Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

nie muszę włączać żadnego programu bo dawno ten etap mam za sobą

więc nie pisz mi tu o poziomach a tym bardziej dorastaniu

pewnie kolejny "dysletyk" albo obrońca słabszych intelektualnie:)

ostatni OT bo to o uncharted ma być mowa a nie o "specyficznych trudnościach w nauce czytania i pisania"

Jesteś strasznie dosłowny. Wiem, że Musialinho dopisał do kogo się odnosi jego post po edycji, ale wydawało mi się to w miarę oczywiste, że nie chodzi o Ciebie. Po co tyle złości? : >

Sorry za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nabyłem to cacko :) wieczorem instaluje i zobaczymy jak to śmigać będzie :)

jaka wersja i gdzie? to teraz ważne info :)

szycha_dot1 - z Musialinho wszystko sobie wyjaśnilismy na PW

obu nas wkurzył

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......

ładnie potwierdziłeś wcześniejsze przypuszczenia :)

nic dodawać nie trzeba....

idę w kąt " cisnieniwac"

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Pozwolę sobie zacytować, bo mam wątpliwości, że znasz te punkty. Co do pierwszego niestety nie mam pewności czy się odnosi akurat do Ciebie. Nie znam Cię.

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

2. Użytkownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad netykiety oraz poprawności języka polskiego, czyli poprawnego formułowana zdań, przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii.

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

Niech Pan sie pojdzie troche przewietrzyc i ochlonie.

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może czy juz gdzieś w gdańsku można dostać u3?? a może znacie jakiś sklep byle nie sieciówke typu mm empik saturn gdzies gdzie maja gdzieś (heeh masło maślane:) ) kary od dystrybutora za sprzedawanie wcześniejsze gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei nie mogę grać. Gra się zawiesza w drugim rozdziale za każdym, absolutnie każdym razem w dokładnie tym samym miejscu. Muzyka przestaje grać i kiedy dochodzę do cutscenki, czarny ekran na wieczność. Ech... zawsze jakieś problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl też już ma więc osoby które tam zamawiały powinny dostać niedługo gre. Ja dostałem dzisiaj.

Też zamawiałem na gram.pl,lecz niestety ja mam pecha bo mi gra jeszcze nie przyszła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamawiałem na gram.pl i grę dzisiaj dostałem, także wieczorem piwko, pad i U3 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w komputroniku jedyną sztukę edycji specjalnej

idę po czystą i zaczynam :)

dla zainteresowanych w Poznaniu jest jeszcze jedna sztuka specjalnej w plazie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po limitce? Podoba wam się? Ja jeszcze liczyłem na coś innego, nie jakiś tekturowy badziew, ale chyba jednak po prostu na zbyt wiele się nastawiłem.

Przy okazji, młody Sully wymiata

Edytowane przez stey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po limitce? Podoba wam się? Ja jeszcze liczyłem na coś innego, nie jakiś tekturowy badziew, ale chyba jednak po prostu na zbyt wiele się nastawiłem.

Ja też osobiście nastawiałem się trochę na coś innego. Mimo wszystko sama okładka mi się podoba. Szkoda tylko, że stronic tak mało ;P. Moim zdaniem "badziew" to trochę zbyt ostre określenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to w Warszawie od 17 SWIAT GIER, ul.Chmielna 98 jest juz dostepny :)... ja juz swoja kopie mam ;).. WIeczorem z bratem zaczynamy i zarywamy nocke ;) .... Na cmentarzach w weekend bylem, wiec jutro mozna sie wyspac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na U3 musze poczekać do nastepnego tygodnia :P teraz kupiłem BF3 wiec kasy brak, ale w nastepnym tygodniu wyplata tak wiec na dlugi weekend 11 listopada kupie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na U3 musze poczekać do nastepnego tygodnia :P teraz kupiłem BF3 wiec kasy brak, ale w nastepnym tygodniu wyplata tak wiec na dlugi weekend 11 listopada kupie ;D

Ja jeszcze w tym roku Assassin'a kupuje i starczy ... chodz mam jeszcze chrapke na SKYRIM ale hajsu nie ma az tyle ;), w swieta bedzie duzo wydatkow....

Podobno serwy na multi bede od jutra dzialac, prawda??:P Orientuje sie moze ktos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja U3 zamawiałem na Gram.pl i kurier z przesyłką odwiedził mnie dzisiaj o 11 :rolleyes:

Mam już jakieś 3/4 gry za sobą powiem tak : gra kopie dupsko świetna grafika, gameplay i kontynuacja przygód Drake'a. Jedyne co mi się średnio podoba to to, że wiele schematów jest zaczerpniętych z dwójki, ale i tak jest miodnie. A to, że gierka starcza na te 9h nierobi bo i tak będę wbijał platyne więc czas gry wydłuży się conajmniej do 30h.

Edytowane przez Mrterminatorro
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obchodzi, że wam już przyszło, a temat Gdzie Kupić już istnieje. Po prstu zdajcie rewelacje z gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś niby działa ostatni dzień multi beta - mówię, to się wygram, bo pełną grę kupię dopiero w okolicach 10 listopada, a tu wał... Rozpoczynam grę, i na ekranie tylko zasrana biała ikonka mówiąca o słabym, bądź całkowitym niepołączeniu... Mówię, zresetuję net, tak zrobiłem, odpalam kolejne starcie 3 drużyn, idzie zajebiście, mamy już 16 kills'ów i sru, znowu to samo, zakończone wywaleniem z gry - cała zebrana kasa i PD oraz skarb (który jest baaardzo trudno "trafić") poszły... Później to już nawet mi graczy nie mógł wyszukać, też tak macie ? Spróbuje jeszcze później, jak w pełnej ma tak być to dzięki - grałem w betę ponad tydzień i było ok, a teraz to tragedia.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przegrane jakieś 60% i szczena opada. Grafika miażdży wszystkie gry, walka w ręcz jest niesamowita, mnóstwo zwrotów akcji, co chwilę jakiś pościg, ucieczka, strzelanina, walka z osiłkami. PETARDA! Rozczarowała mnie trochę edycja specjalna. Myślałem, że będzie więcej jakiś ciekawych rzeczy w tym dzienniku-opakowaniu, ale nie żałuję kupna ;D Muszę się przespać i jutro z rana dokończyć tą fenomenalną przygodę, bo nie należę do ludzi, którzy potrafią zarwać noc na rzecz grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×