, najważniejsze, nie przegrajcie całego dnia, wyjdźcie też na cmentarz ;) W multi spędziłem ponad 20 godzin - w ciągu dwóch tygodni, a zostało jeszcze mnóstwo rzeczy do wykupienia / odblokowania. Z niecierpliwością czekam na wypłatę i jak najszybciej kupuję swój egzemplarz :D

Edytowane przez Link396
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, U3 poszło bardziej w kierunku U2. Moim numerem jeden jest U:DF, które było w miarę "realistyczne" i to sprawiło, że gra była na swój sposób wyjątkowa.

Swoją kopię zakupię dopiero w poniedziałek, ale nie mam najmniejszych wątpliwości, że znowu przeżyję cudowną przygodę.

Jeśli jednak, to co pisaliście o błędach w singlu się potwierdzi, będę musiał powiedzieć "a nie mówiłem?". Poprzedniczki miały ich mało, lub wręcz wcale (zdarzało się, że przechodziło się całą kampanię bez babola), bo ND skupiło się tylko i wyłącznie na singlu (w U2 multika dorobili po skończeniu racy nad główną częścią zabawy). Mówię nie zafajdanemu multi w niektórych grach, chyba, ze dodaje się go po ukończeniu i dopieszczeniu kampanii dla jednego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem chętny do gry w multi lub w co-opa mój nick mlody2k5 wysyłajcie zaproszenia i gramy :)

Witam!

Przperaszamz a kolejny post ale natrafilem na buga w grze. Dochodząc do momentu w palącej się willi zostaje zapalona ścianka za którą powinni byc wrogowie wg filmiku:

w czasie 3:02. U mnie po spalonej scianie pojawia sie bialy obraz i jak w to wchodze wypadam z planszy, Jakis bug? czy ktos miał podobną sytuacje?

Temat zalatwiony. Uruchomilem gre od nowa i zamiast bialej sciany pojawil sie juz kolejny korytarz.

Edytowane przez octoberever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się udało wpisać kod na przepustkę sieciową? Mi ciągle nie wchodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się udało wpisać kod na przepustkę sieciową? Mi ciągle nie wchodzi :(

Mi tez wyskakuje blad że kod jest nie własciwy. Może multi zacznie działać dopiero od jutra?

Edytowane przez octoberever
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się udało wpisać kod na przepustkę sieciową? Mi ciągle nie wchodzi :(

Ja mam to samo :(

Mam taka nadzieje, ze moze dopiero jutro jak bedzie premiera wszystko bedzie działać poprawnie ....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepusta ma działać zgodnie z dniem premiery czyli teoretycznie już dzisiaj ale może być tak że zgodnie z polską premierą czyli od jutra ...;/ ale licze ze wszsytko zacznie smigać już dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepusta ma działać zgodnie z dniem premiery czyli teoretycznie już dzisiaj ale może być tak że zgodnie z polską premierą czyli od jutra ...;/ ale licze ze wszsytko zacznie smigać już dzisiaj :)

Osobiście zakładam, że kody zaczną działać od dzisiejszego update'a PSS. Trzymajcie kciuki ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na to liczę XD ale nie zdziwię się że będzie takie bum na serwerach że przez pierwsze 5 godzin będzie problem z podłączeniem się :P

Edytowane przez michal1033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też niestety potwierdzam, że mój kod nie działa. Trzeba czekać i póki co zagrywać się w singla ;].

E tam single;) Ja single'a nawet nie ruszam tylko czekam na multi :D Cannot wait !
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, szkoda, że jeszcze nie odpalałem w ogóle gry przez głupie trofeum w DLC do Mafii 2 :verymad: Napiszcie jeśli można czy statsy, dopalacze itd. przeszły z Bety i co z levelem, który się w niej osiągnęło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, szkoda, że jeszcze nie odpalałem w ogóle gry przez głupie trofeum w DLC do Mafii 2 :verymad: Napiszcie jeśli można czy statsy, dopalacze itd. przeszły z Bety i co z levelem, który się w niej osiągnęło.

wszystko co zrobiłeś w becie przechodzi do pełnego multi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozegrałem partyjkę co-opa areny i zmian jest bazylion, jedne dobre a inne złe ale ogólnie nowa arena bardzo mi się podoba, zdecydowanie wspiera współpracę drużyny na rzecz zabijaków co całą arenę survival w U2 przechodzili sami (jak np. ja). Wreszcie Oblężenie jest rozwiązane że jak ma się ciula co nie chce iść do obszaru to można jechać bez niego no i z tymi duszącymi można walczyć tak długo jak tylko wytrzyma... kciuk :P

Wszystko przeszło mi gładko z bety a do 36 poziomu miałem 100 XP. Jest dobrze, jutro po pracy już ze znajomymi zacznie się męczenie co-op adventure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem singla

7 godz 13 min na łatwym poziomie

22 rozdziały

bardzo fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem. Do momentu z konwojem grałem na wymagającym, ale jak zacząłem się ostro denerwować, to zmieniłem na normalny i na takim dokończyłem. Na wymagającym nie można się schować spokojnie za 1 zasłoną i po prostu strzelać, w U3 trzeba biegać unikać strzałów, odrzucać granaty i bardzo dużo myśleć podczas walki. 11/10 dla kampanii dzisiaj już nie zacznę grać w multi ale z bety wiem czego się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×